0

معرفی پروتکل و ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

ارز دیجیتال سیف مون Safemoon

پروتکل و ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon یک ارز حوزه مالی غیرمتمرکز یا دیفای DeFi است که در تاریخ 8 مارس 2021 راه اندازی شد. فردی به نام جان کارونی مدیر عامل سیف مون SafeMoon است. سیف مون بر روی بستر بایننس اسمارت چین BSC و با استفاده از پروتکل BEP20 است. امنیت و اعتبار کدهای پروژه سیف مون توسط سرتیک certiK بازبینی و تضمین شده است.

طبق وب سایت سیف مون SafeMoon این پروژه سه عملکرد دارد که در طی هر معامله انجام می شود:

  1. رفلکشن یا پاداش‌های استاتیک
  2. تولید توکن LP یا جمع آوری نقدینگی
  3. توکن سوزی

رفلکشن در شبکه SafeMoon به این معنی است که مبلغ پاداش شرطی بوده و بر اساس تعداد توکن‌های درج شده در یک معامله می‌باشد. این مکانیزم به این منظور طراحی شده که پس از تولید درصد بالای بازده سالانه، بتوانند از فشار فروش توسط خریداران اولیه توکن جلوگیری کنند. کارکرد دیگر رفلکشن یا پاداش استاتیک، ترغیب مالکان توکن به مشارکت در تامین نقدینگی است.

پروتکل SafeMoon ترکیبی از Rken tokenomics و یک پروتکل تولید نقدینگی خودکار است. طبق مقاله ای، SafeMoon قصد دارد یک NFT و همچنین پروژه های خیریه و برنامه های آموزشی ارز دیجیتال را ایجاد کند.

ویژگی های سیف مون SafeMoon

یک مشکلی که در صنعت دیفای Defi وجود دارد این است که دسترسی تازه واردان به مزارع گردش مالی و وام دهی با مشکل همراه است. پروتکل سیف مون به منظور ایجاد یک فضای جانبی دسترسی این افراد را به فضای دیفای راحت تر می‌کند و در نتیجه سرعت عملکرد این حوضه بالاتر می‌رود. البته صحبت تا عمل این جمله فاصله زیادیه پروژه SafeMoon داخل وایت پیپر خودش این موضوع را عنوان کرده و در حال به انجام رساندن نهایی آن است.

شناسنامه توکن سیف مون

نامسیف مون، Safemoon
آدرس سایتsafemoon.net
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
توییترsafemoon
اینستاگرامsafemoonhq

کیف پول های سیف مون

ارز دیجیتال سیف مون با استفاده از پروتکل BEP20 طراحی شده است. کیف پول های متعددی امکان ذخیره سیف مون و پروتکل BEP20 را دارند که در ادامه لیست آنها را مشاهده میکنید:

قیمت ارز دیجیتال سیف مون

سیف مون در زنجیره خود 1,000,000,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 585,536.37B SAFEMOON از توکن‌ها در حال گردش است. حجم بازار سیف مون در زمان نگارش این مقاله حدود 2.4 میلیارد دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 202 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید سیف مون

ارز دیجیتال سیف مون را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *