0

دانلود آلبوم شیدائی از علیرضا اشرف پور

آلبوم شیدائی از علیرضا اشرف پور

آلبوم شیدائی اثری است بی کلام از علیرضا اشرف پور که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۹ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی شیدائی اثری از علیرضا اشرف پور است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک راک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

در ابتدای سال ۱۳۹۸ و با دعوت علیرضا اشرف پور از آشور ظفرمرادیان و آرش اسکندرلو گروه «اَش تریو» شکل گرفت. در اواسط همان سال و با همراه شدن آرش طهماسبی این گروه با نام «اَش کوارتت» به کار خود ادامه داد. قطعات آلبوم شیدائی بین سال های ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷ ساخته و تنظیم شده و آهنگساز با همکاری گروه «اَش کوارتت» در تابستان ۱۳۹۹ این آثار را ضبط کرده است.

اشرف‌پور در اثر تازه خود، آهنگساز، تنظیم کننده، میکس و مستر و نوازنده سازهای گیتار الکتریک، فرتلس و بیس بوده و آشور ظفر مرادیان (درامز)، آرش اسکندرلو (کیبورد)، آرش طهماسبی (گیتار بیس) که به اتفاق او کوارتت «اش» را تشکیل می‌دهند، در کنار اشرف‌پور به هنرنمایی پرداخته‌اند.

آهنگ های آلبوم شیدائی

شیدائی نام اثری است که توسط علیرضا اشرف پور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری آوای مهرگان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱تولد دوباره
۲ازدواج اجباری
۳دگردیسی
۴حلبچه
۵ناهمخوان
۶شیدائی
۷مهاجرت
۸بلوغ
۹گفتگوی درون
آلبوم شیدائی از علیرضا اشرف پور
آلبوم شیدائی از علیرضا اشرف پور
آلبوم شیدائی از علیرضا اشرف پور
علیرضا اشرف پور

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *