0

معرفی ارز دیجیتال آلیانس بلوک allianceblock

ارز دیجیتال allianceblock

allianceblock به عنوان پلی بین بازار سرمایه سنتی و دیجیتال تعریف شده است و نشان می‌دهد که چگونه منابع مالی سنتی با فناوری فعلی طراحی شده‌اند. ادعا شده است که اکوسیستم آن صدور، تأیید و ترخیص را همزمان با ادغام یک چارچوب نظارتی و انطباق پیشرو به منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش کارایی، ساده می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

پروتکل AllianceBlock یک بلاکچین لایه 2 آگنوستیک (blockchain-agnostic layer 2) و غیر متمرکز است که فرآیند تبدیل هرگونه دارایی دیجیتال یا رمزنگاری شده را به یک محصول قابل بانکداری خودکار می‌کند.

شناسنامه ارز دیجیتال allianceblock

نامallianceblock
اختصارALBT
وب سایتallianceblock.io
قراردادمشاهده
وایت پیپر
توییتر@allianceblock
ردیتمشاهده
تعداد کل توکن‌ها1,000,000,000
حجم بازار$273,889,573

معرفی توکن ALBT

ALBT، توکن بومی اکوسیستم AllianceBlock است. توکن‌های ALBT، به عنوان ابزاری برای مبادله، پاداش برای شرکت کنندگان در اکوسیستم و مکانیسم پرداخت هزینه عمل می‌کند. این توکن‌ها همچنین به عنوان یک توکن حکمرانی برای رای گیری و تفویض قدرت عمل خواهند کرد.

کیف پول‌های ارز دیجیتال allianceblock

قیمت ارز دیجیتال allianceblock

قیمت AllianceBlock در زمان نگارش این مقاله 1.18 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 9،289،830 دلار آمریکا است. AllianceBlock در 24 ساعت گذشته 10.77 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 251 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 232،955،783 سکه ALBT و حداکثر عرضه 1،000،000،000 سکه ALBT است.

صرافی‌های ارز دیجیتال allianceblock

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن AllianceBlock معامله می‌شود، صرافی کوکوین KuCoin با سهم %43.91 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *