0

معرفی ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی (SingularDTV)

ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی

سینگولار دی تی وی (SingularDTV) یک استودیوی سرگرمی بلاکچین است که آینده مدیریت حقوق هنرمندان را با قابلیت توزیع نظیر نظیر و بودجه پروژه ایجاد می‌کند. سینگولار دی تی وی یک پروژه ConsenSys و یک پلت فرم تولید و توزیع محتوا است که بر روی اتریوم ساخته شده است. هدف این شبکه تنها ایجاد و پخش محتوای فیلم و تلویزیون با کیفیت نیست، بلکه به لطف فناوری بلاکچین و قرارداد هوشمند، صنعت سرگرمی را به یک تجارت منصفانه، کارآمد و شفاف تبدیل می‌کند.

طبق گفته‌ی یکی از بنیانگذاران این پروژه به نام کیم جکسون (Kim Jackson): “در آینده کاربران هزینه فیلم‌ها را با کارت‌های اعتباری خود و بطور مستقیم به هنرمند پرداخت می‌کنند.”

بنیانگذاران ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی (SingularDTV) چه کسانی هستند؟

آری لوی کوهن (Arie Levy-Cohen)، کیم جکسون (Kim Jackson)، زک لبو (Zach Lebeau) و جوزف لوبین (Joseph Lubin)، بنیانگذاران سینگولار دی تی وی هستند.

چه تعداد توکن SNGLS در گردش وجود دارد؟

در مجموع 1 میلیارد توکن SNGLS صادر می‌شود که 50٪ از آن در دسترس عموم قرار می‌گیرد، 40٪ در Storage Vault نگهداری می‌شود و 10٪ باقیمانده بین سرمایه گذاران اصلی SingularDTV توزیع می‌شود.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی (SingularDTV)

از آنجا که SNGLS توکن ERC20 است، یک کیف پول سبک اتریوم برای تسهیل فروش SNGLS و همچنین مدیریت توکن به نام SingularDTV Light Wallet برای کاربران ساخته شده است. اما همه کیف پول‌های اتریوم دیگر نیز برای نگهداری توکن‌های SNGLS مناسب هستند. برخی از محبوب ترین آن‌ها عبارتند از:

قیمت ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی (SingularDTV)

قیمت سینگولار دی تی وی در زمان نگارش این مقاله 0.009260 دلار آمریکا و حجم معاملات 24 ساعته آن 66390.86 دلار است. SingularDTV طی 24 ساعت گذشته 3.98٪ کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 1047 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. عرضه آن 600،000،000 سکه SNGLS است و تعداد کل واحدهای آن ۱ میلیارد خواهد بود.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال سینگولار دی تی وی (SingularDTV)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن SingularDTV معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %۹96.53 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *