0

معرفی ارز دیجیتال و پروتکل جِید Jade Protocol

پروتکل و ارز دیجیتال جید JADE protocol

پروتکل جید Jade Protocol یک پلتفرم ارز ذخیره غیرمتمرکز در زنجیره هوشمند بایننس BSC است. برخلاف DAI یا USDC که با ارزش دلار آمریکا مرتبط هستند، ذخایر JADE دارایی‌های رمزنگاری شده توسط خزانه داری پروتکل جید هستند. JADE یک ارز شناور آزاد است که توسط عرضه استیبل کوین BUSD توسط خزانه داری ما پشتیبانی می‌شود. توکن‌های JADE نمی‌توانند توسط هیچ‌کس به جز پروتکل ضرب یا رایت شوند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان و پر ریسک است. قبل از ورود و خرید و فروش خوب بررسی و تحقیق کنید.

هر JADE حداقل توسط 1 BUSD پشتیبانی می‌شود. اگر JADE کمتر از 1 BUSD معامله شود، پروتکل JADE را پس می‌خرد و می‌سوزاند و قیمت را به 1 BUSD باز می‌گرداند. هیچ محدودیت بالایی توسط پروتکل برای قیمت معاملاتی بالقوه JADE اعمال نشده است. JADE توسط BUSD پشتیبانی می‌شود، نه متصل به آن. این به توکن JADE اجازه می‌دهد تا به یک ارزش شناور پایدار دست یابد، در حالی که هرگز کمتر از ارزش دارایی‌های پشتیبان‌شده خود نمی‌افتد.

قیمت توکن برابر با (1 BUSD + حق بیمه) طراحی شده است که “حق بیمه” منعکس کننده ارزش بازار است. JADE همچنین خزانه خود را از طریق اوراق قرضه گسترش می‌دهد. اوراق قرضه توسط پروتکل برای دارایی‌های مختلف فروخته می‌شود و در ازای آن خریدار JADE را با تخفیف قابل توجهی دریافت می‌کند. این خزانه را افزایش می‌دهد و پروتکل را قادر می‌سازد تا بازدهی بهینه را برای کاربران ایجاد کند.

معرفی تیم جید

Jade Protocol راه اندازی افتتاحیه Fair Fork Foundation است، مجموعه‌ای که به دموکراسی سازی و بهینه سازی ROI پروتکل‌های معروف DeFi اختصاص دارد. بنیاد Fair Fork متشکل از تیمی از توسعه‌دهندگان است که پروژه SmartCoin را قبل از تشکیل به عنوان Fair Fork Foundation راه اندازی کردند. تیم و گروه مشاور رای داده‌اند که برای عموم ناشناس بمانند. با این حال، بنیانگذار پروژه آنها به طور خصوصی هویت کامل آنها را با RugDoc تأیید کرده است، که SmartCoin، پروژه قبلی خود را به عنوان کم خطر رتبه‌بندی کرده است.

شناسنامه توکن جِید

نامپروتکل جِید، Jade Protocol
اختصارJADE
آدرس سایتjadeprotocol.io
تعداد کل توکن‌ها877,654
رتبه443
حجم بازار98 میلیون دلار
قراردادمشاهده
استانداردBep20

کیف پول‌های توکن جِید

توکن جِید را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن جِید

توکن جِید در زمان نگارش این مقاله حدود 98 میلیون دلار و در رتبه 443 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن جِید

توکن جِید را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *