0

معرفی ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی

یونیدو ای‌پی (Unido EP) یک اکوسیستم فناوری است که به چالش‌های حاکمیت، امنیت و دسترسی برنامه‌های غیرمتمرکز می‌پردازد و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا دارایی‌های کریپتو را مدیریت و در DeFi سرمایه‌گذاری کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شناسنامه ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

نامیونیدو ای‌پی، Unido EP
اختصارUDO
وب سایتunido.us
قراردادمشاهده
توییتر@UnidoEP
ردیت@Unidocore
تعداد کل توکن‌ها115,000,000
حجم بازار$25,132,769

نحوه عملکرد ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

یونیدو با استفاده از فناوری امضای کلید چند علامت اختصاصی خود، پلتفرم Unido Enterprise را با موفقیت توسعه داده است، که به شرکت‌ها امکان می‌دهد در DeFi سرمایه گذاری کنند و به طور ایمن عملیات بانکداری رمزنگاری خود را از یک پلتفرم مدیریت کنند.

فناوری امضای توزیع‌شده یونیدو، Unido Core، راه‌حلی با فناوری عمیق و ثبت اختراع است که در پس‌زمینه چارچوب برنامه قرار دارد و سطوح امنیتی ذخیره‌سازی سرد را برای تراکنش‌های تجاری فراهم می‌کند و در عین حال محیطی مبتنی بر برنامه، شبکه‌ای و کاربری آسان را حفظ می‌کند.

این فناوری راه حلی را ارائه می‌دهد که شرکت‌ها را قادر می‌سازد یک سیستم مدیریت کلید داشته باشند که کلیدهای خصوصی را که به عنوان هویت و اعتبار امنیتی در نظر گرفته می‌شود و با ارزش مالی مرتبط هستند، ایمن کند؛ چیزی که مهاجمان به دنبال آن هستند.

این فناوری همچنین یک ساختار حاکمیت چند کاربره را فراهم می‌کند که می‌تواند ساختار پیچیده سیستم‌های حاکمیت سازمانی مربوط به پروتکل‌های مدیریت دارایی آن‌ها را ترسیم کند.

Unido Core API به اشخاص ثالث امکان می‌دهد تا محصولات جدید را بر اساس فناوری اصلی یونیدو بسازند. Unido Core دسترسی احراز هویت شده را از طریق یک API مستند فراهم می‌کند که ساختار یونیدو را برای جامعه توسعه دهندگان به طور گسترده در دسترس قرار می‌دهد و- سطوح حاکمیت و امنیت را برای هر برنامه توزیع شده‌ای که در احراز هویت بلاکچین دخیل است، افزایش می‌دهد.

معرفی توکن UDO

UDO توکن کاربردی است که در قلب اکوسیستم یونیدو قرار دارد و به عنوان سیستم پرداخت برای استفاده از محصولات Unido عمل می‌کند.

فراتر از دسترسی به سیستم، دارندگان توکن UDO می‌توانند به طور فعال در رای‌گیری DAO حاکمیتی در مورد موضوعاتی که بر اکوسیستم تأثیر می‌گذارند، شرکت کنند، علاوه بر آن توکن‌های UDO را به‌عنوان پاداش استیکینگ و بازده فارمینگ کسب کنند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

قیمت ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

قیمت Unido EP در زمان نگارش این مقاله 0.533095 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 2,795,648 دلار است. Unido EP در 24 ساعت گذشته 12.67% افزایش داشته است و در حال حاضر در رتبه 846 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 47,144,968 سکه UDO است، اما حداکثر عرضه در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های ارز دیجیتال یونیدو ای‌پی (Unido EP)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Unido EP معامله می‌شود، صرافی Bibox با سهم %31.99 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *