0

معرفی ارز دیجیتال الکمی پی Alchemy Pay (ACH)

الکمی پی Alchemy Pay

ارز دیجیتال الکمی پی Alchemy Pay (ACH) پیشگام اولین راه حل درگاه پرداخت در جهان است تا شکاف بین اقتصاد فیات و رمزنگاری را پر کند. علاوه‌بر پرداخت‌های رمزنگاری شده، این دروازه دسترسی یکپارچه و آسان به سرمایه‌گذاری در رمزنگاری، راه‌حل‌های بلاکچین و خدمات بازار مالی غیرمتمرکز DeFi را برای همه، حتی برای کسانی که در ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین جدید هستند، امکان پذیر می‌کند.

الکمی پی یا Alchemy Pay یک سیستم پرداخت امن و سریع است که ارز دیجیتال آن با نماد ACH شناخته می‌شود و این سیستم از بیش از 14 ارز فیات و 20 ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

Alchemy Pay در سال 2018 توسط تیمی از پیشکسوتان صنعت پرداخت در سنگاپور تأسیس شد و از طریق فعال کردن موارد استفاده در دنیای واقعی با مشارکت استراتژیک با رهبران صنعت از صنایع سنتی و رمزنگاری مانند Shopify ،Binance ، Arcadier و QFPay ، به دنبال پذیرش ارزهای دیجیتال است.

الکمی پی به زبان ساده یک پلتفرم مالی بر مبنای بلاکچین است که توسط تیمی از متخصصان در فضای مالی سنتی (traditional payment) برای مقابله با ناکارآمدی‌های اکوسیستم پرداخت سنتی مانند کلاه برداری و خطاهای انسانی در مراحل تسویه حساب تاسیس شده است.

این سیستم ترکیبی از قراردادهای هوشمند را مورد استفاده قرار می‌دهد تا فرآیندهای سازش و خودکار و همچنین خطاهای انسانی را به حداقل برساند و کلاهبرداری را ریشه کن کند.

امروزه Alchemy به بیش از 2 میلیون تاجر دسترسی دارد و سیستم های خود را در 3000+ نقطه تماس از جمله مارک‌های مشهور مانند صفحه اصلی هنگ کنگ، Pricerite ، Iconic Skybar Ce La Vi سنگاپور و بسیاری دیگر مستقر کرده است.

شناسنامه ارز دیجیتال الکمی پی

نامالکمی پی، Alchemy Pay
اختصارACH
آدرس سایتalchemytech.io
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
تعداد توکن ها10,000,000,000
حجم بازار330,768,164 دلار

کیف پول‌های الکمی پی

توکن الکمی براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم ایجاد شده است، بنابراین تمام کیف پول‌های مطرح امکان نگهداری از این ارز دیجیتال را دارند:

قیمت الکمی پی

ارز دیجیتال الکمی پی در زنجیره خود 10,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 3.06B ACH در حال گردش می باشد. حجم بازار الکمی پی در زمان نگارش این مقاله حدود 330 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 229 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید الکمی پی

ارز دیجیتال الکمی پی را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *