0

معرفی ارز دیجیتال پولکر Polker

ارز دیجیتال پولکر متاورس

اصول اصلی ارز دیجیتال پولکر PKR تنوع، تطبیق پذیری، انصاف و شفافیت است. با در نظر گرفتن این اصول، PKR پروتکل‌هایی را توسعه داده و به ثبت رسانده است که امکان ادغام یکپارچه را در پلتفرم‌های بازی آنلاین، تجارت الکترونیک و هر پلتفرم دیگری که نیاز به برنامه چند ارزی دارد، می‌دهد. Multi Crypto Marketplace یک پروتکل منحصربه‌فرد است که به کاربران/بازی‌کنندگان اجازه می‌دهد از ارز دیجیتال انتخابی خود استفاده کنند و در عین حال ارزش واقعی را در ارز فیات انتخابی نشان دهند. پولکر یک ارز دیجیتال در حوزه متاورس است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک می‌باشد، قبل از ورود به این بازار تحقیق و بررسی کامل کنید.

داده‌های قیمت، زنده از یک اوراکل استخراج می‌شوند تا همه طرف‌های درگیر اطلاعات دقیق قیمت را به ارز انتخابی نمایش دهند. برای کاربردهای تجارت الکترونیک، این یک فرآیند پرداخت ساده را تشکیل می‌دهد که اجازه می‌دهد چندین ارز دیجیتال بدون سردرگمی استفاده از چندین زنجیره و کیف پول پیاده‌سازی شوند. پروتکل با اجازه دادن به استفاده همزمان از چندین ارز دیجیتال امکان ایجاد جمعیتی بزرگتر را فراهم می‌کند.

پولکر چگونه بازی‌های آنلاین را تغییر می‌دهد؟

PKR پروتکل بازی Provably Fair Auditable Gameplay را توسعه داده است. پیاده‌سازی این پروتکل آسان است و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا حرکات و بازی‌های پلتفرم و سایر بازیکنان درگیر را به طور کامل بررسی کنند. متغیرها را در گیم پلی بازی می‌گیرد و هش SHA-256 با این متغیرها ایجاد می‌شود. هش‌های به دست آمده برای تعامل با یک قرارداد هوشمند استفاده می‌شود.

این پروتکل یک API را پیاده‌سازی می‌کند که تمام خروجی‌های بازی را به پلتفرم PKR می‌کشد، جایی که کاربر می‌تواند به طور مستقل تمام جنبه‌های گیم پلی را بررسی کند. بیشتر پلتفرم‌های بازی به سطح خاصی از تمرکز نیاز دارند و تمرکز نیاز به اعتماد دارد. با اجرای پروتکل بازی Provably Fair Auditble، عنصر اعتماد ناپذیر حتی با یک اکوسیستم شبه متمرکز بر می‌گردد. مولد اعداد تصادفی واقعی PKR همچنین اختراعاتی را توسعه داده است و در انتظار آن است، True Random Number Generator (TRNG).

اکثر بازی‌ها شامل یک عنصر ریاضی و تولید اعداد “تصادفی” هستند. متأسفانه، بیشتر پلتفرم‌ها پروتکل‌های تولید اعداد تصادفی شبه (PRNG) را پیاده‌سازی می‌کنند. صرفاً داشتن “شبه” در نام این موضوع را برطرف می‌کند. TRNG یک تولید کننده اعداد واقعا تصادفی است که می‌تواند به طور کامل به طور مستقل حسابرسی شود و هم هش SHA-256 و هم تعامل قرارداد هوشمند را روی بلاکچین پیاده‌سازی می‌کند.

با ادغام Multi Crypto Marketplace در گیم‌پلی، به بازیکنان انتخاب زیادی از ارزهای رمزنگاری شده ترجیحی داده می‌شود و البته، توکن‌های بومی بازی را می‌توان در بازار پیاده‌سازی کرد و همچنین به آنها انگیزه داد. با پیش‌بینی دو برابر شدن درآمد صنعت بازی‌های آنلاین از هم‌اکنون تا سال 2026، ارائه چندین ارز دیجیتال برای اطمینان از استقبال همگان اهمیت فزاینده‌ای پیدا می‌کند.

با پروتکل بازی Provably Fair Auditable Gameplay، عنصر غیرقابل اعتماد مجدداً به یک اکوسیستم شبه متمرکز معرفی می‌شود که در آن بازیکنان می‌توانند به طور مستقل همه جنبه‌های گیم پلی را در صورت تمایل انجام دهند. علاوه بر این، پروتکل TRNG امکان تصادفی واقعی را فراهم می‌کند و آسیب پذیری‌های مشابه پروتکل‌های PRNG استاندارد مورد استفاده در بسیاری از پلتفرم‌های بازی را ندارد. اجرای TRNG نه تنها جنبه منصفانه بودن پلتفرم را افزایش می‌دهد، بلکه امنیت را نیز افزایش می‌دهد زیرا پروتکل‌های PRNG در برابر هک آسیب‌پذیر هستند.

شناسنامه توکن پولکر

نامپولکر، Polker
اختصارPKR
آدرس سایتpkr.io
رتبه1189
ایمیل[email protected]
استانداردERC20
قراردادمشاهده
حجم بازار72 میلیون دلار

کیف پول‌های توکن پولکر

توکن پولکر براساس استاندارد ERC20 شبکه اتریوم ساخته شده است. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی میکنند قابلیت پشتیبانی از توکن پولکر را نیز دارند.

قیمت توکن پولکر

ارز دیجیتال پولکر در زنجیره خود 1,000,000,000 توکن دارد. حجم بازار توکن پولکر در زمان نگارش این مقاله حدود 72 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 1189 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن پولکر

ارز دیجیتال توکن پولکر را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *