0

دانلود آلبوم ساقه خشک بهار ۳ از سیاوش ایمانی

آلبوم ساقه خشک بهار ۳ از سیاوش ایمانی

آلبوم ساقه خشک بهار ۳ اثری است با تارنوازی سیاوش ایمانی بر اساس ردیف عبدالله دوامی که به صورت رسمی در خرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی ساقه خشک بهار ۳ اثری از سیاوش ایمانی است. این آلبوم، شامل ۷۳ قطعه موسیقی در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۰۰,۰۰۰ تومان است.

بررسی آلبوم آلبوم ساقه خشک بهار ۳

ساقه خشک بهار ۳ نام اثری است که توسط سیاوش ایمانی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۷۳ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است. پیش از این آلبوم‌های ساقه خشک بهار ۱ و ساقه خشک بهار ۲ نیز توسط سیاوش ایمانی منتشر شده بود.

درباره‌ این اثر، به قلم سیاوش ایمانی می‌خوانیم:

“هدف از انتخاب این کارگان، جدای اهمیت و غنای موسیقایی‌اش، نبود نمونه‌ اجرایی -منتشر شده- برای ساز تار بود. ترجمه‌ این ردیف -براساس کتاب ردیف آوازی و تصنیف‌های قدیمی به روایت استاد عبدالله دوامی، گردآوری استاد فرامرز پایور- به زبان تار به مثابه تجربه‌ای چالش‌ برانگیز بود. باز اجرایی یک متن مقرر از پیش موجود موسیقایی (در این‌جا ردیف) این امکان را فراهم می‌کند تا مجری با واکاوی اثری برجسته، فارغ از ساختار، به زیبایی‌شناسی متن توجه نماید و حاصل را به چیزی از جنس هنر تبدیل کند. در این راه حتی ممکن است تحولی در کارگانِ اجرایی سازِ تخصصی شکل بگیرد.”

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *