0

راهنمای استفاده از بایننس Launchpad و Launchpool

binance launchpad and launchpool
 • بایننس لانچ‌پد و لانچپول فرصت‌های متنوعی را در فضای کریپتو به کاربران ارائه می‌دهند، از دسترسی زودهنگام به پروژه‌های نوآورانه گرفته تا کسب پاداش از طریق استیکینگ.
 • پلتفرم راه‌اندازی توکن بایننس محیطی امن را هم برای پروژه‌ها و هم برای کاربران علاقه‌مند به پیوستن به رویدادهای سرمایه‌گذاری جمعی کریپتو فراهم می‌کند.
 • پشتیبانی جامع این پلتفرم شامل صدور اولیه توکن و همچنین راهنمایی از تیم‌های فهرست و سرمایه گذاری بایننس است.

بایننس لانچ پد و بایننس لانچپول هر دو بخشی از پلتفرم راه اندازی توکن بایننس هستند. این پلتفرم‌ها برای تقویت نوآوری با ارائه پشتیبانی از پروژه‌های بلاکچین مشتاق و موجود طراحی شده‌اند.

بایننس دائماً به دنبال تیم‌های ارز دیجیتال قوی با چشم‌اندازی منحصر به فرد و نوآورانه است. پلتفرم راه‌اندازی توکن آن طیف کاملی از پیشنهادات را ارائه می‌کند، از خدمات مشاوره در طول صدور و راه‌اندازی توکن گرفته تا بازاریابی پس از فهرست و پس از راه‌اندازی.

در این راهنما، بایننس لانچ‌پد و لانچپول چیست، تفاوت‌ها، مزایای بالقوه آنها و اینکه چگونه می‌توانید به‌عنوان یک کاربر یا تیم پروژه درگیر شوید، توضیح می‌دهیم.

بایننس لانچ پد؛ سرمایه گذاری جمعی رمزارز پیشگام

قبل از بایننس لانچ‌پد، برای پروژه‌های بلاک چین جمع‌آوری سرمایه و راه‌اندازی توکن‌های خود از طریق رویدادهای سرمایه‌گذاری جمعی مستقل، معروف به پیشنهادات اولیه سکه (ICO) رایج بود. با این حال، این رویکرد تأمین مالی جمعی مدرسه قدیمی اغلب با نقص فنی، تقلب و کمبود جدی حفاظت از کاربر مشخص می‌شد.

در سال 2019، بایننس لانچ پد ایجاد شد که پیشگام مفهوم پیشنهاد اولیه تبادل (IEO) بود. معرفی IEOها در بایننس لانچ پد باعث تغییر پارادایم مهمی در فضای سرمایه گذاری جمعی کریپتو شد که به نفع پروژه‌های بلاکچین و حامیان آنها بود. از آن زمان، پروژه‌ها توانسته‌اند سرمایه جمع آوری کنند و کاربران می‌توانند این پروژه‌ها را به روشی امن‌تر و راحت‌تر پشتیبانی کنند.

تفاوت بین لانچ پد بایننس و لانچپول بایننس

بایننس لانچ پد و بایننس لانچپول اهداف مشابهی دارند و بخشی از یک پلتفرم راه اندازی توکن بایننس هستند. با این حال، تفاوت های مهمی بین این دو وجود دارد.

بایننس لانچ پد در سال 2019 برای معرفی روشی جدید برای تامین مالی جمعی ارزهای دیجیتال ایجاد شد. بایننس لانچپول در سال 2020 معرفی شد و به کاربران این امکان را می داد که دارایی های خود را به اشتراک بگذارند تا در ازای آن دارایی های جدید دریافت کنند.

بایننس لانچ پد چیست؟

همانطور که آموختیم، بایننس لانچ پد پلتفرم پیشگام برای پیشنهادات اولیه تبادل (IEO) است. با ارائه ابزاری ایمن و کارآمد برای پروژه های تحول آفرین بلاک چین برای افزایش سرمایه، سرمایه گذاری جمعی کریپتو را متحول کرده است.

بایننس لانچ پد حفاظت از کاربر و پروژه را در اولویت قرار می دهد، امنیت درجه یک را در حین فروش توکن ارائه می دهد و نیاز به پروژه ها برای ایجاد پلتفرم های جمع آوری کمک های مالی خود را از بین می برد و حساسیت به حملات را کاهش می دهد. با ارائه قرار گرفتن در معرض میلیون ها کاربر جهانی، تضمین نقدینگی در سطح جهانی و چندین جفت تجاری پس از راه اندازی، رشد پروژه های شایسته را تسهیل می کند.

علاوه بر این، پشتیبانی جامع این پلتفرم شامل صدور اولیه توکن و همچنین راهنمایی از تیم های فهرست و سرمایه گذاری Binance است که برنامه های Launchpad را به دقت ارزیابی می کنند. با لانچ‌پد، پروژه‌های رمزنگاری از راه‌اندازی توکن‌ها در یک پلتفرم قابل اعتماد بهره می‌برند و از وضعیت بایننس به‌عنوان صرافی پیشرو در جهان برای دسترسی به جامعه وسیعی از دارندگان و سرمایه‌گذاران رمزنگاری بهره می‌برند.

مزایای بایننس لانچ پد

 • دسترسی زودهنگام به پروژه های نوآورانه
 • محیط راه اندازی توکن ایمن
 • قرار گرفتن در معرض جهانی
 • توزیع عادلانه توکن
 • نقدینگی بازار در سطح جهانی
 • راهنمایی و پشتیبانی حرفه ای

بایننس لانچپول چیست؟

بایننس لانچپول به دارندگان کریپتو این امکان را می‌دهد تا دارایی‌های خود را برای کسب توکن‌های جدید به اشتراک بگذارند و اصول فارمینگ DeFi را با امنیت و راحتی صرافی بزرگی مانند بایننس ترکیب کنند. برخلاف بایننس لانچ‌پد، که عمدتاً شامل خرید توکن می‌شود، Launchpool به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی‌های جدید را پرورش دهند و با قرار دادن BNB و سایر توکن‌های پشتیبانی‌شده، پاداش‌های توکن دریافت کنند.

شرکت در بایننس لانچپول مزایای متعددی دارد. اول، فرآیند کسب توکن‌های جدید بسیار ساده است: شما توکن‌ها را به یک استخر سپرده می‌کنید و با توکن‌های دیگر پاداش می‌گیرید. جوایز متناسب با مبلغ اشتراک و زمان استیکینگ شما است.

بایننس لانچپول انعطاف‌پذیری در کسب و کنترل توکن‌ها ارائه می‌دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا در هر زمان پاداش‌های معلق را جمع‌آوری کنند و بنا به صلاحدید خود وجوه را از بین ببرند. همچنین، این پلتفرم پشتیبانی بایننس را به پروژه‌هایی که در Launchpool ارائه می‌شوند، ارائه خدمات مشاوره، مشارکت جامعه و دسترسی به بازاریابی را گسترش می‌دهد. 

مزایای بایننس لانچپول

 • از استیکینگ درآمد کسب کنید. نیازی به خرید نیست!
 • انعطاف پذیری و کنترل.
 • دسترسی زودهنگام به پروژه های نوآورانه
 • محیط راه اندازی توکن ایمن
 • قرار گرفتن در معرض معاملات جهانی
 • توزیع عادلانه توکن
 • نقدینگی بازار در سطح جهانی.
 • راهنمایی و پشتیبانی حرفه‌ای.

نحوه دسترسی بایننس لانچ پد و لانچپول

1. وارد حساب Binance خود شوید و [Launchpad & Launchpool] را در منوی بالا پیدا کنید.

2. در مرحله بعد، صفحه پلتفرم راه اندازی توکن بایننس را خواهید دید. بخش اول فروش توکن‌های آتی یا فعال (در صورت وجود) را نشان می‌دهد.

3. اگر بیشتر به پایین اسکرول کنید، بخش Launchpad را مشاهده خواهید کرد.

4. می‌توانید روی [مشاهده بیشتر] کلیک کنید تا همه پروژه‌های راه‌اندازی شده قبلی و داده‌های مربوط به آن‌ها را ببینید. این شما را به یک صفحه فرود جداگانه می‌برد. 

با استفاده از دکمه‌های پیمایش در بالا می‌توانید از یک بخش به بخش دیگر جابجا شوید.

نحوه استفاده از بایننس لانچ پد

بایننس لانچ پد از فرمت اشتراک استفاده می‌کند. این بدان معناست که کاربران باید مقدار مشخصی از BNB را به رویداد سرمایه‌گذاری جمعی (فروش توکن) اختصاص دهند. برای پیوستن به فروش توکن Binance Launchpad به عنوان یکی از حامیان اولیه پروژه، باید مقداری BNB را در کیف پول بایننس خود نگه دارید و در طول دوره اشتراک در فروش توکن مشترک شوید.

در زیر نمونه‌ای از فروش توکن Launchpad را مشاهده می‌کنید. دوره اشتراک بسته شده است و فروش توکن به پایان رسیده است، اما می‌توانیم از اطلاعات به عنوان مرجع استفاده کنیم. توجه داشته باشید که فروش توکن چند روز طول می‌کشد، از دوره محاسبه برگزاری BNB تا توزیع نهایی توکن.

این صفحه همچنین شامل وب‌سایت پروژه، کاغذ سفید، گزارش تحقیق، اطلاعات دقیق در مورد قوانین فروش و سؤالات متداول است.

نحوه استفاده از بایننس لانچپول

بایننس لانچپول از یک قالب استیکینگ استفاده می‌کند، که به کاربران امکان می‌دهد با استیک دارایی‌های ارز دیجیتال موجود خود، جوایز توکن جدیدی به دست آورند. سهام معمولاً در BNB یا یک استیبل کوین مانند TUSD یا FDUSD انجام می‌شود.

برای شرکت، به صفحه بایننس لانچپول بروید و پروژه‌ای را که می‌خواهید از آن حمایت کنید و در حال حاضر برای فارمینگ باز است، بیابید.

در این مثال، دو استخر فارمینگ، یکی برای FDUSD و دیگری برای BNB وجود دارد. اگر هر دو نشانه را دارید، می‌توانید با کلیک کردن روی [تخصیص سفارشی] وجوه خود را به استخرهای مختلف تخصیص دهید.

کل پاداش‌ها، دوره کشاورزی، توکن‌های پشتیبانی شده و برآورد APY از پروژه ای به پروژه دیگر متفاوت است. پس از استیکینگ دارایی‌های خود، شروع به کسب توکن های پروژه خواهید کرد. پس از پایان دوره مزرعه، دارایی‌های استیک شده و همه جوایز کسب شده به طور خودکار به حساب بایننس اسپات شما ارسال می‌شود.

جمع‌بندی

بایننس لانچ‌پد و لانچپول ابزارهای قدرتمندی برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال هستند که دسترسی به پروژه‌های جدید، راه‌اندازی توکن‌های انحصاری و فرصت‌هایی برای کسب جوایز استیکینگ را ارائه می‌دهند. همانطور که بایننس به نوآوری خود ادامه می دهد، کاربران می توانند با اطمینان خاطر در فضای رمزنگاری حرکت کنند و از این پلتفرم های راه اندازی توکن برای رشد و تعامل استفاده کنند.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *