0

دانلود آلبوم اسکله چشمانت از امید نعمتی و امین همایی

آلبوم اسکله چشمانت از امید نعمتی و امین همایی

آلبوم اسکله چشمانت اثری است با آهنگسازی امین همایی و صدای امید نعمتی که به صورت رسمی در بهمن ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اسکله چشمانت اثری از امید نعمتی و امین همایی است. این آلبوم شامل ۵ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

محمدامین همایی و امید نعمتی شهریور ماه سال ۱۳۹۹ بود که آلبوم «قبل پاییز، بعد پاییز» را در بازار موسیقی منتشر کردند.

امید نعمتی نیز از جمله خوانندگان فعال حوزه موسیقی است که پس از خوانندگی در گروه «دنگ شو» به گروه موسیقی «پالت» پیوست و در این سال‌ها به عنوان آوازخوان اصلی این گروه مشغول به فعالیت است. وی علاوه بر همکاری با این گروه تک آهنگ‌ها و کنسرت‌های مستقلی را در همکاری با تعدادی از آهنگسازان و هنرمندان شناخته شده موسیقی ایران گذرانده است.

محمد امین همایی از جمله آهنگسازانی است که طی سال‌های اخیر به عنوان آهنگساز در برخی آثار موسیقایی ژانر موسیقی ایرانی و تلفیقی به خوانندگی هنرمندانی چون وحید تاج، محمدرضا نیازی، نوید نوروزی و تعدادی دیگر به فعالیت مشغول بوده است. این در حالی است که از او چندی پیش آلبوم «شهر جادو» در ژانر موسیقی ایرانی منتشر شد.

آهنگ های آلبوم اسکله چشمانت

اسکله چشمانت نام اثری است که توسط امید نعمتی و امین همایی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱چه کردی
۲خدا رحم کند
۳من خواب دیده ام
۴بغض و باران
۵اسکله چشمانت

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *