0

معرفی ارز دیجیتال اسپلینترلند Splintershards

معرفی بازی Splintershards

اسپلینترلند Splinterlands با توکن SPS یک بازی کارتی دیجیتالی و قابل جمع آوری است که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده و از بازی‌هایی مانند Magic the Gathering و Hearthstone الهام گرفته شده است، جایی که بازیکنان مجموعه ای از کارت ها را با ویژگی‌های مختلف می‌سازند و در مسابقات مبتنی‌بر مهارت با دیگر بازیکنان مبارزه می کنند.

توجه: صرافی کوینکس در ایران فیلتر شده است. توصیه می‌کنیم از صرافی معتبر نوبیتکس یا آبان تتر استفاده کنید.

اسپلینترلند Splinterlands یک بازی است که در آن بازیکنان می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را بخرند، بفروشند و معامله کنند همانطور که با بازی‌های کارت‌های معاملاتی مانند Magic the Gathering ،Pokémon و Yu-Gi-Oh میتوانند معامله کنند. Splinterlands زمانی ایجاد شد که بازیکنان پس از دیجیتالی شدن بازی‌ها توانایی مالکیت واقعی دارایی‌های خود (یا کارت‌های معاملاتی) را از دست دادند. فناوری بلاک چین، به بازیکنان اجازه می‌دهد دارایی‌های دیجیتالی خود را مجدداً مالک و معامله کنند. همچنین به بازی اجازه می دهد کمیابی و شفافیت واقعی داشته باشد، به این معنی که همه کارت های Splinterlands دارای منابع قابل تأیید و سابقه تاریخی هستند.

بازیکنان با انتخاب نبردهای درجه‌بندی شده با دیگر بازیکنان مبارزه می‌کنند. با نبردهای رتبه بندی شده، بازیکنان می توانند رتبه خود را افزایش دهند. انجام نبردهای رتبه بندی شده به عنوان مبتدی هیچ ایرادی ندارد زیرا بازیکنان با رتبه زیر 100 امتیاز رتبه‌بندی خود را از دست نمی‌دهند. نبردها بین بازیکنان با قدرت مشابه رخ می‌دهد درست مانند بازی Clash of Clans که در آن مبارزه میان بازیکنان هم رتبه اتفاق می افتد. هنگامی که با حریفتان برای مبارزه جفت می شوید، هر دو بازیکن مجموعه ای از شش کارت هیولا و یک کارت احضار کننده را برای نبرد انتخاب می کنند تا تمام کارت های هیولا حریف خود را از بین ببرند و در نبرد پیروز شوند.

اگرچه بازی رایگان است، اما اگر می‌خواهید قفل بازی را به طور کامل باز کنید، بازیکنان باید spellbook احضارکننده را با 10 دلار خریداری کنند. با استفاده از spellbook احضارکننده، بازیکنان به کلیدهای حساب خود دسترسی پیدا کرده و قفل توانایی کسب کریستال های انرژی تاریک را می گیرند، که می‌تواند با ارز واقعی بازخرید شود.

Splinterlands در ماه مه 2018 شروع به کار کرد و Splintershards (SPS) – توکن های حکمرانی آن برای سازمان مستقل غیرمتمرکز SPS (DAO) در پایان ژوئیه 2021 را راه اندازی کرد. پس از رسیدن به 100،000 بازیکن در سه سال اول، 50،000 بازیکن دیگر در مدت زمان بیشتری از ژوئن 2021 اضافه کرد. Splinterland قصد دارد بازی خود را در نیمه دوم سال 2021، با ادغام اوراکل برای سال 2022 برنامه ریزی کند.

بنیانگذاران اسپلینترلند چه کسانی هستند؟

جسی رایش و متیو روزن، دو بنیانگذار هستند. هر دو اهل منطقه پنسیلوانیا هستند. در حالی که در گذشته رایچ دانشمند و استاد شیمی بود و هیچ تجربه حرفه ای بازی سازی قبل از Splinterlands ندارد، رزن به عنوان توسعه دهنده RockYou و Ryzing که هر دو پروژه بازی، هرچند مبتنی بر بلاک چین، کار می کرد. در مجموع، تیم Splinterlands طبق صفحه LinkedIn خود شامل 12 کارمند است.

ویژگی های اسپلینترلند

اسپلینترلند Splinterland قصد دارد از تقاضای روزافزون برای بازی‌های مبتنی‌بر بلاک چین که امکان مالکیت دارایی‌های دیجیتالی منحصر به فرد را دارند استفاده کند. در پایان ژوئیه 2021، یک دور خصوصی را با قیمت 3.6 میلیون دلار در ازای تنها 6.6 درصد از کل عرضه توکن بست.

Splinterlands روی بلاک چین Hive اجرا می شود، به این معنی که تمام اقدامات بازی بر روی بلاک چین ثبت می شود. این بدان معناست که هرکسی می تواند با ایجاد یک آدرس بلاک چین Hive به بازی بپیوندد و بازی را بدون مجوز اجرا کند. این برنامه همچنین Splinterlands را با یک گزارش شفاف از تمام اقدامات موجود در بازی، از جمله نتایج نبرد، که منصفانه و شفافیت را تضمین می کند، ارائه می دهد.

بازیکنان دارای مجموعه ای از کارت های اصلی هستند و می توانند بسته های تقویت کننده یا کارت های خاصی را از سایر بازیکنان خریداری کنند. این کارت ها را می توان سطح بندی کرد و در نبرد با دیگر بازیکنان استفاده کرد. در این نبردهای رتبه بندی شده، بازیکنان برای Dark Energy Crystals (DEC) برای دریافت ارز بازی Splinterlands، رقابت می کنند. بازیکنان همچنین می توانند با تبدیل کارت های بلااستفاده در مجموعه خود DEC دریافت کنند. DEC می تواند برای خرید اقلام درون بازی یا کارت های معاملاتی از سایر بازیکنان در بازار Splinterland استفاده شود. DEC همچنین در بین بازیکنان و در مبادلات شخص ثالث قابل معامله است.

با افزودن ویژگی های بیشتر به بازی، کاربرد DEC همچنان افزایش می یابد. توکن Splintershards (SPS) به عنوان DAO در پلت فرم Binance Smart Chain کار می کند. توکن SPS یک توکن حاکمیتی است که در بازی Splinterland ادغام می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد تا بر تصمیمات مربوط به بازی و اکوسیستم تأثیر بگذارند. بازیکنان همچنین ممکن است تغییرات خود را مانند تغییر برنامه مسابقات، تغییر تنظیمات نبرد یا تغییر در تورم DEC پیشنهاد دهند.

امنیت بازی اسپلینترلند چگونه تامین می‌شود؟

توکن SPS Splinterlands بر روی بلاک چین بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain (BSC) راه اندازی می شود. این تیم علیه اتریوم تصمیم گرفت زیرا هزینه گاز (کارمزد) در اتریوم بسیار بالا رفت و تعداد افرادی را که می توانند شرکت کنند محدود کرد. BSC دارای زمان معاملات سریع و کارمزد معاملات کم و همچنین عملکرد انتقال قراردادهای هوشمند به اتریوم است که حرکت آینده را ممکن می سازد.

امنیت در بایننس اسمارت چین BSC از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام تضمین می شود. 21 اعتبارسنج هر 24 ساعت برای اعتبار تراکنش ها و حفظ امنیت بلاک چین انتخاب می شوند. این اعتبارسنجان باید مقدار مشخصی از سکه های بایننس کوین BNB را با Binance به اشتراک بگذارند تا واجد شرایط این کار باشند. دارندگان نشانه های SPS قادر خواهند بود SPS خود را در قراردادهای هوشمند سهیم کنند تا در رای‌گیری حکومتی شرکت کنند. در حالی که توکن SPS در بایننس اسمارت چین BSC فعالیت می کند، خود بازی روی بلاک چین Hive قرار دارد. تعاملات بین این دو توسط اوراکل ها انجام می شود، اوراکل ها کاربران یا اشخاصی هستند که توسط دارندگان SPS انتخاب شده اند و وظیفه دارند اطلاعات مربوطه را از بازی به زنجیره هوشمند Binance منتقل کنند. این راه حل فنی بهینه برای به حداقل رساندن هزینه های تراکنش و در عین حال بهینه سازی تجربه بازی است. اقدامات مربوط به بازی در Hive باقی می مانند، اما به توکن های SPS توسط اوراکل‌ها منتقل می شود.

شناسنامه توکن SPS

ناماسپلینترلند، Splintershards
اختصارSPS
آدرس سایتsplinterlands.com
رتبه598
تعداد توکن3,000,000,000
حجم بازار$37,820,870
استانداردBep20
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
تلگرامsplinterlandsHQ
توییترsplinterlands

کیف پول های توکن SPS

توکن SPS را میتوانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت توکن SPS

توکن SPS در زنجیره خود 3,000,000,000 توکن دارد که از این تعداد 103,187,459.19 SPS در حال گردش می باشد. حجم بازار توکن SPS در زمان نگارش این مقاله حدود 38 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 598 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن SPS

توکن SPS را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *