0

صرافی مهران بیت mehranbit.com؛ خرید و فروش ارزهای دیجیتال

صرافی آنلاین مهران بیت mehranbit

صرافی مهران بیت با شعار “با بالاترین نرخ بفروشید و پایین ترین نرخ بخرید” یکی از صرافی های فعال ارز دیجیتال در ایران است. در صرافی مهران بیت کلیه ارز های دیجیتال همچون بیت کوین، تتر، پرفکت مانی، اتریوم، وب مانی، بیت کوین کش، ترون و صد ها ارز دیگر را به صورت آنی و لحظه ای خرید و فروش کنید.

مهران بیت از معتبرترین سایت های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران براساس استانداردهای اکسچنج های معتبر دنیا می باشد. خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره برای کاربران ایرانی یکی از دغدغه های اصلی بوده که هم اکنون با استفاده از مهران بیت به راحتی انجام می پذیرد. مهران بیت به صورت تخصصی بر روی ارز های پرفکت مانی، وچر پرفکت مانی، وب مانی، بیت کوین، اتریوم، تتر و … فعالیت دارد. مهران بیت با کادری مجرب خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال را با بهترین قیمت و بالاترین سرعت انجام می دهد.

شناسنامه صرافی مهران بیت

آدرس سایتmehranbit.com
آدرستهران – سعادت آباد – خیابان جمشیدی – پلاک ۱۱ (مراجعه با هماهنگی قبلی)
تلگرام@mehranbtc
توییترmehranbtc
اینستاگرامmehranbtc
ایمیل[email protected]
شماره تماس09121333936 – 09125410218
تماس از واتس اپ09121333936
فیسبوکmehranbtc
آپاراتmehran_bit

راهنمای احراز هویت در مهران بیت

برای فعال شدن خرید و فروش شما نیاز به احراز هویت آنلاین از طریق ارسال عکس شخصی طبق الگوی ارائه شده در این راهنما می باشد. بدین منظور میبایست تصویری از چهره‌ی خود در حالیکه مدارک زیر را در دست گرفته‌اید، ارسال نمایید.

نمونه عکس قابل قبول:

مدارکی که هنگام گرفتن تصویر باید در دست گرفته شود، عبارتند از:

 • کارت ملی
 • کارت بانکی
 • دست نویس

نکات مهم جهت تهیه عکس احراز هویت

۱- کارت ملی

 • کارت ملی خود را به گونه ای در دست بگیرید که مشخصات آن کاملا واضح و خوانا باشد.
 • در صورتی که کاربری کارت ملی ندارد، میتواند این گزینه را با شناسنامه جدید (شناسنامه عکس دار و حاوی شماره ملی) یا پاسپورت یا گواهینامه معتبر جایگزین کند.

۲- کارت بانکی

 • یکی از کارت‌های بانکی که قصد دارید از طریق آن واریز انجام دهید و آن را در پروفایل خود ثبت نموده‌اید را در دست بگیرید. برای راحتی می توانید آن را روی برگه تعهدنامه بچسبانید.
 • اطلاعاتی چون تاریخ انقضا و cvv2 را با برچسبی بپوشانید، اما نام دارنده و شماره کارت بانکی کاملا واضح باشد.

۳- متن دست نویس

 •  فرمی که متن آن در زیر آمده است را به صورت دست نوشته روی یک کاغذ بنویسید، نام کامل به همراه تاریخ و امضا به صورت واضح در زیر آن قید شود.
 • از نوشتن متن با ماژیک خودداری نمایید.

این عکس جهت احراز هویت اینجانب در سایت مهران بیت می باشد و متعهد می شود حساب کاربری و بانکی خود را به افراد غیر اجاره ندهم.
نام و نام خانوادگی
شماره موبایل
تاریخ و امضا

 • سایر نکات مهم:
  • مدارک باید کاملا خوانا و واضح باشند، عکس های تار و ناخوانا تایید نمی شوند
  • تصاویر نباید به صورت آینه ای یا معکوس باشند
  • کارت ملی را روی فرم تعهد نچسبانید

سوالات متداول

مهران بیت چه خدماتی ارایه می دهد؟ 

مهران بیت خدماتی همچون پرداخت های آنلاین مربوط به ویزا کارت، مستر کارت، پی پال، وبمانی , بیت کوین , تتر و پرفکت مانی در حوزه شارژ و انتقال وجه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می دهد.
همچنین خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال با بهترین نرخ لحظه را انجام می دهد.

نحوه عملکرد مهران بیت چگونه هست؟ 

ابتدا در مهران بیت ثبت نام کرده و اطلاعات حساب کاربری خود را تأیید نمایید. پس از فعال شدن حساب کاربری، قادر خواهید بود بسته به نوع خدمات درخواستی سفارش مورد نظر خود را ثبت نمایید؛ سیستم معادل ریالی سفارش شما را محاسبه کرده و فاکتور پرداخت را برای شما ایجاد می کند، پس از پرداخت آنلاین فاکتور از طریق درگاه شتاب بانکی کشور فرآیند پیگیری و انجام سفارش شما توسط همکاران ما آغاز می گردد. لازم به ذکر می باشد خرید و فروش ارز های دیجیتال در مهران به صورت اتوماتیک و لحظه ای می باشد .

فرآینده فعال سازی حساب (احراز هویت) چگونه هست؟ 

بنا به دستور قوه قضائیه و پلیس فتا جهت پیشگیری از تخلفات و یا پیگیری کلاهبرداری های احتمالی توسط حساب های بانکی افراد، هر فرد تنها می بایست با اطلاعات حساب کاربری خود اقدام به خرید و استفاده از خدمات این مجموعه نماید، به این منظور برای فعال سازی حساب کاربری، یک شماره تلفن ثابت و کارت شناسایی معتبر جهت تأیید هویت و فعال سازی حساب کاربری درخواست می شود. لازم به ذکر است این فرآیند تنها یک بار انجام می شود.

آیا امکان تسویه آنی ریالی وجود دارید؟

در صورتی که دارای حساب بانک آینده باشید امکان تسویه آنی مبلغ ارز فروخته شده به ما در بیشتر موارد وجود دارد . برای هماهنگی در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

این متن قوانین و قرارداد بین سایت اینترنتی مهران بیت دات کام  و هر کاربری است به نحوی از خدمات مختلف سایت استفاده می کند. در این قرارداد حقوق سایت مهران بیت دات کام و شرایط استفاده از آن و حقوق کاربر قید شده است. کاربر سایت مهران بیت دات کام باید این قوانین را به طور کامل بخواند و متوجه شود و بپذیرد. این حق برای سایت مهران بیت دات کام محفوظ است که در هر زمان که بخواهد مفاد این قرارداد را تغییر دهد.

لازم به ذکر می باشد کلیه مشخصات شخصی و هویتی شما اعم از شماره تلفن همراه و تلفن ثابت و مدارک شناسایی در نزد مهران بیت محفوظ خواهد بود و در درست شخص ثالث و یا سازمانی دیگری قرار داده نخواهد شد.

استفاده از هرگونه امکانات مهران بیت دات کام – ثبت نام – خرید – فروش و هر گونه امکانات دیگر به این معنی است که شما مفاد این قرارداد را کاملا خوانده و فهمیده و قبول کرده اید. اگر با مفاد این قرارداد موافق نیستید حق استفاده از امکانات مهران بیت دات کام را ندارید.

طرفین قرارداد سایت اینترنتی مهران بیت دات کام  به عنوان دهنده ی خدمات و کاربر سایت به عنوان گیرنده ی خدمات می باشند.

مفاد قرارداد:

تعاریف و واژگان:

1-مهران بیت سایت اینترنتی می باشد که تحت همین دامنه mehranbit  از طریق اینترنت قابل دسترس می باشد. این سایت برای کاربران ایرانی تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران هستند و از کلیه ی قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

2-کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت مهران بیت دات کام بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار از خدمات این سایت استفاده می کند.

3-ارز الکترونیکی مانند وب مانی – پی پال – پرفکت مانی – بیت کوین یک ابزار مالی بدون بهره است که مورد خرید فروش قرار می گیرد و از آن می توان در سایت های پذیرنده به عنوان یک حواله ی پولی یا ژتون ارزش دار استفاده کرد.

4-ارز الکترونیکی مورد قبول آنهایی است که در سایت مهران بیت لیست شده و مورد پذیرش سایت مهران بیت برای خرید و فروش می باشد.پرداخت وجه عبارت است از انتقال وجه – ریالی یا دلار – یا به صورت معادل ارز الکترونیکی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه.

5-روش پرداخت عبارت است از هر روشی که برای انتقال وجه در مهران بیت مجاز شمرده شده است. پرداخت می تواند توسط ارز الکترونیکی یا انتقال بانکی حضوری یا اینترنتی یا توسط کارتهای شتابی از درگاه بانکی مهران بیت و یا انتقال بین المللی بانکی از طریق سوییفت یا دیگر روش های پرداخت باشد.

مهران بیت خدمات زیر را برای کاربر فراهم می سازد:

-تبدیل یک ارز الکترونیکی به ارز الکترونیکی دیگر با نرخ تبدیل معین و کارمزد معین و حداقل و حداکثر معین.

-فروش رمز ارزبه کاربر و دریافت مبلغ معینی وجه پول رایج از وی.

-خرید رمز ارز از کاربر و پرداخت مبلغ معینی وجه رایج به وی.

– مهران بیت خدمات خود را برای هر ارز الکترونیکی که در سایت لیست شده است و ممکن است طبق شرایط مختلف و به دلخواه مهران بیت تغییر نماید به هر کاربر که بخواهد و منع قانونی نداشته باشد ارائه می کند.

با استفاده از خدمات مهران بیت کاربر می پذیرد که:

1-کاربر می پذیرد که منبع و مقصد کلیه ی ارزهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی ارائه شده توسط وی در تراکنش های سایت مهران بیت کاملا قانونی و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشند

2-کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده می باشد.

3-مهران بیت از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان و احراز نشده، معذور است.

4- حداقل سن برای ثبت نام ، احراز هویت و فعالیت در مهران بیت 18 سال تمام می باشد.

5-قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر ( حساب بانکی اجاره ای ، اطلاعات کاربری و…) درصورت محرز شدن , موجب مسدود شدن حساب کاربری ، و هرگونه عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

6-قوانین در موارد زیادی و بسته به شرایط و قوانین جمهوری اسلامی ممکن است تغییر کند و وب سایت اطلاع رسانی در موارد تغییر اعلام می نماید و کاربر موظف به مطالعه آن ها در زمان هر خرید می باشد.

7-کاربر موظف است قبل از ورود به درگاه و پرداخت ارز یا ریال خود ، پیش فاکتور ارائه شده را با دقت مطالعه کند و با آگاهی کامل سفارش و قوانین را تایید و وارد درگاه شود . در صورت اعتراض به کسر کارمزد یا نا آگاهی ، سایت مهران بیت هیچ مسئولیتی درباره اشتباهات کاربر را نمی پذیرد.

8- کاربر موظف است از طریق کارت هایی که در سایت ثبت و تایید شده اند خرید نماید ، در صورت خرید با کارت ثبت نشده و تاخیر در انجام تراکنش متوجه کاربر خواهد بود و مهران بیت هیچ مسئولیتی در این مورد ندارد.

9- درصورت خرید با کارت های بانکی غیر مجاز که متعلق به شما نباشد و یا برگشت وجوه به حساب مبدا کاربر ، مهران بیت موظف به دریافت اطلاعات حساب اصلی و صاحب حساب و (در صورت صلاحدید ، مهران بیت  میتواند درخواست نامه قضایی داشته باشد)  و عودت وجه طی 48 تا 72 ساعت کاری بعد از دریافت اطلاعت می باشد.  

10- کاربر موظف است سفارش خود را با دقت کامل ثبت نماید ، در صورت هرگونه اشتباه، امکان لغو ، برگشت وجه یا ارز امکان پذیر نمی باشد.

   10-1  در صورت واریز مبلغ یا مقدار متفاوت با سفارش از طرف مهران بیت یا کاربر (مقدار بیشتر یا کمتر) ، و یا واریز به ادرس متفاوت با سفارش ، هردو طرف بدون قید و شرط موظف به اصلاح و تسویه تراکنش بر طبق سفارش می باشند.

   10-2  هر ادرس کیف پول های رمز ارز کاربر فقط و فقط متعلق به آن رمز ارز می باشد و به علت شباهت ادرس بعضی رمز ارزها به یگدیگر، در صورت واریز اشتباه رمز ارز دیگری به ادرس مشخص شده ، تمام مسئولیت واریز اشتباه بر عهده کاربر می باشد و مهران بیت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه واریز کاربر ندارد.

   10-3 به دستور پلیس فتا بعد از اولین خرید (واریز ریال) و همچنین واریز ریالی مشکوک ،  48 تا 72 ساعت کاری تراکنش تحت بررسی خواهد ماند.

11- اگر مبلغ واریزی کاربر به سایت ( چه ریالی و چه رمز ارز و..) بعد از محدوده ی زمانی سفارش باشد ،  به هیچ عنوان تراکنش قبلی فعال نخواهد شد.

12-سفارش هایی که از طرف سایت انجام شده و شماره تراکنش یا پیگیری آن ثبت شده است به منزله تکمیل سفارش می باشد و از سوی سایت انجام شده است. در صورتی که ادرس کیف پول ارز، تگ و ممو آدرس یا شماره شبای ارسالی اشتباه باشد، مسئولیت آن متوجه خود کاربر می باشد و سایت هیچگونه تعهدی نسبت به ارسال مجدد، تاخیر، برگشت یا ارسال تصویر سفارش را ندارد.

    12-1 کاربر موظف است در هنگام واریز (شارژ) هر ارزی به کیف پول خود،   به ادرس کیف پول ارائه شده و یا تگ ، ممو ، و یا هر موردی که مربوط به ارسال ارز به کیف پول می باشد دقت نماید. در صورت عدم توجه و واریز به ادرس اشتباه و یا وارد نکردن تگ، ممو و یا موارد مربوطه در هنگام شارژ و واریز ب کیف پول خود ، مهران بیت هیچ مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر ندارد و کاربر حق هیچ ادعایی در قبال اشتباه خود ندارد.

    12-2 کاربر فقط موظف است ارز ها را به ادرس کیف پول شخصی خود در پنل کاربری واریز و شارژ نماید ، در صورت واریز ، انتقال به ادرس های غیر از کیف پول شخصی کاربر ، مهران بیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال اشتباه کاربر ندارد. 

    12-3 کاربران محترم در خصوص آدرس های مدت دار دقت فرمایند ، مهران بیت تعهدی  درمورد استفاده کاربران از ادرس های مدت دار ندارد و در صورت استفاده از این نوع ادرس ها دقت فرمایند در صورتی که واریزی مهران بیت به آن ادرس ها پس از زمان اختصاص داده شده به ادرس باشد ، پیگیری تا حصول نتیجه متوجه سایت مقصد شما می باشد. 

13- کاربر برای دریافت ریال ، حتما بایستی شماره شبای خود را ثبت کنند، در صورت ثبت شماره شبا به اسم افراد دیگر به هیچ عنوان واریز نمی گردد و  مسئولیت واریز وجه با خود کاربر می باشد. 

   13-1 مهران بیت واریز ریالی به حساب کاربران را تا یک روز کاری در سه بازه ی زمانی در ساعات اداری ارسال و شماره پیگیری در تراکنش مربوطه درج می شود. قابل ذکر است مشکلات غیر قابل پیشبینی از قبیل اشکال در شبکه شاپرک و بانکی، محدودیت ها و سقف واریز بانکی در این بازه ی زمانی تسویه تاثیر گذار می باشد.

   13-2 در صورتی که واریز های ریالی برای کاربران به علت محدودیت های بانکی ، سقف واریزی و دلایل دیگر با تاخیر زمانی انجام شود ، کاربر نمی تواند غیر از ادعای عدم دریافت ریال از سوی مهران بیت، هیچگونه ادعا و یا درخواست دیگری از قبیل لغو کردن تراکنش و یا درخواست مبلغ بیشتری نماید. 

   13-3 در صورتی که کاربر تراکنشی ایجاد کند ( هر نوع تراکنشی) و در بازه ی زمانی مشخص شده ، ارز مبدا خود را  واریز نکند ( مثلا اگر در مدت 20 دقیقه یا هر بازه ی زمانی که سایت در تراکنش اعلام می نماید باید به ادرس مشخص شده بیت کوین واریز کند) ، مهران بیت ارز واریز شده در زمان غیر مجاز را با کسر کارمزد آن ارز در سایت مهران بیت ، به کاربر برگشت میزند.   

   13-4  به صورت معمول واریز ارزی در ساعات کاری (9-17) حداکثر 45 دقیقه بعد از ثبت و تایید تراکنش ، در ساعات غیر کاری (17-24) و تعطیلات رسمی حداکثر تا 2 ساعت بعد از ثبت و تایید تراکنش از سمت کاربر ، انجام می شود. 

   13-5 سعی می شود تمام تراکنش ها در سریعترین زمان و بدون وقفه انجام شود و گاها با توجه با بالارفتن حجم سفارشات و ترافیک شبکه ممکن است با تاخیر انجام گردد.  

14- در صورتی که کاربری چندین سفارش دریافت ریال در روز داشته باشد امکان دارد تمام واریز ها در قالب یک تراکنش ریالی برای شبای مقصد واریز شود.

15-فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر از جمله شماره تماس ثابت – آی پی  – کارت شناسایی با تصویر – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد  مگر در صورت تخلف ،  نامه ی قضایی و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران.

16- سایت مهران بیت مجاز است برای اطمینان از صحت تراکنش ها هر زمان، از کاربران اطلاعات بیشتری برای احراز هویت شخص و تراکنش های کاربر را درخواست کند.

 16-1 در صورت شناسایی و تشخیص رفتار غیر متعارف و غیر واقعی کاربر در رابطه با فعالیت در سایت در هر زمینه ای ، مهران بیت موظف به اخطار به کاربر و مسدود سازی حساب وی می باشد .

17-نرخ تبدیل و قیمت تبدیل ارزهای الکترونیکی مختلف توسط مهران بیت تعیین می شوند و در روی سایت توسط کلیه ی کابران قابل مشاهده خواهند و در هنگام سفارش نیز مبلغ دریافتی کاربر بعد از تکمیل سفارش با کسر کارمزد ها و با اعمال نرخ تبدیل به طور کامل و شفاف و دقیق به وی نمایانده می شوند و کارمزد های دریافتی در فاکتور ارتباطی با کارمزد های شبکه ندارند.

18-تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار مهران بیت خواهد بود و سایت مهران بیت می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

19-هر گونه کارمزد ، کمیسیون و هزینه ی دیگر که سیستم یا ارز الکترونیکی به کاربر تحمیل نماید فقط و فقط بر عهده ی کاربر خواهد بود و مهران بیت هیچ گونه مسئولیتی راجع به این گونه هزینه ها نمی پذیرد.

20- واریز معادل ارزهای خریداری شده در اولین و سریعترین زمان در ساعات اداری واریز می شوند. در ساعات غیر اداری ممکن است واریز به کمی تاخیر انجام شود. واریز معادل آلت کوین ها (اتریوم ، ریپل و…) ممکن است زمان بیشتری طول بکشند.

21- معادل ریالی ارزهای فروخته شده به مهران بیت در اولین روز اداری، روزانه سه بار از طریق سیستم پایا واریز می گردد و کاربران با توجه با بازه ی زمانی بانک حساب خودشان معادل ریالی را دریافت می کنند. در ساعات غیر اداری یا تعطیل واریز ریالی انجام نمی شود و در شروع اولین روز کاری در لیست واریزی ها قرار می گیرند.

22- مهران بیت هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر، زمان بندی سایت مقصد در دریافت ، و یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز الکترونیکی یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.

23- اگر تحت شرایطی مهران بیت، اشتباهاً وجوه یا ارزی را به حساب کاربر منظور یا در محاسبات خود هر نوع اشتباهی نماید، هر زمان مجاز است ؛مستقلاً و بدون انجام هیچ گونه تشریفات قضائی و بدون دریافت اجازه کتبی از متعهد (صاحب حساب) در رفع اشتباه و برداشت از حساب‌های وی اقدام نماید و تشخیص مهران بیت نسبت به وقوع اشتباه یا پرداخت بدون حق و لزوم برداشت از حساب معتبر خواهد بود.

24- بعد از ثبت نام در مهران بیت امکان تغییر آدرس ایمیل ، نام کاربری و سایر موارد ثبت شده وجود نخواهد داشت ، لطفا در زمان ثبت نام دقت کافی به عمل آورید .

25- مهران بیت هیچگونه ارتباطی با سایت ها و یا ابزارهای قمار و شرط بندی ندارد و در صورت مشاهده و یا استفاده  کاربران از اینگونه سایت ها ، حساب کاربری ایشان مسدود و پیگیری قانونی خواهد شد.

  25-1  مهران بیت هیچ تحلیل ، پیش بینی و سیگنالی را تایید نمی کند. تحلیل ارائه شده از بازار صرفا بر اساس پیش بینی انجام شده است و هیچگونه قطعیتی بر وقوع آن وجود ندارد و اکسوینو هیچ تعهدی نسبت به انجام و به نتیجه رسیدن آن نخواهد داشت.

26- کاربر می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی و سایت مهران بیت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت هر شکل نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض کند ، در صورت نقض قوانین ، سوء استفاده مالی و غیر مالی و هرگونه فعالیت مشکوک ، حساب کاربری فرد مربوطه مسدود و اطلاعات هویتی و مالی کاربر از طریق مراجع قانونی پیگیری قضایی و کاربر بدون قید و شرط متعهد به جبران خسارت خواهد بود.

27- به منظور امنیت و صحت تراکنش ها ،  استفاده از هرگونه ابزار غیر مجاز ،  ربات و فعالیت مشکوک  به هر نحو ممنوع می باشد. در  صورت استفاده کاربر از این موارد، به تشخیص مهران بیت تمامی تراکنش های مربوط به این عملیات ، غیر قابل قبول و لغو خواهند شد.

     27-1 در صورت مشاهده موضوع فوق ، فقط اصل دارایی ورودی کاربر به ایشان واریز و حساب ایشان غیر فعال می شود.

     27-2 مهران بیت مجاز است در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، اطلاعات کاربر را جهت بررسی و ایجاد شکوایه در اختیار مقامات قضایی قرار دهد.

28- هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با مهران بیت به عهده ی خود کاربر خواهد بود ومهران بیت هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

29- مهران بیت می تواند قوانین و مقررات مربوطه رو در هر زمان تغییر دهد و کاربر همواره موظف است از اخرین تغییرات قوانین آگاهی کامل را داشته باشد. 

کاربر می پذیرد که جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت و گزارش تراکنش مشخص و شفاف و کارمزد مشخص و شفاف طبق مطالب فاکتور خرید یا فروش ارائه شده و بند های قرارداد و قوانین فوق هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگر عملا و لسانا از سایت مهران بیت (mehranbit – مدیران – کارمندان – و کلیه ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *