0

معرفی ارز دیجیتال پپه PEPE

ارز دیجیتال پپه pepe

ارز دیجیتال پپه PEPE یک میم کوین memecoin کاهش تورم است که روی اتریوم راه اندازی شده است. این ارز دیجیتال به عنوان ادای احترام به میم اینترنتی Pepe the Frog که کاراکتر یک غورباقع است، ساخته شده توسط Matt Furie ایجاد شد که در اوایل دهه 2000 محبوبیت یافت.

این پروژه با هدف سرمایه‌گذاری از محبوبیت میم کوین‌ها، مانند Shiba Inu و Dogecoin، تلاش می‌کند تا خود را به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال مبتنی‌بر میم معرفی کند. PEPE با ایجاد یک سیاست عدم مالیات، یک سیستم توزیع مجدد که به سهامداران بلندمدت پاداش می‌دهد و یک مکانیسم سوزاندن برای حفظ کمبود سکه PEPE، از جامعه ارزهای دیجیتال درخواست می‌کند.

نقشه راه پپه PEPE دارای سه مرحله است، که در آن فاز یک شامل فهرست شدن در CoinMarketCap و دریافت ترند $PEPE در توییتر است، در حالی که فاز دوم شامل فهرست‌بندی در صرافی‌های متمرکز (CEXs) و فاز سوم شامل فهرست‌های صرافی «سطح 1» و آنچه تیم می‌گوید را شامل می‌شود.

بنیانگذاران پپه چه کسانی هستند؟

در حال حاضر، بنیانگذاران PEPE ناشناس هستند، که در دنیای ارزهای دیجیتال غیر معمول نیست. اگرچه اطلاعات در مورد تیم پشت این پروژه کمیاب است، اما آنها با استفاده از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر با موفقیت توجه را به خود جلب کرده‌اند تا بتوانند میم‌کوین خود را تبلیغ کنند و جامعه‌ای در اطراف memecoin ایجاد کنند.

چه چیزی PEPE را منحصر به فرد می‌کند؟

PEPE با برپایی میراث پپه قورباغه، شخصیتی با سابقه طولانی و بحث برانگیز، یک پیشنهاد منحصر به فرد را در بازار سکه میم ارائه می دهد. تعهد پروژه به احترام به این شخصیت، آن را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می کند و جذابیت آن را در جامعه کریپتو تقویت می‌کند.

سیستم توزیع مجدد یکی دیگر از جنبه‌های منحصر به فرد PEPE است، زیرا به سهامداران بلندمدت پاداش می‌دهد و کاربران را تشویق می کند که توکن را برای مدت زمان طولانی تری نگه دارند. در انجام این کار، این پروژه با هدف ارتقای انگیزه‌های دارندگان و افزایش شانس موفقیت بلندمدت است.

مکانیسم سوزاندن PEPE ماهیت متمایز آن را بیشتر برجسته می‌کند و هدف آن حفظ کمبود در بازار است. در نهایت، سیاست عدم مالیات، PEPE را از سایر ارزهای دیجیتال متمایز می‌کند. با عدم تحمیل کارمزد تراکنش، پروژه می‌تواند مخاطبان بیشتری را جذب کرده و پایگاه کاربران خود را گسترش دهد.

Matt Furie کیست؟

مت فوری (Matt Furie) یک هنرمند کمیک و نقاش اهل ایالات متحده است. او معروفترین برای خلق شخصیت “پِپِ فروگ” (Pepe the Frog) است، که ابتدا در یک وب‌کمیک به نام “بویز کلاب” (Boys Club) ظاهر شد. این شخصیت به سرعت تبدیل به یک میم (موضوع آزاده و گسترده‌ای که از طریق اینترنت منتشر می‌شود) شد.

پِپِ فروگ به اشتباه به وسیلهٔ برخی افراد و گروه‌ها به عنوان نمادهایی از ایدئولوژی‌های نژادپرستی و تبعیض نامناسب استفاده شد. مت فوری ناخواسته درگیر این استفادهٔ نادرست شد و تلاش کرد تا مخاطبان را از استفادهٔ ناپسند از شخصیت خود منع کند.

در نهایت، مت فوری در سال 2017 با یک توافقنامه حقوقی با یکی از گروه‌های مشخص اینترنتی، از جمله یکی از جریان‌های آلت-رایت، به اشتراک گذاشت که می‌گفت که از استفادهٔ ناپسند از پِپِ فروگ جلوگیری خواهند کرد. این موضوعات نشان‌دهندهٔ اینکه چگونه آثار هنری ممکن است خارج از کنترل خود هنرمندان شوند و در جریان‌های گستردهٔ اینترنتی به کارهایی برخورد کنند که از منشأ خود برخواسته‌اند.

کاراکتر پِپِ فروگ چیست؟

پِپِ فروگ (Pepe the Frog) یک شخصیت کمیک ایجاد شده توسط هنرمند آمریکایی مت فوری (Matt Furie) است. این شخصیت برای اولین بار در وب کمیک به نام “بویز کلاب” (Boys Club) ظاهر شد که از سال 2005 منتشر شده است. پِپِ فروگ یک قورباغه آبی با یک صورت خندان و معمولاً یک عبارت “feels good man” در کنار تصویرش برای بیان حالت خوب بودن ظاهر می‌شود.

اولین بار که پِپِ فروگ به عنوان یک میم (عکس‌ها، ویدئوها یا متونی که از طریق اینترنت منتشر می‌شوند و به سرعت انتشار پیدا می‌کنند) شناخته شد، در انجمن‌ها و وب‌سایت‌هایی بود که اعضای آنجا از این شخصیت به عنوان یک ابزار برای بیان احساسات مختلف استفاده کردند. اما در برخی موارد، این شخصیت به ناپسندترین شکل ممکن برای انتقال ایدئولوژی‌های نژادپرستی و تبعیض استفاده شد، که باعث اعتراض مت فوری و تغییر نگرش او به استفاده از این شخصیت شد.

مت فوری تا حد ممکن تاکید داشته که این شخصیت ابتدا به منظور بیان احساسات مثبت و جلب خوانندگان به وب‌کمیک ایجاد شده بوده و استفادهٔ نادرست از آن باعث شده تا او برخی از حقوق مرتبط با کاراکتر خود را به دیگران انتقال دهد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *