0

دانلود آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی

آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی

آلبوم نوستالژینامه اثری است از فرزاد میلانی که به صورت رسمی در شهریور ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نوستالژینامه اثری از فرزاد میلانی است. این آلبوم، شامل ۱۱ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

نوستالژینامه از آن آلبوم‌هایی است که همزمان هم حس کهنگی دارد و هم بوی تازگی می‌دهد. فرزاد میلانی خواننده و تنظیم کننده آن با ذوق و سلیقه فوق‌العاده‌اش یک تجربه لذتبخش را برای مخاطبش رقم زده است. شاید بتوان گفت حس پیچیده و عجیب نوستالژی مهمترین و عمیقترین حسی است که توسط موسیقی ایجاد می‌شود. میلانی با تمام ابزارها و با استفاده از انعطاف ذاتی موسیقی این حس را به شکل زیبایی ایجاد کرده است.

یکی از همراهان اصلی وی در این پروژه آرش میتویی بوده است. بخش‌های از این اثر در کشورهایی مثل استونی، پرو و تایوان ضبط شده‌اند و نوازندگانی از ملیت‌های مختلف در آن هنرنمایی داشته‌اند. شاید در نگاه اول با دیدن نام‌ آهنگ مثل بارون بارونه، مستم مستم، شانه و عقرب زلف کجت حدسمان این باشد که با اثری تکراری و کلیشه‌ای مواجه هستیم اما با شنیدن اولین آهنگ متوجه می‌شویم که تلفیقی زیبا از موسیقی‌های شنیده شده و آشنا با موسیقی پاپ جهانی صورت گرفته است. لوح تقدیر جایزه باربد ۱۳۹۶ نصیب این آلبوم شده است.

آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی

آهنگ های آلبوم نوستالژینامه (+ متن ترانه ها)

نوستالژینامه که شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی است اثری از فرزاد میلانی است. این آلبوم در سبک تلفیقی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز پخش موسیقی رها منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱شانه
۲آمد نوبهار
۳مستُم مستُم
۴عقرب زلف (مقدمه)
۵عقرب زلف
۶بارون بارونه
۷دختر بویراحمدی (اکوستیک)
۸دختر بویراحمدی
۹دل دیوانه (مقدمه)
۱۰دل دیوانه
۱۱دلبر
آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی
آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی
آلبوم نوستالژینامه از فرزاد میلانی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *