0

معرفی ارز دیجیتال تی ان سی کوین TNC Coin (TNC)

ارز دیجیتال تی ان سی کوین TNC Coin شبکه آزمایشی TNC-21 خود را راه اندازی می‌کند تا توسعه دهندگان را تشویق کند تا اکوسیستمی را با استاندارد توکن TNC-21 بسازند. شبکه آزمایشی TNC-21 امکان استقرار آسان توکن و ایجاد DApps را فراهم می‌کند.

از آنجایی که هدف شبکه اصلی TNC Coin توانایی کامل در تقویت پروژه‌های رمزنگاری و بلاکچین است، شبکه آزمایشی TNC-21 متن باز ساخته شده است. همه توسعه‌دهندگان به طور یکسان تشویق می‌شوند تا از شبکه آزمایشی TNC به عنوان محیط سندباکس پروژه غیرمتمرکز اولیه خود استفاده کنند.

توکن استاندارد TNC-21 با گزاره‌های منحصر به فرد خود ارائه می‌شود. با الهام از ERC-20 اتریوم، TNC-21 به عنوان پروتکل رسمی برای بهبودهای بیشتر در شبکه TNC راه اندازی می‌شود. با در نظر گرفتن توسعه در مقیاس انبوه، این پروتکل برای تسهیل ایجاد توکن کمتر پیچیده و کارآمد برای همه پروژه‌های غیرمتمرکز طراحی شده است. در حال حاضر، اکثر DAppها تحت استاندارد ERC-20 توسعه یافته‌اند. هدف TNC ارائه یک جایگزین قابل اعتماد برای ایجاد تنوع در بازار DApps است.

شبکه اصلی TNC Coin می‌تواند یک بلاکچین قوی ارائه دهد که به طور موثر با سرعت 300000 TPS اجرا می‌شود. به گفته جیسون جانگ، مدیر عامل TNC Coin، شبکه اصلی TNC قادر و آماده است تا شبکه بلاکچین زیربنایی برای DApps باشد. علاوه بر این، برای ایجاد یک اکوسیستم کاملا جدید غیر متمرکز.

در حال حاضر، بازار شاهد افزایش گسترده DAppهای مبتنی بر ERC-20 بوده است. از طریق ایجاد یک شبکه جدید، TNC قصد دارد بازار را متنوع کند و فرصت‌های بیشتری را برای توسعه دهندگان DApp با ارائه یک اکوسیستم جایگزین به آنها باز کند. تا زمانی که فروشگاه‌های DApp ظهور کنند، TNC پیش‌بینی می‌کند که DApp‌های کارآمد و مفید آماده برای دانلود در بازار را ارائه دهد.

TNC Coin همچنین امیدوار است که پشتیبانی را به همه برنامه‌های مبتنی‌بر TNC21 گسترش دهد. به طور کلی، TNC همه این پیشرفت‌های توسعه DApps را به عنوان یک مزیت برای کاربران کریپتو می‌بیند تا بتوانند قدرت غیرمتمرکز را به طور کامل غوطه‌ور کنند و تجربه کنند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *