0

دانلود آلبوم رسیتال پیانو از دلبر حکیم آوا

آلبوم رسیتال پیانو از دلبر حکیم آوا

آلبوم رسیتال پیانو اثری است از دلبر حکیم آوا که به صورت رسمی در زمستان ۱۳۸۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی رسیتال پیانو اثری از دلبر حکیم آوا است. این آلبوم، شامل ۱۸ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

این آلبوم، ضبط زنده از رسیتال پیانو دلبر حکیم آوا در تالار شهید آوینی (۱۳۸۳) است که در آن قطعاتی از مرحوم امین الله حسین، آزاد حکیم رابط، و کومیتاس وارتابد اجرا شده است.

آهنگ های آلبوم رسیتال پیانو

رسیتال پیانو نام اثری است که توسط دلبر حکیم آوا منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱رقص ۱
۲رقص ۲
۳رقص ۳
۴رقص ۴
۵رقص ۵
۶رقص ۶
۷غزل
۸چهارگاه
۹رومانس
۱۰نقطه
۱۱تا نرسیدن
۱۲دگرگون
۱۳باران پاییزی
۱۴سرناد تارتار
۱۵گذرگاه تابستانی
۱۶افسانه پارسی
۱۷کاروان
۱۸پرلود در سی مینور
آلبوم رسیتال پیانو از دلبر حکیم آوا
دلبر حکیم آوا
آلبوم رسیتال پیانو از دلبر حکیم آوا
آلبوم رسیتال پیانو از دلبر حکیم آوا

بیوگرافی دلبر حکیم آوا

دلبر حکیم آوا (متولد ۱۳۳۶ خورشیدی در شهر مسکو) نوازنده پیانو و موسیقی‌دان تاجیک تبار است.

از ۶ سالگی فراگیری ساز «پیانو» را آغاز کرد. در سال ۱۳۵۵ ه‍.ش (۱۹۷۶م) تحصیل در مدرسه مرکزی موسیقی وابسته به کنسرواتوار مسکو را به پایان برد. از جمله استادان وی در این مدرسه می‌توان به پروفسور «آناهیتا سوباتیان» اشاره کرد.

او تحصیلات تکمیلی موسیقی خود را در کنسرواتوار مسکو پی گرفت. در سال ۱۳۶۰ در رشته نوازندگی، رهبری و تدریس پیانو فارغ‌التحصیل شد و ۲ سال بعد در سال ۱۳۶۲ مدرک «آسپیرانتورا» (بالاترین مدرک هنری شوروی سابق) را با نظارت پروفسور «ساموئل آلومیان» دریافت نمود.

او از سال ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۳ (۱۹۸۴ تا ۱۹۹۴م) در دانشکده موسیقی دانشگاه هنرهای زیبای تاجیکستان به عنوان استادیار و دانشیار به تدریس موسیقی مشغول بود. وی همچنین در آن هنگام با مرکز تعلیم موسیقی وزارت فرهنگ تاجیکستان و تئاتر باله و اُپرای تاجیکستان همکاری داشت.

او از سال ۱۳۷۶ ساکن ایران شد و از آن زمان تا سال ۱۳۸۸ به تدریس پیانو در ایران پرداخت. در سال ۱۳۸۸ به تاجیکستان بازگشت. وی در حال حاضر ساکن تاجیکستان و پروفسور افتخاری کنسرواتوار ملی این کشور است و نوازندگان ایرانی از طریق کارگاه‌های آموزشی که سالانه در ایران برگزار می‌شود از آموزش‌های وی بهره‌مند می‌گردند.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *