0

دانلود آلبوم هزارآوا از مجتبی عسگری و مریم تژده

آلبوم هزارآوا از مجتبی عسگری و مریم تژده

آلبوم هزارآوا اثری است با آواز مجتبی عسگری و آهنگسازی و تنظیم مریم تژده که به‌ صورت رسمی در مرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هزارآوا اثری از مجتبی عسگری است که با همکاری مریم تژده منتشر کرده است. این آلبوم، شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰۴,۰۰۰ تومان است.

آلبوم هزارآوا بر دو بخش گروه‌نوازی و ساز و آواز استوار است. طراحی و آهنگسازی این آلبوم در یک زمان مشخص شکل گرفته ولی ضبط آثار گروه طی چند سال (پیش از ۱۳۹۶) انجام شده و بخش ساز و آواز این آلبوم سال ۱۴۰۱ ضبط شده است.

آهنگ های آلبوم هزارآوا

هزارآوا نام اثری است که توسط مجتبی عسگری و مریم تژده منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱چهارمضراب مهربانی
۲آواز به همراهی تار
۳چهارمضراب شکسته
۴آواز به همراهی نی
۵تصنیف هزارآوا
۶رنگ آفتاب

بیوگرافی مریم تژده

مریم تژده، آموختن موسیقی را از سال ۱۳۷۰ در هنرستان موسیقی با ساز تار آغاز کرد. وی فارغ‌التحصیل هنرستان موسیقی و دانش‌آموخته‌ی دانشکده‌ی هنر و معماری و دانشگاه هنر تهران است. در ابتدا زیر نظر استاد فریبرز عزیزی و در ادامه به‌ترتیب از حضور استادانی چون هوشنگ ظریف، حسین علیزاده، داریوش طلایی و داریوش پیرنیاکان بهره برده است.

از جمله فعالیت‌های موسیقایی وی: تدریس در دانشگاه هنر تهران (به مدت ۱۲ سال)، تدریس در هنرستان عالی موسیقی و هنرستان موسیقی دختران، اجرای کنسرت‌های متعدد در داخل و خارج از ایران از‌جمله: اتریش، مجارستان، یونان، چک، اسلونی، ترکمنستان، فستیوال‌های متعدد موسیقی در کانادا و غیره، انتشار آلبوم‌های: این شرح بی‌نهایت، نقش‌بندان، سه‌گاه افشاری و بخشی از آلبوم آواز در سایه.

او برگزیده‌ چندین دوره‌ جشنواره‌ موسیقی است و مقالات متعددی در حوزه‌ موسیقی به چاپ رسانده است. فعالیت‌های نوازندگی و آهنگسازی وی با علاقه به آثار قدما و در حوزه‌ موسیقی دستگاهی شکل گرفته است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *