0

معرفی ارز دیجیتال برین تراست (Braintrust)

ارز دیجیتال برین تراست

برین تراست (Braintrust)، اولین شبکه استعدادهای غیرمتمرکز است که فریلنسرها را با شرکت‌های پیشرو جهان مرتبط می‌کند. جامعه‌ای که برای یافتن کار به Braintrust متکی است، همان افرادی هستند که مالک آن می‌باشند و آن را می‌سازند و تضمین می‌کنند که شبکه همیشه به جای یک شرکت تحت کنترل مرکزی، به نیازهای کاربرانش پاسخ می‌دهد. و از آنجایی که جامعه فریلنسرها، مالکیت و کنترل Braintrust را از طریق توکن BTRST به دلیل مشارکت در شبکه و رشد آن به دست می‌آورند، استعدادها و مشاغل جدید با سرعت بی سابقه‌ای در شبکه شرکت می‌کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

توکن Braintrust یک توکن ERC-20 است که توسط بنیاد فناوری Braintrust، در شبکه بلاکچین اتریوم صادر شده است. این توکن‌ها توسط شبکه Braint Trust و کاربران برای فعالیت‌های مختلف در شبکه، از جمله برای سرمایه‌گذاری، حاکمیت، رای‌گیری و … استفاده می‌شوند.

Braintrust دارای بیش از 50000 عضو در سراسر جهان است و توسط شرکت‌های جهانی از جمله Nestle، Porsche، Atlassian، Goldman Sachs و Nike استفاده می‌شود.

شناسنامه ارز دیجیتال برین تراست (Braintrust)

نامبرین تراست، Braintrust
اختصارBTRST
وب سایتusebraintrust.com
قراردادمشاهده
استانداردERC-20
وایت پیپرمشاهده
توییتر@usebraintrust
ردیت@braintrust
تعداد کل توکن‌ها250,000,000
حجم بازار$349,878,556

کیف پول‌های ارز دیجیتال برین تراست (Braintrust)

قیمت ارز دیجیتال برین تراست (Braintrust)

قیمت Braintrust در زمان نگارش این مقاله 4.36 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 9،343،314 دلار آمریکا است. Braintrust در 24 ساعت گذشته 8.64 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 261 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 80,181,852 سکه BTRST و حداکثر عرضه 250,000,000 سکه BTRST است.

صرافی‌های ارز دیجیتال برین تراست (Braintrust)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Braintrust معامله می‌شود، صرافی کوین بیس Coinbase Exchange با سهم %48.14 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *