0

دانلود آلبوم تنها نخواهم ماند از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد

آلبوم تنها نخواهم ماند از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد

آلبوم تنها نخواهم ماند اثری است بی کلام حاصل دونوازی کیهان کلهر نوازنده بم کمان و علی بهرامی فرد نوازنده بم سنتور که به صورت رسمی در زمستان ۱۳۹۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تنها نخواهم ماند اثری از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۳,۰۰۰ تومان است.

استاد کلهر که در این سال‌ها دونوازی‌های متفاوت و بسیار موفقی را تجربه کرده‌اند، این بار در «تنها نخوام ماند» گفتکو و همنوایی زیبای با علی بهرامی فرد داشته‌اند. این دو هنرمند این بار با سازهایی متفاوت برای رسیدن به رنگبندی جدید، در کنار هم ظاهر شده‌اند. بم کمان که صدایی مخملی و گرفته‌تر از کمانچه دارد و بم سنتور که بستری وسیع تر از سنتور محیا می‌کند. ترکیب این دو فضاهایی جدید را ایجاد می کنند. مایه بداهه نوازی در این اثر آواز اصفهان است و درمیانه راه به مقام های رهاب، عراق و افشاری اشاره‌هایی می‌کنند و در آخر به فضای اصفهان رجعت می‌کنند.

آهنگ های آلبوم تنها نخواهم ماند

تنها نخواهم ماند نام اثری است که توسط کیهان کلهر و علی بهرامی فرد منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه ساز آواز منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱راز و نیاز با آسمان
۲کجایی؟
۳ظهر گرم تابستان
۴سرودی برای باران
۵من به فریاد
۶چیدن ستاره
۷شکوه
۸تنها نخواهم ماند
آلبوم تنها نخواهم ماند از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد
کیهان کلهر و علی بهرامی فرد
آلبوم تنها نخواهم ماند از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد
آلبوم تنها نخواهم ماند از کیهان کلهر و علی بهرامی فرد
کیهان کلهر
کیهان کلهر
علی بهرامی فرد

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *