0

معرفی ارز دیجیتال هبیتات (habitat)

ارز دیجیتال هبیتات

هبیتات (habitat) در حال ساخت لایه دو (Layer-2) در بلاکچین برای همکاری بر روی اتریوم است. به عنوان یک مجموعه خاص (multi-app) هر جامعه/پروژه در هبیتات (habitat) مستقل می‌ماند. این پلتفرم فضایی جدید برای سازمان‌های غیر متمرکز است و به جوامع اجازه می‌دهد تا راه حل‌های سازمانی خود را با ویژگی‌ها و ماژول‌های سرمایه گذاری جمعی ایجاد کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

شناسنامه ارز دیجیتال هبیتات (habitat)

نامهبیتات، habitat
اختصارHBT
وب سایت0xhabitat.org
قراردادمشاهده
توییتر@0xHabitat
تعداد کل توکن‌ها100,000,000

معرفی توکن HBT

HBT یک توکن کاربردی و مدیریتی است. این توکن برای فعالیت در هبیتات (habitat) به عنوان گس Gas (مانند Gwei در اتریوم) مورد نیاز است.

HBT برای مشارکت در تصمیم گیری درباره ویژگی‌های جدید، ارتقاء و به روز رسانی مجموعه استفاده می‌شود. ماژول‌های جدید رای‌گیری پیچیده می‌توانند پیشنهاد، رای گیری و اجرا شوند. این امر تناسب بازار محصول را بهبود می‌بخشد و به DAO ها برای هماهنگی بهتر کمک می‌کند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال هبیتات (habitat)

قیمت ارز دیجیتال هبیتات (habitat)

قیمت هبیتات (habitat) در زمان نگارش این مقاله 1.01 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 127.799 دلار آمریکا است. هبیتات (habitat) در 24 ساعت گذشته 16.13 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر در رتبه 3612 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار منبع در گردش موجود نیست، اما حداکثر عرضه 100،000،000 سکه HBT است.

صرافی‌های ارز دیجیتال هبیتات (habitat)

در حال حاضر فعال‌ترین صرافی که در آن هبیتات (habitat) معامله می‌شود، صرافی یونی سواپ Uniswap (V2) با سهم %71.46 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *