0

معرفی ارز دیجیتال ان‌اف‌تی‌بوکس NFTBooks با اختصار NFTBS

nftbooks

NFTBooks (NFTBS)، پروژه‌ای است که حول ترویج NFT برای کتاب‌ها، مجلات، مقالات، کتاب‌های الکترونیکی و غیره می‌چرخد. این پروژه ادعا می‌کند که تبدیل به یک ابزار بازاریابی برای نویسندگان می‌شود که در آن می‌توانند کتاب‌های خود را بفروشند و درآمد غیرفعالی کسب کنند، به این معنی که هر زمان مردم کتابی را بخوانند، نویسنده از آن سود خواهد داشت. یکی دیگر از اهداف پلتفرم NFTBooks (NFTBS) توانمندسازی کاربران برای خواندن کتاب با کسری از هزینه است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان و پر ریسک است. قبل از ورود به این بازار خوب بررسی و تحقیق کنید.

NFTBooks (NFTBS) چگونه کار می‌کند؟

هدف NFTBooks افزایش محبوبیت کتاب و حل هدر رفت کاغذ که در صنعت کتاب بیداد می‌کند. در وایت پیپر رسمی NFTBooks، سازندگان استدلال می‌کنند که با 20 دلار، یک نفر می‌تواند صدها فیلم را تماشا کند، اما با همان مقدار پول نمی‌تواند کتاب‌های زیادی بخرد. در عوض، کاربران به سراغ نسخه‌های غیرقانونی می‌روند که به کار نویسنده و کل صنعت کتاب لطمه می‌زند. به عنوان یک جایگزین، NFTBooks قصد دارد نویسندگان را با تبلیغ کتاب‌هایشان برای خوانندگانی که می‌توانند کتاب‌ها را با کسری از هزینه‌ای که برای خرید فیزیکی آن‌ها استفاده می‌شود، بخوانند، توانمند کند. علاوه بر این، ارزشی که نویسنده از طریق خوانندگان کتاب خود دریافت می‌کند، تکراری است. اکوسیستم NFTBooks از پنج عنصر تشکیل شده است: نویسنده، مترجم، اجاره دهنده، خواننده و سرمایه گذار.

نویسنده

هر نویسنده‌ای به تنهایی نقش ناشر را بر عهده می‌گیرد. وقتی صحبت از اجازه دادن به نویسندگان برای دسترسی به کاربران می‌شود، این می‌تواند در هزینه‌های زیادی صرفه جویی کند. اگرچه هر نویسنده‌ای می‌تواند کتاب‌های خود را با هزینه چاپ صفر منتشر کند. این جامعه است که کتاب‌هایی را که برای حفظ تعادل بین عرضه و تقاضا منتشر می‌شود، انتخاب می‌کند. این پروژه غیرمتمرکز خواهد بود زیرا مبتنی‌بر ارز دیجیتال است. یک فرد نمی‌تواند تاثیر منفی در انتشار یک کتاب داشته باشد.

مخاطب اولیه پروژه NFTBooks نویسنده است. نویسندگان حق چاپ کتاب و همچنین حق کمیسیون فروش کتاب های تولیدی خود را دارند. نویسنده باید بتواند ارزش خود را بهبود بخشد تا این راه حل متعادل شود. تنها در این صورت است که می توانند زمان و تلاش کافی را برای مشارکت در جامعه و حمایت از پروژه اختصاص دهند.

مترجم

مترجمان، کتاب‌ها و نویسندگان را به هر زبانی، در هر کجای دنیا، در دسترس همه قرار می‌دهند. برای بارگذاری ترجمه، ابتدا باید نزد نویسنده سیستم ثبت نام کنند. نیازی به نگرانی در مورد کیفیت ترجمه نیست زیرا جامعه خوانندگان به شما در ارزیابی آن کمک می کنند. در صورت بد بودن کیفیت ترجمه، اعضای انجمن مطلع خواهند شد.

مترجم همان سود نویسنده را دریافت می کند، اما همچنین به دلیل اینکه نویسنده هسته اصلی کتاب است، ارزشی که دریافت می کند توسط نویسنده تعیین می شود. مترجم کسی است که عشق قلبی را به همه روی این سیاره منتقل می‌کند.

نویسنده کمیسیون را برای تعیین میزان کمیسیونی که مترجم از ابتدا دریافت می‌کند، تعیین می‌کند. این مقدار تنها پس از امضای قرارداد بین آنها قابل تعیین است که به حفظ انصاف و وضوح کمک می‌کند.

اجاره دهنده

نویسندگان یا سایر اجاره دهندگان کتاب ها را به اجاره دهندگان می فروشند. آنها با اجاره دادن حقوق کتاب خود یا خرده‌فروشی رمان‌های خود به افراد دیگر درآمد کسب می‌کنند. اگر شرایط اقتصادی مساعد باشد، هر کسی می تواند اجاره دهنده شود. این مخاطبان بخش مهمی از بنیاد NFTBooks هستند. آنها به نویسنده کمک می کنند تا پول درآورد و همچنین به خوانندگان اجازه می دهد با پول کمتری مطالعه کنند.

خواننده / وام گیرنده

این گروهی است که از نظر ارزش کلان بیشترین سود را از این ابتکار دارد. همانطور که NFTBooks رشد می کند، خوانندگان بیشتری می توانند با افزایش رقابت Lessor کتاب ها را با هزینه های کمتر قرض بگیرند. بنابراین هر چه تعداد افرادی که رمان های آنها را می خوانند بیشتر باشد، سفارش بیشتری می گیرند. افزایش تعداد خوانندگان برابر با افزایش درآمد نویسنده است.

سرمایه گذار

اینها افرادی هستند که مایل به مشارکت در پروژه هستند. آنها از جایگاه بالایی در جامعه NFTBooks برخوردارند، خواه در ابتکار عمل برای کمک به جامعه یا سرمایه گذاری برای منافع شخصی خود مشارکت داشته باشند. از توکن ها می توان برای اجاره، خرید یا انتشار کتاب استفاده کرد. آنها با ذخیره کردن توکن در کیف پول خود، شرکت در معاملات آنلاین یا خرید کتاب از نویسندگان با استفاده از توکن درآمد کسب می کنند. آنها از هر تراکنش شبکه پورسانت دریافت می‌کنند و مقدار سکه‌های موجود در کیف پول آنها تا زمانی که سود کسب کنند، همچنان در حال افزایش است.

ارزش کتاب

انسان‌ها شروع به نوشتن روی صخره‌ها و درختان کردند و در نهایت کاغذ را کشف کردند و پس از آن تعداد نامحدودی کتاب در جهان نوشته شده است. با وجود چنین صنعت بزرگی، NFTBooks جایگاه خوبی برای حضور و تسلط پیدا کرده است. این به این دلیل است که در دنیای کتاب‌های NFT رقابتی وجود ندارد و اگر تیم پشت NFTBooks کارت‌های خود را درست بازی کند، می‌توانند برای مدت زمان قابل توجهی به انحصار خود در بازار ادامه دهند. بدیهی است که این امر با گذشت زمان ارزش پروژه را افزایش می‌دهد و هر فردی که در اکوسیستم پروژه مشارکت دارد از آن بهره‌مند خواهد شد.

نقشه راه NFTBooks

(NFTBS) NFTBooks بسیاری از اهداف خود را در سال 2021 تکمیل کرده است، از جمله راه‌اندازی وب‌سایت و توکن خود و فهرست‌بندی در پلتفرم‌هایی مانند CoinMarketCap. توکن NFTBS همچنین از 45000 دارنده عبور کرده است و قصد دارد از مرز 1,000,000 دارنده در سال 2022 عبور کند. علاوه بر این، پلتفرم NFTBooks همچنین در حال کار بر روی ایجاد سیستمی برای کمک به اجاره کنندگان کتاب از اجاره دهنده و سیستم حاکمیتی برای ارزیابی کتاب است. کیفیت و ترجمه بسیاری از برنامه‌های دیگر نیز در زرادخانه وجود دارد و می‌توانید آنها را در وایت پیپر رسمی NFTBooks اینجا پیدا کنید.

شناسنامه توکن NFTBooks

نامان‌اف‌تی‌بوکس، NFTBooks
اختصارNFTBS
آدرس سایتnftbooks.info
تعداد کل توکن‌ها100,000,000,000,000,000
رتبه4263
حجم بازار1 میلیون دلار
قراردادمشاهده
استانداردBep20
توییترnftbstoken
تلگرامnftbs

کیف پول‌های توکن NFTBooks

توکن NFTBooks را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن NFTBooks

توکن NFTBooks در زمان نگارش این مقاله حدود 1 میلیون دلار و در رتبه 4263 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن NFTBooks

توکن NFTBooks را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *