0

دانلود آلبوم آری گو (۱) از شایان نوری

آلبوم آری گو (۱) از شایان نوری

آلبوم آری گو (۱) اثری است از شایان نوری که به صورت رسمی در اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آری گو (۱) اثری از شایان نوری است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک راک و پاپ راک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۶۰,۰۰۰ تومان است.

آلبوم آری‌گو (۱) اولین آلبوم رسمی شایان نوری و از جنس جریان فرعی و مستقل موسیقی کشور است. این اثر، یک آلبوم کانسِپت (مفهومی) است که بر اساس یک موضوع و مضمون واحد، خلق شده و روایتگر داستانی با چیدمان هشت آهنگ پیوسته از شروع تا پایان است. شایان نوری در این پروژه علاوه بر خوانندگی، وظیفه آهنگسازی و ترانه‌سرایی آلبوم را نیز برعهده داشته است. از طرفی فریدون بهرامی (تنظیم کننده آلبوم) و مازیار باباباشی (ضبط کننده آلبوم) بوده‌اند.

شایان نوری درباره اثر خود می‌نویسد:

“آلبوم آری‌گو (۱) که پیش روی شماست، قسمت اول از پروژه‌ای بالغ بر یک دهه زندگی است؛ برای هدفی قدیمی و همیشگی که خلق آن، بخشی از هستی و جان را، مایه خود قرار داده است. اثری که از هزارتوی خون و اشک و عرق، زاییده شده و امیدوارانه ادامه داده است تا پیشکش دغدغه‌مندانی باشد که زندگی در این جهان با همه تراژیک بودنش را، شایان آری‌گویی یافته‌اند.”

آلبوم آری گو (۱) از شایان نوری

آهنگ های آلبوم آری گو (۱)

آری گو (۱) نام اثری است که توسط شایان نوری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک و پاپ راک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱عاجز میان دو سقوط
۲سایه های من های من
۳قسم تا ستاره پیشگی
۴عشق کافی نیست؟!
۵اوضاع اونقدام بد نیست
۶رویای سرخ پوستی
۷لحظه رهایی
۸برگشت به زندگی
آلبوم آری گو (۱) از شایان نوری
آلبوم آری گو (۱) از شایان نوری
شایان نوری

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *