0

معرفی ارز دیجیتال سرم Serum

معرفی ارز دیجیتال سروم serum crypto

پروژه سرم Serum یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) و یک اکوسیستم است که با سرعت بالا و هزینه‌های کم برای معامله در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به ارمغان می‌آورد. سرم بر روی بلاکچین سولانا Solana ساخته شده است.

پروژه سرم Serum یک صرافی کاملا غیرمتمرکز است که دارای سرعت و کارمزدی مطلوب برای کاربران می‌باشد. علیرغم این که سرم بر روی شبکه سولانا Solana پیاده سازی شده است، اما قابلیت تعامل با اتریوم را نیز دارد و در بسیاری از صرافی‌ها به عنوان یکی از توکن‌های ERC20 لیست شده است.

سولانا Solana یک بلاکچین در مقیاس وب است که می‌تواند در هر ثانیه به 50،000 تراکنش برسد. این امر از طریق SHA 265 hash chain، این همزمانی را به دست می‌آورد.

سرم Serum توسط بنیاد سرم ساخته شده است که توسط گروهی از متخصصان ارزهای دیجیتال، تجارت و امور مالی غیرمتمرکز پشتیبانی می‌شود. این پروژه همچنین مورد حمایت بسیاری از شرکت‌ها قرار گرفته است.

ویژگی‌های پروژه سرم

سرم دارای هفت ویژگی اصلی است:

  • مبادلات بین بلاکچینی که برعکس بسیاری از پروتکل‌های حال حاضر است. بسیاری از پروتکل‌های حال حاضر برای انجام معاملات و مبادلات خود، متکی به یک طرف قابل اعتماد هستند. اما در پروتکل سرم می‌توان به صورت مستقیم بین بلاکچین‌های مختلف معاملات را انجام داد.
  • توکن سرم SRM که توکن کاربردی این اکوسیستم است و کاملا در این اکوسیستم ادغام شده است.
  • ثبت سفارش خودکار و غیرمتمرکز نیز یکی دیگر از مولفه‌های این سیستم است و تمامی سفارش‌ها از جانب کاربران پروژه سرم Serum انجام می‌شوند.
  • SerumBTC مدلی برای ایجاد یک توکن ERC20 یا توکنیزه کردن بیت کوین از جانب سولانا Solana است، که این باعث ایجاد توکن‌هایی می‌شود که اصلا نیازی به اعتماد نخواهند داشت.
  • SerumUSD که مدلی برای ایجاد یک استیبل کوین غیرمتمرکز است. چنین استیبل کوینی بسیار حائز اهمیت است زیرا در نهایت با شکست مواجه نمی‌شود.
  • ادغام کامل اتریوم و سولانا Solana که باعث سرعت و کارآمدی پروژه سرم Serum خواهد شد.
  • قرارداد‌های بین زنجیره‌ای که قابلیت تصفیه فیزیکی دارند و این کاربردی مهم در دنیای دیفای است.

کیف پول‌های ارز دیجیتال سرم

توکن سرم براساس استاندارد ERC20 پلتفرم اتریوم است. بهترین کیف پول‌های سرم به شرح زیر است:

قیمت ارز دیجیتال سرم

سرم در زنجیره خود 10,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 50,000,000 SRM معادل نیم درصد از توکن‌ها استخراج شده و در حال گردش است. حجم بازار سرم در زمان نگارش این مقاله حدود 210 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 150 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال سرم

سرم را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *