0

معرفی ارز دیجیتال سول‌فارم SolFarm

ارز دیجیتال سول فارم solfarm
بازدید 806

ارز دیجیتال سول‌فارم Solfarm اولین تجمیع‌کننده بازده غیرمتمرکز در بلاکچین Solana با استراتژی‌های خزانه ترکیب خودکار است. سول‌فارم طراحی شده است تا از مزایای بلاکچین کم‌هزینه و کارآمد Solana استفاده کند و به استراتژی‌های خزانه اجازه می‌دهد مکررا ترکیب شوند و APY بالاتری را در اختیار سهامداران قرار می‌دهد در حالی که نیاز به مدیریت فعال کمتری دارند. اگرچه پلتفرم هنوز در مرحله بتا است و همه کدها آزمایشی هستند، هدف مزرعه تجربه کاربری ساده با APY های بهینه و استراتژی های «تنظیم و فراموش کردن» است.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

از مثال Uniswap در اتریوم و PancakeSwap در BSC با ارائه نقدینگی به DEX‌های بومی Solana مانند Raydium و SABER پیروی می‌کند. کاربران نقدینگی را در Solfarm فراهم می‌کنند و سود سرمایه‌گذاری خود و توکن حاکمیتی اصلی Solfarm TULIP را به دست می‌آورند، در حالی که صرافی‌ها از نقدینگی بهتر بهره می‌برند. Solfarm قبلاً چندین بار تکرار شده است. به عنوان مثال، این تیم پس از راه‌اندازی، استخرهای پاداش دوگانه را اضافه کرد و فارمینگ اهرمی را فعال کرد. در آینده، Solfarm قصد دارد ظاهر پلتفرم خود را برای بهبود تجربه کاربری بر روی نسخه V2 کار کند.

سول‌فارم Solfarm توسط گروهی از افراد ناشناس با تجربه در فضای DeFi تاسیس شد. «Momo» و «senx» به‌عنوان هم‌بنیان‌گذار فهرست شده‌اند، اولی دارای چهار سال تجربه در مدیریت پروژه‌های بلاکچین «با علاقه و توجه شدید به محصولات DeFi» است، دومی دارای چندین سال تجربه عملیاتی در صرافی‌های رمزنگاری ردیف 1 است. و یک فارمر باتجربه زنجیره‌ای. توسعه‌دهنده اصلی Solfarm «therealssj» است که از سال 2017 در این فضا کار می‌کند. «Post» توسعه‌دهنده ارشد است، یک توسعه‌دهنده بلاکچین با سابقه مدیریت سیستم‌ها و درگیر اکوسیستم از سال 2011 است.

چه چیزی سول‌فارم را منحصربفرد می‌کند؟

یکی از پیشنهادهای ارزش کلیدی سول‌فارم، فارمینگ اهرمی است. مانند فارمینگ با بازده معمولی، فارمینگ اهرمی دارای یک وام گیرنده و یک وام دهنده است که دارایی‌های خود را به استخر وام سپرده می‌کنند تا نرخ سپرده متغیر با بهره ترکیبی خودکار را به دست آورند. به این ترتیب، کشاورزان محصول می‌توانند موقعیت خود را افزایش دهند و حتی عملکرد سالانه بالاتری کسب کنند، اگرچه هنوز در معرض خطرات قرارداد هوشمند و انحلال هستند. سولفارم با نسبت وام به ارزش 85 درصد نقدینگی می‌کند. در آن مرحله، موقعیت به اجبار بسته می‌شود و پس از تسویه وام و پرداخت اجرت المثل، وثیقه مسترد می‌شود. فارمینگ با عملکرد اهرمی نیز دارای یک ریسک جهت‌دار است. فارمر که USDC را تامین می‌کند و RAY را برای فارمینگ در استخر نقدینگی RAY-USDC قرض می‌گیرد، عملا RAY را کم می‌کند. افزایش قیمت دارایی منجر به فروش RAY از استخر می‌شود و وام‌گیرنده در معرض زیان دائمی قرار می گیرد. اگر موقعیت بدون مدیریت باقی بماند، این می‌تواند منجر به انحلال شود.

شناسنامه توکن سول‌فارم

نامسول‌فارم، SolFarm
اختصارTULIP
آدرس سایتtulip.garden
رتبه899
حجم بازار22 میلیون دلار
وایت پیپرمشاهده
قراردادمشاهده
تلگرامTulipProtocol
توییترTulipProtocol
استانداردسولانا

کیف پول‌های سول‌فارم

ارز دیجیتال سول‌فارم را می‌توانید در کیف پول‌های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت سول‌فارم

توکن سول‌فارم در زمان نگارش این مقاله حدود 22 میلیون دلار و در رتبه 899 ارزهای دیجیتال است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید سول‌فارم

توکن سول‌فارم را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *