0

معرفی ارز دیجیتال رندر توکن Render Token

ارز دیجیتال رندر توکن Render Token

ارز دیجیتال رندر توکن RenderToken (RNDR) یک شبکه رندر GPU توزیع شده است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و هدف آن اتصال هنرمندان و استودیوهای نیازمند به قدرت محاسباتی GPU با شرکای استخراجی است که مایل به اجاره قابلیت‌های GPU خود هستند که در سال 2009 توسط OTOY، Inc ایجاد گردید. مدیر عامل شرکت Jules Urbach که در سال 2017 راه اندازی شد، RNDR اولین فروش توکن عمومی خود را در اکتبر همان سال برگزار کرد، پس از آن یک دوره فروش خصوصی از ژانویه 2018 تا مه 2018 طول کشید که در آن مجموعا 117,843,239 RNDR با قیمت 1 RNDR فروخته شد. در طول دوره فروش خصوصی، کاربران اولیه وارد شبکه آزمایشی بتا RNDR شدند، جایی که اپراتورها و هنرمندان نود بتا با تیم RNDR در ساخت و آزمایش شبکه تا زمان راه‌اندازی عمومی آن در 27 آوریل 2020 همکاری مشترک داشتند.

توکن رندر RNDR یک توکن ابزاری است که با استاندارد ERC20 ایجاد شده است که برای تبادل قدرت محاسباتی GPU از ارائه‌دهندگان GPU (اپراتورهای گره) استفاده می‌شود. RNDR از ترکیبی از سیستم اثبات کار دستی و خودکار، یا در این مورد اثبات رندر، استفاده می‌کند تا تأیید کند که تمام آثار هنری قبل از پرداخت و انتشار آثار با موفقیت ارائه شده است. با استفاده از ویژگی‌های امنیتی ذاتی بلاکچین اتریوم، دارایی‌های اختصاصی پس از آپلود هش می‌شوند و به صورت تکه‌ای برای رندر به گره‌ها ارسال می‌شوند. تمام پرداخت‌های RNDR در حین رندر در escrow ذخیره می‌شوند و پس از تأیید دستی توسط هنرمند سفارش‌دهنده کار موفق، برای اپراتورهای گره منتشر می‌شوند. برای جلوگیری از عوامل مخرب در هر دو پایگاه کاربر، تمام دارایی‌های ارائه‌شده در شبکه تا زمانی که پرداخت با موفقیت پرداخت نشود، واترمارک می‌شوند، پس از آن زمان ممکن است رندرهای بدون واترمارک دانلود شوند، و تمام پرداخت‌ها تا زمانی که به‌طور دستی تأیید شود که درست ارائه شده‌اند، در امان نگه داشته می‌شوند.

تیم توکن رندر RNDR با حمایت شرکت مادر OTOY، در خارج از لس آنجلس، با اعضای تیم در سراسر جهان مستقر است. هیئت مشاوران RNDR دارای رهبران صنعتی مانند آری امانوئل (مؤسس و مدیر عامل WME)، جی جی آبرامز (رئیس و مدیر عامل، تولیدات بد ربات) و برندن ایچ (موسس و مدیر عامل، نرم افزار Brave و BAT) هستند که دارای همه به RNDR در ظرفیت های مختلف برای پر کردن شکاف بین ایجاد سیستمی که هم برای جوامع ارزهای دیجیتال و هم برای خطوط لوله تولید استودیو هالیوود جذاب باشد، توصیه کردند.

شناسنامه ارز دیجیتال رندر توکن

نامرندر توکن، Render Token
اختصارRNDR
آدرس سایتrendertoken.com
قراردادمشاهده
استانداردERC20
رتبه258
حجم بازار358 میلیون دلار
توییترrendertoken
تلگرامRenderTokenOfficial

قیمت توکن رندر توکن

حجم بازار ارز دیجیتال رندر توکن در زمان نگارش این مقاله حدود 358 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 258 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید رندر توکن

ارز دیجیتال رندر توکن را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *