0

دانلود آلبوم آکادمیک از مرتضی شیرکوهی

آلبوم آکادمیک از مرتضی شیرکوهی

آلبوم آکادمیک اثری است بی کلام با آهنگسازی و نوازندگی پیانو توسط مرتضی شیرکوهی که به صورت رسمی در دی ۱۳۹۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی آکادمیک اثری از مرتضی شیرکوهی است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم آکادمیک

آکادمیک نام اثری از مرتضی شیرکوهی است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱مدراتو کن مولتو روباتو (سونات در سه موومان)
۲گراو کن روباتو (سونات در سه موومان)
۳آلگرو (سونات در سه موومان)
۴پرلود و فوگ در سل (سونات در سه موومان)
۵پرلود و فوگ در لا (سونات در سه موومان)
۶میان پرده ۱ (گراو کن روباتو)
۷میان پرده ۲ (مدارتو)
۸میان پرده ۳ (مدراتو کن مولتو روباتو)
۹توکاتا (میان پرده)
آلبوم آکادمیک از مرتضی شیرکوهی

بیوگرافی مرتضی شیرکوهی

مرتضی شیرکوهی متولد سال ۱۳۵۷ در شهر تهران و آهنگساز و نوازنده پیانو و فارغ التحصیل هنرستان موسیقی سوره است. هارمونی را نزد محسن الهامیان، وارطان ساهاکیان، حمیدرضا دیبازر فرا گرفته و سلف را هم با وارطان ساهاکیان و شریف لطفی کار کرده است. وی پیانو را نزد نازنین شفائی و کنترپوان، فرم و آنالیز آهنگسازی، ارکستراسیون و روش تدریس هارمونیرا نزد “تنگیز شاولو خاشویلی “فرا گرفته است.

از آثار دیگر مرتضی شیرکوهی می‌توان به: آرتیمان (۱۸ قطعه برای پیانو)، دوئت برای فلوت و پیانو منتشره شده در مجموعه شنیداری گوش (نشر ماهریز)، کوئینتت بومی، موسیقی سریال خورشید و ماه، موسیقی فیلم سکه از ضرب افتاده (کارگردان علیرضا حبیب)، ساخت و انتخاب موسیقی برای مجله صوتی گرامافونیک (به سره پیری سعید باباوند) آثار مجلسی، ارکسترال اشاره کرد.

بیوگرافی مرتضی شیرکوهی
مرتضی شیرکوهی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *