0

دانلود آلبوم کربلا جغرافیای یک تاریخ از مجید انتظامی

کربلا جغرافیای یک تاریخ

آلبوم کربلا جغرافیای یک تاریخ اثری از مجید انتظامی است که در قالب یک مجموعه توسط این آهنگساز مطرح ایرانی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی متن فیلم مستند کربلا جغرافیای یک تاریخ اثری از مجید انتظامی آهنگساز مطرح کشورمان است. این آلبوم، شامل ۲۵ قطعه موسیقی در سبک ساوند ترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

کربلا جغرافیای یک تاریخ، شرح مختصری از حرکت امام حسین (ع) از مدینه به مکه و از مکه به سوی کوفه و کربلا و شهادت جانسوز آن حضرت در دشت نینوا و نهضتی که این قیام تا قیام قیامت در عالم هستی برپا کرده است. داریوش یاری این فیلم را کارگردانی کرده است.

مجید انتظامی بیشتر از آنکه به واسطه فرزند عزت الله انتظامی بودن مشهور باشد، به واسطه ساخت موسیقی‌های زیبا برای فیلم‌های دفاع مقدس نامدار شد. در هر صورت تنها با نسبت فامیلی نمی‌توان موفق بود و توانایی ایشان در ساخت موسیقی‌های زیبا گذشت که ادامه‌دار و موفقیت آمیز بوده است. کربلا جغرافیای یک تاریخ در کنار موسیقی فیلم اعتراض، فیلم از کرخه تا راین، فیلم بوی پیراهن یوسف، فیلم دیوانه ای از قفس پرید، محاکمه، زم هریر و دیگر موسیقی فیلم‌های موفق از آثار مهم این آهنگساز و رهبر ارکستر محسوب می‌شود.

آهنگ های آلبوم کربلا جغرافیای یک تاریخ

کـربلا جغرافیای یک تاریخ نام اثری است که توسط مجید انتظامی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۲۵ عدد قطعه موسیقی است.

#نام آهنگ
۱جغرافیای یک تاریخ (تیتراژ)
۲جنایات
۳برادر
۴ترک مکه
۵یزید
۶استقبال
۷فریاد
۸در خیمه
۹اندوه یاران
۱۰نجوا
۱۱کاروان
۱۲خندق
۱۳نسب
۱۴آوردن آب
۱۵مشک
۱۶کودکان کربلا
۱۷در سوگ حسین
۱۸عزای یاران
۱۹نشان سدر
۲۰اربعین
۲۱جنایات (نسخه جایگزین)
۲۲قطعه ای برای قانون
۲۳قطعه ای برای عود
۲۴قطعه ای برای قانون (عود و نی)
۲۵قطعه ای برای نی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *