0

معرفی ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo)

ارز دیجیتال فلامینگو

فلامینگو (Flamingo) یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) است که بر اساس بلاکچین Neo و پروتکل قابلیت همکاری Poly Network طراحی شده است. این پلتفرم چندین برنامه DeFi را در یک اکوسیستم واحد ترکیب می‌کند: (trade)، (perp) و (DAO) از جمله مواردی است که به لطف این پلتفرم با یکدیگر ترکیب شده‌اند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک است. توصیه ما خرید با تحقیق در مورد ارزهای مختلف است.

اجزای مختلف شبکه فلامینگو در چند مرحله راه اندازی شده است:

  • بارگزاری شبکه بر پایه بیت کوین، اتریوم، USDT، نئو و مواردی از این دست: 23 سپتامبر 2020
  • مبادله جابه‌جایی توکن: سپتامبر 2020
  • اجرایی کردن استیبل کوین: 28 اکتبر سال 2020
  • انتشار اولیه: 25 نوامبر 2020
  • انتشار دائو: 23 دسامبر سال 2020

بنیانگذاران ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo)

بنیانگذار فلامینگو ، Da Hongfei، یک کارآفرین چینی است که توانسته یکی از اصلی‌ترین رقبای شبکه‌ی اتریوم را در بستر بلاکچین فلامینگو پایه‌ریزی کند. نئو بلاکچینی است که بر بستر فلامینگو توسط وی پایه ریزی شده است. Hongfei همچنین یکی از شرکت‌های خصوصی خدمات بلاکچین به نام OnChain را تأسیس کرده است.

DaHongfei دارای مدرک زبان انگلیسی و فناوری از دانشگاه صنعتی South China است و زمانی پیش از این به عنوان مدیر عامل شرکت مشاوره IntPass فعالیت می‌کرد و پس از آن در سال‌های 2013-2014 نحوه کدگذاری و ورود به حوزه بلاکچین را آموزش دید.

چه چیزی ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo) را منحصر به فرد کرده است؟

فلامینگو خود را به عنوان یک پلتفرم منحصر به فرد معرفی می‌کند که چندین ابزار مالی غیرمتمرکز را با هم ترکیب می‌کند. در اکوسیستم واحد فلامینگو چندین شرکت وجود دارند که نئو یکی از آن‌ها است. این شرکت‌ها توسط کاربرانی پایه ریزی شده است که از طریق سازمان‌های خودمختار و غیر متمرکز اداره می‌شوند.

امور مالی غیر متمرکز، یک روند نوظهور و رو به رشد در صنعت ارزهای رمزنگاری شده است که شامل راه حل‌های مختلف مالی است که اغلب بر روی بلاکچین ارزهای رمزنگاری شده کار می‌کنند. پلتفرم‌های DeFi که به عنوان نوعی صنعت لایه دوم عمل می‌کنند، از نظر مفهومی با ایده صنعت رمزنگاری در کل هماهنگ هستند: از بین بردن اشخاص ثالث و نقاط ضعف واحد از سیستم‌های پولی و مالی. صنعت DeFi که در اوایل سال 2019 ظاهر شد، تا اواسط سال 2020 بیش از 4 میلیارد دلار دارایی وثیقه قفل شده داشت.

برخی از موارد اصلی استفاده در DeFi، اعطای وام به صورت ارز دیجیتالی، کسب درآمد و مبادلات غیرمتمرکز است. با این حال، برای اکثر ارزهای رمزپایه و محیط DeFi مربوطه، این راه حل‌ها معمولاً توسط یک بستر جداگانه ارائه می‌شوند.

مزیت منحصر به فرد فلامینگو از این واقعیت ناشی می‌شود که توانسته کلیه ابزارهای کلیدی مالی را با یکدیگر ادغام نماید. تلفیق شبکه‌ها، استخرهای نقدینگی و معاملات قراردادی از مواردی است که این شبکه آن‌ها را با یکدیگر در یک اکوسیستم واحد جمع آوری کرده است. رمز ارزهای Neo یکی از این موارد است و از طریق بستری که توسط خود این شبکه کنترل می‌شود، آن‌ها را برای تمرکززدایی کاربران فراهم می‌کند.

چه تعداد توکن FLM در گردش وجود دارد؟

توکن‌های FLM بر اساس مشارکت واقعی شرکت کنندگان در شبکه در چند دسته منتشر شده و بین آن‌ها در اکوسیستم توزیع می‌شوند. تیم فلامینگو بر این واقعیت تأکید می‌کند که هیچ توکن FLM قبل از راه اندازی عمومی به فروش نمی‌رسد، استخراج نمی‌شود و به تیم توسعه دهنده داده نمی‌شود.

هیچ محدودیتی برای عرضه کل FLM وجود ندارد: پس از دوره اولیه استخراج و راه اندازی سازمان مستقل غیر متمرکز حاکم، انتشار توکن‌های جدید FLM و توزیع آن‌ها منوط به اجماع کاربران اکوسیستم خواهد بود.

امنیت شبکه فلامینگو چگونه است؟

FLM بر اساس استاندارد سازگاری رمزهای Neo-NEP-5 ساخته شده است و بنابراین توسط زنجیره بلوکی Neo محافظت می‌شود. به نوبه خود، Neo توسط دو عملکرد هش محافظت می‌شود: SHA-256 و RIPEMD-160. در نتیجه مانند بسیاری از ارزهای بزرگ که در بازار ارز دیجیتال وجود دارند، می‌توان روی این ارز هم به همان اندازه حساب کرد.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo)

کیف پول TokenPocket

قیمت ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo)

قیمت فلامینگو در زمان نگارش این مقاله 0.531469 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 29.527.453 دلار است. فلامینگو در 24 ساعت گذشته 3.00 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 380 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش 150،000،000 سکه FLM است، اما حداکثر عرضه در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال فلامینگو (Flamingo)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن فلامینگو معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %55.28 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *