0

نحوه استیک ارز دیجیتال پنکیک سواپ pancakeswap

استیک ارز دیجیتال پنکیک سواپ

صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ (PancakeSwap) یک پلتفرم مبادله غیر متمرکز برای مبادله توکن‌های BEP-20 در بلاکچین اسمارت چین بایننس (Binance Smart Chain یا BSC) است. توکن بومی صرافی پنکیک سواپ، توکن کیک نام دارد، می‌توانید با استیک توکن کیک از سود قابل توجه آن بهره‌مند شوید. در مقاله‌ای پروژه‌ی پنکیک سواپ و ارز آن، CAKE، را مورد بررسی قرار داده‌ایم. در این مقاله نحوه استیک این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

در صرافی پنکیک سواپ می‌توانید با استفاده از گزینه Farms ارزهای خود را استیک گذاری کنید. توکن اختصاصی پلتفرم پنکیک سواپ، توکن کیک (CAKE) است. با استفاده از روش‌هایی همچون تأمین نقدینگی یا استیک توکن می‌توانید به کسب سود و دریافت توکن کیک (CAKE) بپردازید. همچنین به تأمین‌کنندگان نقدینگی در این پلتفرم، توکن‌های فلیپ به عنوان پاداش تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

نحوه استیک ارز دیجیتال پنکیک سواپ pancakeswap

استیکینگ توکن‌های CAKE بسيار آسان است. براي پرداخت هزينه گس به يك كيف پول متامسك يا Binance Chain Wallet حاوي CAKE و BSC (BNB) نياز دارید.

ابتدا باید CAKE و مقداری BNB را به کیف پول پشتیبانی شده توسط پنکیک سواپ منتقل کنید. برای پرداخت کارمزدهای تراکنش باید مقداری BNB به آدرس BEP20 (بایننس اسمارت چین) خود منتقل کنید. برای استیک کردن CAKE، روی تب “staking” در پنکیک سواپ کلیک کنید و سپس بر روی دکمه “unlock” کلیک کنید تا کیف پول خود را باز کنید. (اگر هنوز کیف پول خود را به این برنامه متصل نکرده‌اید)

بعد از آن توکن‌های خود را وارد صرافی کنید. شما می‌توانید از آن‌ها را برای استیکینگ استفاده کنید. کارمزد تراکنش‌ها نیز در مقایسه با اتریوم بسیار پایین‌تر است.

با نرخ مشارکت فعلی، می‌توانید APY (بازده درصدی سالیانه) بیش از 175% را در استخر CAKE داشته باشید.

در حال حاضر، 10 CAKE در هر بلوک به دارندگان این ارز دیجیتال اعطا می‌شود که توکن‌های خود را در استخر CAKE در پنکیک سواپ استیک کرده اند. اگر توکن‌های CAKE دارید، می‌توانید آن‌ها را در استخر CAKE استیک کنید و پاداش‌های CAKE را جمع آوری کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *