0

معرفی ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

ارز دیجیتال پایرت چین
بازدید 804

پایرت چین (Pirate Chain) یک ارز دیجیتال 100٪ خصوصی است که از پروتکل حریم خصوصی استفاده می‌کند و نمی‌تواند توسط فعالیت‌های سایر کاربران در شبکه به خطر بیفتد. پایرت چین (Pirate Chain) از ZK-Snarks برای محافظت 100 درصدی تراکنش‌های همتا به همتا در بلاکچین استفاده می‌کند و تراکنش‌های بسیار ناشناس و خصوصی را انجام می‌دهد. این ارز اولین بار در 29 آگوست 2018 به بازار عرضه شد.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک است. قبلا از ورود به این بازارها حتما بررسی و مطالعه داشته باشید.

ویژگی‌های ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

پایرت چین (Pirate Chain) دارای ویژگی‌های امنیتی و خصوصی است. از ویژگی‌های این ارز دیجیتال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • فناوری مستقل: پایرت چین با استفاده از فناوری dPoW Komodo در برابر 51٪ از حملات محافظت می‌شود.
  • معاملات خصوصی
  • ناشناس بودن کامل: شبکه TOR توسط Pirate Chain پشتیبانی می‌شود.
  • امکان تجارت آنلاین: با استفاده از ارز دیجیتال پایرت چین، امکان تجارت آنلاین فراهم شده است.

توسعه دهندگانی که پایرت چین (Pirate Chain) را ایجاد کرده‌اند، معتقدند بهترین استفاده از پروتکل، زنجیره‌ای است که فقط به ارسال خصوصی نیاز دارد. تاخیر اثبات کار (dPoW) با اتصال پشتیبان از زنجیره ARRR به بلاکچین لایت کوین، از بلاکچین پایرت چین در برابر آسیب‌های مضاعف و 51٪ حملات محافظت می‌کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

بنیانگذاران ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)، متشکل از اعضای مختلفی از جمله توسعه دهندگان و اعضای تیم بازاریابی، تبلیغ و طراحی می‌باشد.

از اعضای برجسته تیم می‌توان به جین مرسر اشاره کرد. وی یکی از توسعه دهندگان اصلی و باتجربه در کومودو است. وی قبلاً بر روی پروژه زی کش نیز کار می‌کرد. او همچنین مشاور هیئت مدیره ویل فاندیشن (Veil Foundation)، سکه دیگری برای حفظ حریم خصوصی در بخش رمزنگاری است.

Jl777، که در حال حاضر توسعه دهنده اصلی پروژه کومودو است، همچنین یکی از توسعه دهندگان اصلی در پایرت چین است.

در حال حاضر هیچ شرکت یا بنیادی برای پایرت چین ثبت نشده است. با این حال، این تیم قصد دارد یک بنیاد را در آینده ثبت کند. با توجه به ماهیت پروژه، قابل درک است که چرا برخی از اعضای تیم ممکن است بخواهند هویت خود را خصوصی نگه دارند.

شناسنامه ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

نامپایرت چین، Pirate Chain
اختصارARRR
وب سایتpirate.black
وایت پیپرمشاهده
رتبه222
توییتر@PirateChain
ردیتpiratechain
تعداد کل توکن‌ها200,000,000
حجم بازار$679,739,148

کیف پول‌های ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

با مراجعه به وبسایت رسمی ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)، می‌توانید کیف پول‌های درج شده در آن را برای نگهداری توکن‌های ARRR خود دانلود کنید. این کیف پول‌ها عبارتند از:

  • Full Node Wallet
  • Lite Wallet
  • Mobile Wallet
  • Paper Wallet

قیمت ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

قیمت پایرت چین (Pirate Chain) در زمان نگارش این مقاله 3.65 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 996.658 دلار آمریکا است. پایرت چین (Pirate Chain) در 24 ساعت گذشته 4.01% کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 222 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 186،226،861 سکه ARRR و حداکثر عرضه 200،000،000 سکه ARRR است.

صرافی‌های ارز دیجیتال پایرت چین (Pirate Chain)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن پایرت چین (Pirate Chain) معامله می‌شود، صرافی TradeOgre با سهم %40.43 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *