0

استاندارد جدید لایت کوین LTC-20 چیست؟

استاندارد LTC-20 لایت کوین
  • معرفی اخیر استاندارد توکن LTC-20 اکوسیستم لایت کوین LTC را احیا کرده است.
  • استاندارد LTC-20 یک استاندارد توکن لایت کوین است که به توسعه دهندگان امکان می‌دهد توکن‌هایی بسازند که می‌توانند با شبکه تعامل داشته باشند و قراردادهای هوشمند داخلی داشته باشند. این یک نتیجه از استاندارد BRC-20 است.
  • LTC یکی از محبوب‌ترین ارزهای رمزنگاری شده به دلیل هزینه تراکنش ارزان و نرخ تایید سریع است. در نتیجه، پیش‌بینی تحلیلگران برای سکه تعجب آور نیست.

استاندارد LTC-20 انشعابی از استاندارد BRC-20 است و جامعه آن را به عنوان یک استاندارد تجربی سرگرم کننده توصیف می‌کند.

استاندارد LTC-20 چیست؟

این استاندارد براساس پروتکل Litecoin Ordinals است و دارای 84 میلیون عرضه است. استاندارد BRC-20 فرم استاندارد برای توکن‌های قابل تعویض آزمایشی است که با استفاده از Ordinals ایجاد شده و در زنجیره پایه بیت‌کوین نگهداری می‌شوند.

لایت کوین یکی از اولین ارزهای رمزنگاری شده بازار است و همچنان مهم است. هدف این است که مشخص شود آیا انعطاف‌پذیری برای بلاکچین لایت کوین مناسب است یا خیر. هدف از این آزمایش استقرار توکن‌های LTC-20، ضرب کردن تعداد معینی توکن و انتقال برخی از توکن‌ها است.

LTC-20 باعث ایجاد علاقه به اکوسیستم لایت کوین می‌شود

به تبعیت از BRC-20 Ordinals، استاندارد LTC-20 اجازه می‌دهد میم‌ها و NFTها به زنجیره پایه بیت کوین متصل شوند.

نکته مهم این است که استاندارد توکن LTC-20 به طور گسترده توسط جامعه لایت کوین در سراسر جهان پذیرفته شده است. از اول ماه مه ۲۰۲۳، تعداد آدرس‌های کیف پول جدید تولید شده در شبکه لایت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

با کمال تعجب، اولین افزایش با ایجاد کیف پول برای کمتر از یک LTC آغاز شد. با این حال، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های کریپتو اکنون در آن شرکت می‌کنند.

در زیر یک مطالعه زنجیره‌ای از بازگشت لایت‌کوین فعلی و همچنین تخمینی مبتنی‌بر داده‌ها از میزان احتمال افزایش قیمت LTC است.

نکته مهم این است که صدها کاربر جدید به جنبش LTC-20 می‌پیوندند که منجر به سطوح بی‌سابقه فعالیت شبکه لایت کوین می‌شود. طبق آمار Santiment، تعداد آدرس‌های فعال روزانه لایت کوین (DAA) در ماه می بیش از 200 درصد افزایش یافت. نشانگر DAA مقدار روزانه تراکنش‌های شبکه بلاکچین را که توسط آدرس‌های کیف پول منحصربه‌فرد انجام می‌شود، شمارش می‌کند.

جالب اینجاست که افزایش تعداد افراد شرکت کننده در شبکه نشان دهنده افزایش تقاضا برای ارز پایه است. اگر اعضای شبکه لایت کوین به این مسیر ادامه دهند، افزایش فعلی LTC ممکن است رکوردهای جدیدی را ثبت کند.

علیرغم دیر رسیدن به مهمانی LTC-20 Ordinals، به نظر می رسد نهنگ های لایت کوین بیشتر از هفته اول ماه می 2023 تراکنش می کنند. در نتیجه، اگر موج LTC-20 به سرعت فعلی خود ادامه دهد و نهنگ ها به سرعت فعلی خود ادامه دهند، پیش بینی قیمت مثبت محتمل است. به خرید ادامه دهید

ویژگی‌های برجسته LTC-20 چیست؟

بسیاری از پروتکل‌های xRC که مانند قارچ در بازار ظهور کرده‌اند، مظهر FOMO هستند و مصرف‌کنندگان مشتاقانه به دنبال فرصت بعدی هستند که هزاران برابر افزایش می‌یابد. و در آن زمان LTC-20 بهترین گزینه است.

لایت کوین هر 2.5 دقیقه یک بلاک ایجاد می کند (بیت کوین هر 10 دقیقه)، که امکان تایید سریع تر تراکنش را فراهم می کند، و کارمزد گاز بسیار پایین است (کمتر از 0.1 دلار در هر تراکنش، چند دلار تا صدها دلار در هر تراکنش در بیت کوین)، که به آن بیشتر می شود. مزایایی از نظر سرعت تولید بلوک، انعطاف پذیری، هزینه های تراکنش و غیره.

در مقایسه با DRC-20: پروتکل DRC-20 جامعه dogecoin اکنون فاقد رهبری رسمی است و احزاب متفرق و پراکنده هستند. علاوه بر این، LTC-20 یک بازار اشتراک با سازمان ها و سیستم عامل های قانونی است. دوم اینکه، Dogecoin قیمت گاز هر تراکنش بزرگ‌تری دارد، تقریباً سه برابر Litecoin.

مزیت اصلی LTC-20 نسبت به سایر پروتکل های xRC این است که با رویداد نصف شدن لایت کوین در ماه آگوست، سرمایه و جریان بازار بر روی لایت کوین متمرکز خواهد شد. LTC-20 پس از آن که توسط تأثیر خلق ثروت BRC-20 به پیش رانده شد و سپس توسط داستان نصف شدن تداوم یافت، به مخزن سرریز سرمایه تبدیل خواهد شد. شانس بیشتری برای پیوستن مشاغل، موسسات و صرافی های بزرگ به این صنعت وجود دارد.

ارزش بازار LTC حدود 6.41 میلیارد دلار است، در حالی که ارزش بازار BRC-20 تقریباً 450 میلیون دلار است. برای ایجاد صدها یا هزاران فرصت سرمایه گذاری صرفاً مقدار کمی پول از بازار به LTC-20 خارج می‌شود.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *