0

معرفی ارز دیجیتال لایتنینگ Lightning

ارز دیجیتال لایتنینگ lightning

لایتنینگ Lightning یک Launchpad است که بر روی بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain ساخته شده است و از دو جزء اساسی The Lightning Incubator و The Lightning Launchpad تشکیل شده است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

Lightning Incubator پروژه‌های نوآورانه و ارائه به صورت IDO را در چندین زنجیره تقسیم می‌کند. همه پروژه‌های لایتنینگ توسط شرکای لایتنینگ حسابرسی و ممیزی می‌شوند. لایتنینگ توسط شرکای بازاریابی خود تبلیغات گسترده‌ای را دریافت می‌کند. ماموریت لایتنینگ ایجاد یک اکوسیستم تحریک‌کننده برای ایجاد ارزش از طریق توسعه بلاکچین است.

توسعه‌دهندگان پروژه و تیم‌هایی که معیارهای پذیرش سختگیرانه ما را برای توسعه Lightning رعایت می‌کنند، این فرصت منحصر به فرد را دارند که از شبکه منابع انتخابی لایتنینگ استفاده کنند، از جمله مشارکت با معتبرترین شرکت‌های صنعت از طریق Trust-as-a-Service یا ( TaaS) که توسط لایتنینگ ارائه می‌شود. سرمایه‌گذاران با دسترسی به پروژه‌های امن و قابل اعتماد که برای موفقیت ایجاد شده‌اند، از رویکرد لایتنینگ سود می‌برند.

Lightning Launchpad برای پروژه‌های ایمن‌تر، ابتکاری و سرمایه‌گذاری مفید در هر بلاک‌چین است. همه پروژه‌هایی که از Lightening Launchpad استفاده می‌کنند باید قراردادهای خود را بررسی کنند. پروژه‌‌ها قبل از شروع به منظور افزایش امنیت سرمایه‌گذاران، تحت تدابیر امنیتی شدید دیگری قرار می‌گیرند.

شناسنامه توکن لایتنینگ

ناملایتنینگ، Lightning
اختصارLIGHT
آدرس سایتlightningprotocol.finance
قراردادمشاهده
توییترLightningDefi
تلگرامlightningprotocol
تعداد کل توکن‌ها100,000,000
استانداردBep20

کیف پول‌های لایتنینگ

ارز دیجیتال لایتنینگ را می‌توانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت لایتنینگ

ارز دیجیتال لایتنینگ در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد. حجم بازار لایتنینگ در زمان نگارش این مقاله حدود 2 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2941 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید لایتنینگ

توکن لایتنینگ را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *