0

دانلود آلبوم آینه ای برای تاریکی از پیمان فخاریان و کوشا صرافی گهر

آلبوم آینه ای برای تاریکی از پیمان فخاریان و کوشا صرافی گهر

آلبوم آینه ای برای تاریکی اثری است از پیمان فخاریان و کوشا صرافی گهر که به صورت رسمی در شهریور ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آینه ای برای تاریکی اثری از پیمان فخاریان و کوشا صرافی گهر است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

درباره‌ این اثر، به قلم پیمان فخاریان می‌خوانیم:

از سال‌ها پیش اشتیاق نوشتن کار برای گیتار و سازهای دیگر در من بود تا اینکه حدود ۵ سال پیش با ویلنیست جوان کوشا صرافی‌گوهر آشنا شدم و این جریان کلید خورد. این آشنایی منجر به نوشتن ۱۵ کار برای گیتار و ویلن و گیتار و کمانچه شد که طی ۵ سال نوشته و ضبط شدند. مجموعه‌ پیش رو روایتی است درونی و عاشقانه؛ با قطعه‌ روایت شروع می‌شود که گویای فضای کلی آلبوم است، با تصویر تو در من؛ انبساط عشق شکل می‌گیرد که در ادامه به‌ تردید خاطرات…ولی باید عبور کرد از تاریکی در قامت آینه‌ای تا انعکاس روزنه‌ای… که عشق آینه‌ایست برای تاریکی.”

آهنگ های آلبوم آینه ای برای تاریکی

آینه ای برای تاریکی نام اثری است که توسط پیمان فخاریان و کوشا صرافی گهر منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱روایت
۲تصویر تو در من
۳انبساط عشق
۴تردید
۵اگر دیگر نخندیدم
۶بعد از ویرانی
۷تنهایی
۸خاطرات
۹آینه ای برای تاریکی
۱۰روزنه
  • قطعاتی برای گیتار کلاسیک و ویلن
  • ساخته‌ پیمان فخاریان
  • گیتار: پیمان فخاریان
  • ویلن: کوشا صرافی گوهر

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *