0

معرفی ارز دیجیتال توری فایننس Torii Finance

ارز دیجیتال توری فایننس torii finance

ارز دیجیتال توری فایننس Torii Finance با علامت اختصاری $TORRI یک پروتکل در حوزه امور مالی غیرمتمرکز DeFi است که بر توانمندسازی جامعه برای دسترسی به فرصت‌های مالی غیرمتمرکز تمرکز دارد. شامل وام‌های رمزنگاری و توکن‌های غیرقابل تعویض یا همان (NFT) است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

توری فایننس Torii finance گروهی از پروتکل‌هایی است که روی بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain اجرا می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد تا درآمد خود را از طریق دارایی‌های قرض‌الحسنه و سایر خدمات DeFi بهینه و مدیریت کنند. به عنوان یکی از پروژه‌های پیشرو در توری فایننس در حوزه امور مالی غیرمتمرکز، Torii Finance خدمات خود را از طریق محیط‌های غیرمتمرکز با محوریت جامعه – بدون نیاز به یک نهاد حکومتی متمرکز یا سرپرستان ارائه می‌دهد. Torii Finance مجموعه‌ای از مشوق‌ها را در اطراف توکن آنها، $TORII ایجاد کرده است تا بتواند این کار را انجام دهد و ارزش مطلوبیت شبکه آنها را افزایش دهد.

توری فایننس Torii Finance به عنوان یک پلتفرم شامل مجموعه‌ای از محصولات و ابزارهای مستقل است، مانند: کسب فرصت ها مجموعه ای از ابزارهای مالی غیرمتمرکز خاص که نرخ بهره بهینه دارایی‌های منتخب را ارائه می‌دهند. صندوق های سرمایه گذاری با استراتژی‌های خاص که بیشترین بازدهی را از سایر پروژه ها (DeFi ، Deflationary و NFT) دارد. مدیریت دارایی‌های غیر متمرکز (DAM) شناسایی فرصت‌های سودآور دارایی برای جامعه Torii در قالب فرصت‌های دارایی توجیه‌پذیر و غیرقابل تعویض است.

شناسنامه توکن توری فایننس

نامتوری فایننس، Torii Finance
اختصارTORII
آدرس سایتtorii.finance
استانداردBep20
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
رتبه2747
توییترToriiFinance
تلگرامToriiFinance
حجم بازار10 میلیون دلار

کیف پول‌های توری فایننس

ارز دیجیتال توری فایننس را می‌توانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن توری فایننس

ارز دیجیتال توری فایننس در زنجیره خود 32,000 توکن دارد. حجم بازار توری فایننس در زمان نگارش این مقاله حدود 10 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2747 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توری فایننس

توکن توری فایننس را می‌توانید از صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ خریداری کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *