0

دانلود آلبوم تنها منشین از سهیل حسنوی

آلبوم تنها منشین از سهیل حسنوی

آلبوم تنها منشین اثری است بی کلام از سهیل حسنوی که به صورت رسمی در بهمن ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تنها منشین اثری از سهیل حسنوی است. این آلبوم، شامل ۱۱ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۶۸,۰۰۰ تومان است.

در توضیحات این اثر نوشته است:

“مجموعه پیش رو شامل واریاسیون روی ملودی‌های محلی و بازتنظیم آثار ماندگار قدیمی و معاصر برای ساز سنتور است که از چند سال پیش به صورت پراکنده در فراغت و خلوت آن‌ها را با مضراب هایم روی ساز زمزمه می‌کردم.

از ملودی ساده و بی آلایش «گل گندم» (اولین آهنگی که در سنتور فراگرفتم) تا «موسم گل» و تنظیم فنی محمدرضا درویشی (که به حق شاهکاری در موسیقی ارکسترال ایرانی است) و دیگر قطعات که هرکدامشان برایم یادآور خاطرات شیرین و تجربیات ارزشمندی است که در طول دوران زندگی ام کسب کردم و در این مجموعه با درآمیختن حس و حال درونی و آموخته‌هایم از موسیقی و سنتورنوازی، آنها را به زبان سازم ترجمه و اجرا کردم.

امید است این قطره کوچک از دریای بیکران نغمه‌های خاطره‌انگیز به قلم موسیقایی بنده مقبول اهل فن و دوستداران موسیقی بدون کلام و ساز سنتور واقع شود.”

آلبوم تنها منشین از سهیل حسنوی

آهنگ های آلبوم تنها منشین

تنها منشین نام اثری است که توسط سهیل حسنوی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز نشر و پخش جوان منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱تنها منشین / اثر علی تجویدی
۲بداهه آوازی / اشاره به درآمد اصفهان
۳خوشه چین / اثر روح الله خالقی
۴بداهه آوازی / اشاره به قره باغ و بیات راجع
۵شهر شیراز / ملودی محلی فارس
۶مرز / برگرفته از یک ملودی یمنی
۷دشتستانی / برگرفته از ملودی های محلی شمالی
۸بداهه آوازی / اشاره به دیلمان و درآمد دشتی
۹موسم گل / اثر موسی معروفی
۱۰یاد دوست
۱۱ضربان خسته تکرار / اثر بهداد بابایی
آلبوم تنها منشین از سهیل حسنوی
آلبوم تنها منشین از سهیل حسنوی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *