0

معرفی ارز دیجیتال NuCypher

ارز دیجیتال NuCypher

NuCypher یک ارز دیجیتال غیر متمرکز، با ویژگی های کنترل دسترسی و سیستم مدیریت (KMS)، سرویسی برای رمزگذاری بلاکچین های عمومی است. NuCypher اشتراک گذاری داده های رمزگذاری شده بین end-to-end را در بلاکچین های عمومی و راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز ارائه می دهد.

NuCypher یک پروتکل تخصیص منابع لایه 2 در پلتفرم اتریوم است که از مکانیزم اثبات سهام (PoS) که یکی از الگوریتم های اجماع است، برای هماهنگی گره های استیک شده، استفاده می کند.

NuCypher به کاربران امکان می دهد داده های خصوصی را با استفاده از فناوری رمزگذاری مجدد پروکسی (PRE) بین تعدادی از شرکت کنندگان در شبکه های اجماع عمومی به اشتراک بگذارند. به گفته NuCypher، با استفاده از فناوری NuCypher امنیت و محافظت از بلاکچین را بسیار بیشتر از پروژه های سنتی مبتنی بر رمزگذاری کلید عمومی می کند.

NuCypher (NU) توکن های بومی مورد استفاده در شبکه NuCypher است. از توکن ها برای تشویق شرکت کنندگان در شبکه برای انجام خدمات مدیریت و دسترسی به عملیات واگذاری / لغو در شبکه استفاده می شود.

از توکن های NU نیز برای استیکینگ استفاده می شود. شبکه NuCypher در برابر خطرات مخرب محافظت می شود و به طور خودکار پاداش کاربران مشکوک را کاهش می دهد.

NU همچنین در شبکه برای شرکت در NuCypher DAO استفاده می شود. NuCypher DAO پروتکلی است که پارامترهای شبکه و ارتقا قراردادهای هوشمند را در شبکه کنترل می کند. کاربرانی که NU را استفاده می کنند همچنین می توانند در تأیید پیشنهادات DAO شرکت کنند.

معرفی تیم مدیریت Nucypher

NuCypher توسط میخائیل Egorov (بنیانگذار Curve) و MacLane Wilkison بنیانگذار شد. ,وایت پیپر NuCypher برای اولین بار در ژوئن 2017 منتشر شد، اما testnet تا نوامبر 2018 راه اندازی نشد.

اگوروف در حال حاضر به عنوان مدیر فنی NuCypher خدمت می کند. وی یک محقق، فیزیکدان و دانشمند امنیتی از موسسه فیزیک و فناوری مسکو است. او همچنین یکی از بنیانگذاران LoanCoin، یک شبکه غیرمتمرکز بانکداری و جذب سرمایه است.

موسس MacLane مهندس نرم افزار و مدیر عامل NuCypher است. قبل از مشارکت در بلاکچین، وی به عنوان یک بانکدار سرمایه گذاری در مورگان استنلی کار می کرد، جایی که خدمات مالی را به شرکت های فناوری، رسانه و مخابرات ارائه می داد. او همچنین LoanCoin را به همراه میخائیل اگروف ساخته است.

Egorov و MacLane هر دو در تابستان 2016 در شتاب دهنده Y Combinator شرکت کردند. سال بعد، وایت پیپر اولیه پروژه NuCypher منتشر شد.

NuCypher testnet خصوصی خود را در سال 2018 راه اندازی کرد. راه اندازی تست نت خصوصی با مشارکت عمده ارائه دهندگان زیرساخت های سهام از جمله Bison Trails ، Figment ، InfStones و Staked.us همراه بود.

شبکه آزمایشی عمومی NuCypher در اکتبر 2019 آغاز شد. با این وجود، شبکه آزمایشی عمومی در ژانویه 2020 آغاز شد. شبکه اصلی NuCypher پس از توزیع 45 میلیون دلار در NU توکن ها در گره ها، در اکتبر 2020 راه اندازی شد.

کیف پول های NuCypher

ارز دیجیتال NuCypher را میتوانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت NuCypher

ارز دیجیتال NuCypher در زنجیره خود 3,885,390,082 توکن دارد که از این تعداد 648,750,000.00 NU معادل 17 درصد از کل توکن ها در حال گردش می باشد. حجم بازار NuCypher در زمان نگارش این مقاله حدود 239 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 155 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید NuCypher

توکن NuCypher را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

برچسب‌ها:, ,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *