0

کارتون ولاد و نیکی (Vlad and Niki)؛ معرفی و لینک دانلود

vlad and niki

کارتون ولاد و نیکی (Vlad and Niki) یکی از کارتون های مناسب برای کودکان بوده که آموزش های مختلفی در قسمت های مختلف ارائه می کند.

به گزارش خوبو، ولاد و نیکی دو برادر هستند که قلب تمامی دختربچه ها و پسربچه ها در سرتاسر دنیا را تسخیر کرده اند. ماجراجویی های آن ها پر از شیطنت، سرگرمی و کارهای جسورانه است.

دانلود و مشاهده آنلاین

می‌توانید کارتون ولاد و نیکی را در سایت جعبه مشاهده کنید.

کارتون ولاد و نیکی

معرفی کارتون ولاد و نیکی

ولاد و نیکی نام یک کانال یوتیوب بوده که بازیگران آن دو برادر مشهور روسی-آمریکایی به نام های ولادیسلاو واشکتوف و نیکیتا واشکتوف است.

والدین آن ها، سرگی و ویکتوریا واشکتوف اهل مسکو بوده و 21 کانال یوتیوب را به 18 زبان زنده دنیا اداره می کنند. کودکان نیز در میامی، فلوریدا و گاهی اوقات در دبی امارات اقامت دارند.

کانال اصلی آنها هشتمین کانال پربازدید و دهمین کانال پربیننده در جهان است.

ولاد و نیکیتا کانال یوتیوب خود را در 23 آوریل 2018 راه اندازی کردند. ویدیوهای آنها شامل نقش آفرینی، وبلاگ نویسی و تبلیغات است.

این کانال یوتیوب یک قرارداد نمایندگی با Haven Global، آژانس صدور مجوز مستقر در استرالیا، برای توسعه محتوای جدید، محصولات مصرفی، و مجوز برای برنامه های تلفن همراه تحت نام تجاری خود امضا کرد.

آنها همچنین قراردادی با Playmates Toys، یک تولید کننده مستقر در هنگ کنگ، برای تولید اسباب بازی های تحت نام تجاری خود امضا کردند.

در سال 2019، این دو برادر به عنوان کاربران یوتیوبی معرفی شدند که بیشترین درآمد را برای هر ویدیو به دست می‌ آوردند.

کارتون ولاد و نیکی

قسمت های متنوع کارتون ولاد و نیکی

در معرفی کارتون ولاد و نیکی باید گفت که این کارتون برای کودکان جذابیت بسیاری داشته و قسمت های زیادی از آن منتشر شده است.

کودکان با دیدن ویدیوهای سرگرم کننده و کارهای شیطنت آمیز این دو برادر می توانند ساعت ها لذت ببرند. همچنین اسباب بازی های موجود از این کارتون نیز توجه کودکان را به خود جلب می کند.

ماموریت نجاد ولاد، چالش بزرگ ماز، بازی با میکو، ربات اسباب بازی ژوراسیک، چالش های روز میدانی، قلعه گریسکل، مزرعه آفتابگردان و توت فرنگی و … از جمله قسمت های منتشر شده از این کارتون هستند.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *