0

معرفی ارز دیجیتال تورنادو کش (Tornado Cash)

ارز دیجیتال تورنادو کش

تورنادو کش (Tornado Cash) یک راه حل حریم خصوصی غیر متمرکز و غیر محرمانه است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این پلتفرم با شکستن پیوند زنجیره‌ای بین آدرس گیرنده و مقصد، حریم خصوصی معاملات را بهبود می‌بخشد. تورنادو کش از یک قرارداد هوشمند استفاده می‌کند که سپرده‌های ETH و ERC-20 را می‌پذیرد. این سپرده‌ها را می‌توان با هر آدرس زنجیره‌ای برداشت کرد. هرگاه دارایی با آدرس جدید برداشت می‌شود، راهی وجود ندارد که برداشت را به سپرده وصل کرده و حریم خصوصی دارایی را تضمین کنید.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک است. توصیه ما خرید با تحقیق در مورد ارزهای مختلف است.

TORN توکن اختصاصی پلتفرم Tornado Cash است. این یک توکن ERC-20 با منبع ثابت است که به عنوان توکن مدیریت پروژه عمل می‌کند و به واسطه‌ی آن کاربران می‌توانند در امور حکمرانی دخالت کنند و به پیشنهادها رای دهند.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال تورنادو کش (Tornado Cash)

تورنادو کش (Tornado Cash) با استفاده از فناوری zkSNARKs حریم خصوصی کاربران را حفظ می‌نماید. اگر کاربر تصمیم بگیرد سپرده خود را برداشت کند، باید مدرکی مبنی بر داشتن رمز تعهد مصرف‌نشده از لیست سپرده‌های قرارداد هوشمند ارائه دهد. فناوری zkSnark بدون اینکه مشخص کند کدام سپرده دقیقاً مربوط به این رمزارز است، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. به این ترتیب که قرارداد هوشمند فرآیند را بررسی و وجوه سپرده‌شده را به آدرس مشخص‌شده برای برداشت منتقل می‌کند. یک ناظر خارجی نمی‌تواند تعیین کند که این برداشت از کدام سپرده است.

چه تعداد توکن TORN در گردش وجود دارد؟

TORN یک توکن حاکمیتی با عرضه ثابت 10 میلیون رمز است. توزیع توکن‌ها به شرح زیر است:

  • 5٪ از عرضه به کاربران پروتکل قبلی از طریق airdrop اختصاص می‌یابد.
  • 10٪ برای استخراج ناشناس.
  • 55٪ به خزانه می‌روند و طی پنج سال بصورت خطی باز می‌شوند.
  • 30٪ برای توسعه دهندگان و حامیان اولیه است.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال تورنادو کش (Tornado Cash)

قیمت ارز دیجیتال تورنادو کش (Tornado Cash)

قیمت Tornado Cash در زمان نگارش این مقاله 59.70 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 194،424،784 دلار آمریکا است. Tornado Cash در 24 ساعت گذشته 52.00٪ افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 435 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش 1،013،428 سکه TORN و حداکثر عرضه 10،000،000 سکه TORN است.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال تورنادو کش (Tornado Cash)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن Tornado Cash معامله می‌شود، صرافی بایننس Binance با سهم %39.26 از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *