0

معرفی اسپارتان پروتکل Spartan Protocol

اسپارتان پروتکل Spartan Protocol

اسپارتان پروتکل Spartan Protocol یک پروژه مالی غیرمتمرکز دیفای (Defi) است که بر روی زنجیره هوشمند بایننس (BSC) ساخته شده است. پروتکل اسپارتان با تمرکز بر استخرهای نقدینگی مشوق و دارایی‌های SyntheticYield به کاربران اجازه می‌دهد تا با ارائه نقدینگی به استخرها و ایجاد توکن‌های مشتقه از طریق دارایی‌های مصنوعی درآمد کسب کنند. پروژه‌های مشابه قابل توجه یونی سواپ Uniswap در شبکه اتریوم (ETH) و تورچین ThorChain هستند. آوردن این ویژگی‌ها به شبکه BSC به کاربران این امکان را می‎‌دهد که از هزینه‌های گاز پایین و تسویه سریع در زنجیره هوشمند بایننس BSC استفاده کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان و پر ریسک است. قبل از ورود به این بازار خوب بررسی و تحقیق کنید.

بنیانگذاران پروتکل اسپارتان چه کسانی هستند؟

پروتکل اسپارتان توسط جامعه‌ای از توسعه‌دهندگان سابق پروژه‌های زنجیره بایننس با چشم اندازی قوی از تمرکززدایی تاسیس شد. در آغاز، تمام توکن‌های SPARTA با فرآیند اثبات سوختن توکن‌های انتخابی BEP20 به دست آمدند، بنابراین هیچ توکن یا خزانه‌داری وجود ندارد. با استفاده از حاکمیت DAO، هر دارنده توکن اسپارتان در پروتکل اسپارتان حق رای داشته و این پروتکل جامعه محور است.

چه چیزی پروتکل اسپارتان را منحصر به فرد می‌کند؟

در هسته اصلی، پروتکل اسپارتان استخرهای نقدینگی با انگیزه را فراهم می‌کند که توسط یک الگوریتم بازارساز خودکار (AMM) که کارمزدهای حساس به نقدینگی دارد تسهیل می‌شود. الگوریتم AMM شفافیت را فراهم می‌کند و در عین حال لغزش و تأخیر ناشی از مداخله/دستکاری انسان را کاهش می‌دهد. با کارمزدهای حساس به نقدینگی، اطمینان حاصل می‌شود که سیستم می‌تواند خرید رمز صحیح را در همه زمان‌ها تشخیص دهد، بنابراین منجر به رشد مقیاس‌پذیر و قابل تحمل ریسک می‌شود. همراه با ویژگی‌های مختلف دیگر مانند Synths و Lending، موارد استفاده برای استخرهای زیربنایی افزایش می‌یابد و در نتیجه منجر به تولید درآمد بیشتر با APY‌های بالاتر می‌شود.

دارایی‌های مصنوعی بخش نسبتاً منحصربه‌فردی از پروتکل اسپارتان است، از طریق تولید دارایی‌های مصنوعی، کاربران می‌توانند توکن‌های مشتقی ایجاد کنند که به کاربران اجازه می‌دهد بدون نیاز به مالکیت دارایی خاص، در بازارهای مختلف کوتاه یا طولانی شوند. دارایی‌های مصنوعی از طریق استفاده از لنگرهای قیمتی که توسط استخرهای نقدینگی در پروتکل اسپارتان ارائه می‌شوند و توسط سهام استخر نقدینگی وثیقه می‌شوند، تولید می‌شوند.

سهام استخر نقدینگی در بازار هستند، از نظر ارزش تثبیت می‌شوند و می‌توانند فوراً نقد شوند. کارمزدهای حساس به نقدینگی تضمین می‌کند که موقعیت‌های گرفته شده با عمق نقدینگی موجود مقیاس می‌شوند و از مارپیچ‌های اهرم‌زدایی که در بسیاری از سیستم‌های مشابه رایج است جلوگیری می‌کنند. Spartan DAO مکانیزمی است که برای اداره کل اکوسیستم و توزیع مشوق های پروتکل استفاده می شود.

شبکه پروتکل اسپارتان چگونه ایمن است؟

پروتکل اسپارتان مبتنی‌بر زنجیره هوشمند بایننس، یک بلاکچین اثبات سهام (DPoS) سازگار با VM با زمان بلوک سریع و تمرکز بر عدم تمرکز است.

شناسنامه اسپارتان پروتکل

ناماسپارتان پروتکل، Spartan Protocol
اختصارSPARTA
آدرس سایتspartanprotocol.org
تعداد کل توکن‌ها300,000,000
رتبه651
حجم بازار42 میلیون دلار
قراردادمشاهده
استانداردBep20
توییترSpartanProtocol
تلگرامSpartanProtocolOrg

کیف پول‌های اسپارتان پروتکل

اسپارتان پروتکل را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت اسپارتان پروتکل

توکن اسپارتان پروتکل در زمان نگارش این مقاله حدود 42 میلیون دلار و در رتبه 651 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن اسپارتان پروتکل

توکن اسپارتان پروتکل را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *