0

فیلم طبقه یک و نیم

tabaghe yek o nim

فیلم طبقه یک و نیم فیلمی ایرانی است که توسط نوید اسماعیلی در سال ۱۳۹۹ ساخته شده و در سی و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اکران شد.

به گزارش خوبو، این فیلم که در ژانر کمدی و اجتماعی ساخته شده دومین ساخته نوید اسماعیلی کارگردان جوان ایرانی است.

فیلم طبقه یک و نیم

عوامل و بازیگران فیلم طبقه یک و نیم

طبقه یک و نیم فیلمی است که در ژانر کمدی توسط نوید اسماعیلی ساخته شده است. کارگردان این فیلم نوید اسماعیلی است. نوید اسماعیلی، کارگردان جوان، پیش از این فیلم مامان مهشید در سال ۱۳۹۸ را کارگردانی کرده بود.

لازم به ذکر است چندی بیش این فیلم به اکران خصوصی درآمد که عوامل این فیلم در بخشی از مراسم با پخش ویدیویی از ارشا اقدسی بدلکار سینما که هفته گذشته به دلیل سانحه‌ای در پشت صحنه یک اثر سینمایی جان خود را از دست داده بود، یاد او را زنده نگه داشتند و دقایقی به صورت ایستاده به تشویق این هنرمند پرداختند.

کارگرداننوید اسماعیلی
تهیه‌ کنندهغلامرضا آزادی
نویسندهحسین نمازی
بازیگرانمهدی هاشمی
صحرا اسداللهی
خسرو احمدی
قاسم زارع
شهره سلطانی
بهروز پناهنده
مهران رجبی
امیرمحمد متقیان
فیلم‌بردارفرشاد خالقی
تدوینمنوچهر صانعی
تاریخ ساخت1401
فیلم طبقه یک و نیم

خلاصه داستان

داستان این فیلم در یک صبح زمستانی آغاز می‌شود که بهنام قصد ورود به شرکت دارد اما سرگرد سعیدی که فردی کار کشته است به دنبال سارقان انبار شرکت می‌گردد و با مشاهده رفتار و عملکرد بهنام شک و تردیدش بیشتر می‌شود. با این اتفاق ساده زندگی بهنام دستخوش تغییرات مختلف شده و ناگهان همه چیز برای او عوض می‌شود.

طبقه یک و نیم نشان می‌دهد که چه‌طور اتفاقات بیرونی و خارج از دسترس یک فرد می‌تواند زندگی و شرایط یک فرد را دستخوش اتفاقات مختلف کند.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *