0

معرفی ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu)

ارز دیجیتال فلوکی اینو

فلوکی اینو (Floki Inu)، یک سکه رمزنگاری جدید است که توسط طرفداران و اعضای جامعه شیبا اینو متولد شده و از DogeFather ایلان ماسک الهام گرفته است. هدف این ارز دیجیتال تبدیل شدن به 10 پروژه برتر رمزنگاری و برنامه ریزی برای شروع انقلاب بعدی در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

ارز دیجیتال فلوکی اینو خود را به عنوان “توکنی مبتنی بر الگوی رفتاری جدید و متعلق به جامعه” توصیف می‌کند. در توضیح فلوکی اینو چنین آمده است: “Floki Inu یک توله سگ شجاع است. یک توکن رمزنگاری شده جدید که توسط طرفداران و اعضای انجمن شیبا اینو متولد شده است”.

شناسنامه ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu)

نامفلوکی اینو، Floki Inu
اختصارFLOKI
وب سایتtheflokiinu.com
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
استانداردBEP20
توییتر@RealFlokiInu
ردیت@OfficialFlokiInu
تعداد کل توکن‌ها10,000,000,000,000

معرفی توکن FLOKI

FLOKI خود را به عنوان یک توکن ضد تورم معرفی کرده که از ساختار اجماع اثبات میم (Proof Of Meme) استفاده می‌کند. استراتژی چنین ارزهای دیجیتالی برمبنای کمیاب شدن قرار دارد. از سوی دیگر این توکن قرار است به شما پاداش دهد. خریداران فلوکی اینو، پس از خرید آن، شاهد بیشتر شدن دارایی خود خواهند بود، زیرا کسانی که این توکن را در کیف پول خود دارند، به طور خودکار 5% هزینه از هر معامله انجام شده فلوکی را دریافت می‌کنند.

FLOKI در حال کار بر روی سه پروژه کاربردی flagship است: یک بازی متاورس NFT معروف به Valhalla، یک بازار NFT و کالا معروف به FlokiPlaces، و یک پلتفرم محتوا/آموزشی معروف به Floki Inuversity.

کیف پول‌های ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu)

قیمت ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu)

قیمت فلوکی اینو (Floki Inu) در زمان نگارش این مقاله 0.000073 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 13،927،723 دلار آمریکا است. Floki Inu در 24 ساعت گذشته 4.47 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 2725 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش موجود نیست، اما حداکثر عرضه 10.000.000.000.000 سکه FLOKI است.

صرافی‌های ارز دیجیتال فلوکی اینو (Floki Inu)

شما می‌توانید FLOKI را در صرافی‌های یونی سواپ Uniswap و پنکیک سواپ PancakeSwap با 10% اسلیپیج (Slippage) خریداری کنید. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *