0

لیست بهترین صرافی های ایرانی خرید و فروش کاردانو

خرید و فروش کاردانو

برای خرید ارز دیجیتال کاردانو، می‌توانید با ثبت نام در بهترین صرافی‌های ایرانی و با امنیت بالا در شارژ حساب کاربری خود با کارت بانکی، با کمترین میزان ریسک در پی تحریم‌ها و خطر مسدود شدن حساب کاربری خود در سایت‌های خارجی، اقدام به خرید کاردانو و سایر ارزهای دیجیتال کنید. توصیه ما خرید و فروش از بهترین سایت های ایرانی است و خرید از افراد یا کانال‌های تلگرامی و … به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

نام سایتلینک ثبت نام
سایت آبان تترورود
سایت نوبیتکسورود
سه سایت برتر ایرانی خرید کاردانو

به دلیل طولانی بودن مراحل احراز هویت در برخی صرافی‌ها، پیشنهاد می‌شود در همه صرافی‌های معرفی شده عضو شوید و مراحل احراز هویت را به صورت همزمان طی کنید.

سایت رمزینکس

صرافی رمزینکس با شعار “رمزینکس معتبرترین پلتفرم دانش بنیان خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال” یکی از برترین صرافی های ارزهای دیجیتال است. حجم بالای معاملات کاردانو در این صرافی نشان دهنده محبوبیت آن در بین معامله‌گران کاردانو است.

برای خرید کاردانو بعد از ثبت نام و احراز هویت در سایت رمزینکس، می‌توانید در بازار اصلی (بر پایه ریال) و بازار بین المللی (بر پایه تتر) اقدام به خرید کاردانو نمایید.

سایت سرمایکس

سایت سرمایکس با شعار تحلیل و بررسی ارزهای دیجیتال، یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی است که با ارائه تنوع بالای ارزهای دیجیتال و حجم بازار مناسب به محلی امن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و ارز کاردانو تبدیل شده است.

برای خرید کاردانو از صرافی سرمایکس بعد از ثبت نام و احراز هویت در این سایت می‌توانید به خرید کاردانو اقدام کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *