0

معرفی ارز دیجیتال ام ایکس MX؛ توکن بومی صرافی مکس سی MEXC

ام ایکس توکن بومی صرافی مکس سی MX
بازدید 396

توکن ام ایکس (MX Token) یک دارایی دیجیتال غیرمتمرکز است که توسط صرافی مکس سی MEXC Global توسعه یافته است. MX مبتنی‌بر بلاکچین اتریوم است و به عنوان اثبات منافع جامعه MEXC عمل می‌کند. به عنوان تنها توکن در اکوسیستم صرافی مکس سی (MEXC Exchange)، توکن MX نقش مهمی در اتصال کاربران، جوامع، تیم‌های پروژه و شرکای MX ایفا می‌کند.

MEXC از زمان معرفی خود در سال 2018 متعهد است که MX Token را از جنبه ارزشی از جمله کسر هزینه و حقوق مشارکت محصولات مختلف MEXC فعال کند. MEXC همچنین “برنامه رشد برای همه چیز” را با تبدیل شدن به اولین دارایی زنجیره‌ای هوشمند بایننس BSC و HECO و افتتاح چندین عملیات مانند وام زنجیره‌ای، فارمینگ و معامله در صرافی های غیرمتمرکز DEX آغاز کرد. این کار برای بهبود اقتصاد توکن MX و افزایش سناریوهای استفاده انجام می‌شود.

شناسنامه توکن MX

نامتوکن ام ایکس، MX TOKEN
اختصارMX
آدرس سایتmexc.com
تعداد توکن۱ میلیارد
استانداردERC20
قراردادمشاهده
رتبه۲۵۰
توییترMEXC_Global

تعداد تراکنش‌های MX با بیش از 300 میلیون دلار حجم معاملات در نوامبر 2021 همچنان در حال رشد است. میلیون‌ها کاربر MEXC از MX برای تجارت، پرداخت هزینه تراکنش و کسب درآمد غیرفعال با دارایی‌های MX خود استفاده می‌کنند.

پروپوزال MX 2.0

امروزه توکن‌های مبادله‌ای نقش بسزایی در توسعه صنعت بلاکچین از جمله جذب استعدادها، ایجاد اکوسیستم و ایجاد زیرساخت برای بلاکچین و ایجاد مشارکت‌های استراتژیک و غیره ایفا کرده‌اند. برای علاقه جامعه MX، معرفی استعدادها و حمایت از تکامل اکوسیستم MEXC، توکن MX 2.0 معرفی شده است.

به جای اعطای MX Token به تیم، MEXC از این توکن‌ها برای ارائه مزایای بیشتری به MXers و ادامه سرعت بخشیدن به رشد MEXC استفاده می‌کند. مجموع عرضه اولیه MX تنها ۱ میلیارد توکن است. برای نوامبر 2021، 550 میلیون توکن نابود شد. پس از تایید پیشنهاد 2.0، MEXC توکن‌ها را برای اهداف رشد اکوسیستم MEXC توزیع می‌کند:

  • ذخیره بنیاد جهانی MEXC – 100 میلیون توکن
  • آزمایشگاه MEXC – 150 میلیون توکن
  • شرکای استراتژیک MEXC – 100 میلیون توکن
  • 100 میلیون توکن بلافاصله سوزانده می‌شود

آینده توکن MX

MX به گسترش MEXC ادامه خواهد داد، با استفاده از MX برای کارمزد معاملات و MEXC به همکاری با شرکای فیات بیشتر ادامه می‌دهد تا روش‌های آسان‌تری را برای کاربران از کشورها و مناطق مختلف برای دسترسی به MX فراهم کند. MXers با نگه داشتن یا استفاده از MX در محصولات بعدی MEXC از مزایای قابل توجهی برخوردار خواهند شد.

هدف MEXC ایجاد یک پلتفرم خدمات یک مرحله‌ای اولیه برای دارایی‌های رمزنگاری پیشرو، از تامین مالی در مراحل اولیه، راه‌حل‌های فنی تا ارائه نقدینگی نهایی و غیره است. رشد در هر مورد، MX تا حد زیادی اعمال می‌شود و کاربرد آن را درک می‌کند و بیشترین ارزش را برای دارندگان توکن MX خواهد داشت. برای ادامه رشد و تکامل، MEXC اکوسیستم خود را بیشتر می‌سازد و به محصولات و بازارهای بیشتری را مانند DEX ،Wallets ،NFT ،DAO و غیره گسترش می‌دهد تا از MX پشتیبانی کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *