0

معرفی و دانلود سریال «پوکر فیس» / Poker Face

معرفی و دانلود سریال «پوکر فیس» / Poker Face

به گزارش سایت خوبو، «پوکر فیس» سریالی در ژانر جنایی کمدی محصول سال ۲۰۲۳ و ساختۀ «ریان جانسن» است. در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی همچون ناتاشا لیون و بنجامین برت به ایفای نقش می‌پردازند. فصل اول سریال در ده قسمت می‌باشد و برای فصل دوم نیز تمدید گردیده است.

دانلود رایگان سریال «پوکر فیس» / Poker Face

قسمت/کیفیت۴۸۰۷۲۰۱۰۸۰Blu-ray
اول: دست مرد مردهدانلوددانلوددانلوددانلود
دوم: شیفت شبدانلوددانلوددانلوددانلود
سوم: دکهدانلوددانلوددانلوددانلود
چهارم: متالش بیامرزددانلوددانلوددانلوددانلود
پنجم: زمان میموندانلوددانلوددانلوددانلود
ششم: مرگ در خروج از صحنهدانلوددانلوددانلوددانلود
هفتم: آینده ورزشدانلوددانلوددانلوددانلود
هشتم: به زودی (۴ اسفند ۱۴۰۱)
نهم: به زودی (۱۱ اسفند ۱۴۰۱)
دهم: به زودی (۱۸ اسفند ۱۴۰۱)
سریال «پوکر فیس» / Poker Face
سریال «پوکر فیس» / Poker Face

درباره سریال

سریال جدید جنایی “پوکر فیس”، مجموعه‌ای غیرقابل پیش‌بینی و سرگرم‌کننده است که رویکردی تازه به رویه‌های جنایی دارد. این سریال، به کارگردانی ریان جانسون و به سازندگی ناتاشا لیون، حول محور داستان چارلی کیل، پیشخدمتی دوست‌داشتنی با توانایی منحصر به فرد در تشخیص دروغ، از همان ابتدا شما را به خود جذب می‌کند.

داستان، دارای تعلیق زیادی است و فضای تاریک و دلهره‌آور در آن به وفور یافت می‌شود. بازیگران مشهوری مانند آدرین برودی و کلوئه سوینی نیز در آن حضور دارند که به هیجان داستان می‌افزایند. این مجموعه تلویزیونی از برنامه‌های پلیسی دهه‌های ۷۰ و ۸۰ مانند “ستوان کلمبو” و “قاتل، چنین نوشت” الهام گرفته است. بازیگر نقش اصلی، گرچه یک پلیس نیست، اما حضور کاراکتر او در یک سریال جنایی، جالب توجه است.

نقاط قوت سریال

نقاط قوت سریال «پوکر فیس» در غیرقابل پیش‌بینی بودن و داشتن شخصیت‌های کاریزماتیک نهفته است. توانایی چارلی در تشخیص دروغ‌ها، او را به یک کاوشگر جرائم غیرعادی تبدیل می‌کند و تماشای حضور و غیبت او در موقعیت‌های محتلف، سرگرم‌کننده است. تعامل او با افرادی که در جاده ملاقات می‌کند، اغلب جذاب‌ترین بخش نمایش است. در برخی از قسمت‌ها، مقدمه‌های اپیزودها به اندازه نمایش‌های کل آن بخش، هیجان‌انگیز می‌باشد.

سریال «پوکر فیس» / Poker Face
سریال «پوکر فیس» / Poker Face

نقاط ضعف سریال

ریسکی که در ساخت سریالهایی با شخصیتی تکرارشونده و از نمایشهای مختلف گلچین شده وجود دارد، این است که شخصیت‌ها به صورت بریده‌بریده و ناهمگون شوند. در برخی از قسمت‌ها، شخصیت‌ها به صورت کاریکاتوری و خام به نمایش درآمده‌اند و با کیفیت ساخت و پرداخت ضعیفی مواجه هستیم. احتمالاً به دلیل حضور زیاد شخصیت‌ها، در برخی از قسمت‌ها، نمایش آنها بیش از حد پیچیده شده و به این ترتیب، برخی از اپیزودها کمتر موفقیتی در جذب مخاطب نسبت به سایر اپیزودها دارند. با این وجود، این مسائل به نسبت کلیت و ارزش سرگرمی سریال، جزئی هستند و تاثیر کمی روی آن دارند.

جدول اطلاعات

عنوانپوکر فیس / Poker Face
سازندهریان جانسن
بازیگرانناتاشا لیون
بنجامین برت
ژانرکمدی درام
جنایی
کشورایالات متحده
سال۲۰۲۳
مدتهر قسمت تقریبا ۴۷–۶۷ دقیقه
امتیازIMDb ۸.۱/۱۰
Rotten Tomatoes ۹۹/۱۰۰
جدول اطلاعات فیلم

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *