0

معرفی شبکه سلستیا (Celestia)؛ آشنایی با اولین بلاکچین ماژولار

Celestial coin

سلستیا (Celestia) یک شبکه بلاکچین مینیمال است که تنها تراکنش‌ها را سفارش داده و منتشر کرده، اما آن‌ها را اجرا نمی‌کند. سلستیا با جدا کردن لایه‌های اجماع و اجرای برنامه، استک فناوری بلاکچین را ماژولار (قطعه قطعه) می‌کند و امکانات جدیدی را در اختیار سازندگان برنامه‌های غیرمتمرکز قرار می‌دهد. این امر همچنین به بلاکچین‌های مستقل اجازه می‌دهد تا از محدودیت‌های معماری یکپارچه رهایی یابند و متناسب با شرایط و انعطاف خود طراحی شوند. بنابراین استقرار بلاکچین‌های جدید تسهیل می‌شود. امنیت پروژه سلستیا توسط تیم سرتیک بررسی شده است.

شبکه سلستیا Celestial یک بازی ویدئویی متاورس چند زنجیره‌ای است که در سراسر جهان گسترده می‌شود و در آن بازیکنان می‌توانند سیارات را مستعمره کنند، منابع را برداشت کنند، با دیگر فرماندهان اتحاد تشکیل دهند و در جنگ بین کهکشانی شرکت کنند. واحد پول بومی Celestial توکن CELT است، که مفهوم «بازی برای کسب درآمد» را تسهیل می‌کند.

مانند سایر بازی‌های بلاکچین، آیتم‌ها، منابع، سلاح‌ها و قلمرو توسط NFT‌های قابل مبادله نشان داده می‌شوند و فرصت‌های بیشتری برای کسب درآمد برای بازیکنان فراهم می‌کنند. اکوسیستم NFT Celestial دارای یک بازار منبع باز و یک ابزار ایجاد دارایی است. بازی همچنین مدیریت را از طریق DAO به بازیکنان گسترش می‌دهد.

معرفی تیم توسعه‌دهنده Celestia

مصطفی البسام (Mustafa Al-Bassam) هم‌بنیان‌گذار و مدیر اجرایی سلستیا لبز (Celestia Labs) است. او دکترای خود در زمینه مقیاس‌پذیری بلاکچین را از دانشگاه UCL گرفته است و هم‌بنیان‌گذار چین‌اسپیس (Chainspace) است. شرکت چین‌اسپیس توسط فیسبوک خریداری شده است.

اسماعیل خوفی (Ismail Khoffi) هم‌بنیان‌گذار و مدیر ارشد فناوری سلستیا لبز است. او سابقا در بنیاد Tendermint و Interchain مهندس ارشد بوده است. او کارشناسی ارشد ریاضیات و علوم کامپیوتر از دانشگاه Bonn را دارد.

جان آدلر (John Adler) هم‌بنیان‌گذار، رییس امور مالی سلستیا لبز و محقق رولاپ‌های آپتیمیستیک است و قبلا محقق مقیاس‌پذیری در ConsenSys بوده است. او دکترای خود در رشته برق و مهندسی کامپیوتر را از دانشگاه تورنتو دریافت کرده است.

شناسنامه توکن CELT

نامسلستیا، Celestia
اختصارCELT
آدرس سایتcelt.game
تعداد توکن5,000,000,000
حجم بازار۴۵ میلیون دلار
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
تلگرامCELT_Game
توییترGameCelt

کیف پول‌های سلتیا

توکن CELT را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح نگهداری کنید:

نحوه خرید سلتیا

توکن سلتیا را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *