0

معرفی ترژر دائو Treasure DAO و توکن مجیک MAGIC

ترژر دائو Treasures-DAO

Treasure با اتخاذ رویکردی باز و ماژولار برای ادغام NFTs، DeFi و Gaming متاورس‌ها را به هم متصل می‌کند. Treasure به عنوان یک اکوسیستم NFT غیرمتمرکز در Arbitrum (یکی از شبکه‌های لایه ۲ اتریوم) توصیف می‌شود که به طور خاص برای پروژه‌های متاورس ساخته شده است. هر پروژه‌ای که در بازار Treasure فهرست شده است از MAGIC $ در متاورس خود استفاده می‌کند.

Treasure DAO یک پروژه غیرمتمرکز با هدف اتصال پروژه‌های NFT به یک اکوسیستم گسترده و غنی است. Treasureverse بر روی یکپارچه‌سازی DeFi به روشی سرگرم‌کننده و در دسترس با مفاهیمی مانند Liquidity Providing کار می‌کند. DAO یکی از بزرگترین بازیگران Arbitrum است و چندین پروژه از جمله مجموعه‌های NFT بومی و Treasure Marketplace را راه اندازی کرده است.

تیم ترژر دائو در حال آماده شدن برای راه اندازی پروژه شاخص خود، Bridgeworld است که به عنوان لایه‌ای برای پیوند پروژه‌ها در اکوسیستم Treasure عمل می‌کند. همانطور که از نام آن مشخص است، این لایه به عنوان پلی بین پروژه‌های مختلف NFT عمل می‌کند و همچنین ماشین آلات Treasure DAO مانند $MAGIC، Legions و Treasures را در خود جای می‌دهد.

$MAGIC توکن اصلی ترژر دائو است. توکن مجیک MAGIC به NFT‌های ترژر نیرو می‌دهد و آنها را از مجموعه‌های NFT به دارایی‌های مولد تبدیل می‌کند. همچنین به عنوان توکن بومی برای معامله در Treasure Marketplace عمل می‌کند. MAGIC از توکنومیک‌های کاهش تورم استفاده می‌کند که به سرمایه‌گذاران اولیه پاداش می‌دهد و باعث افزایش قیمت می‌شود. استخراج MAGIC با استفاده از منابع مصرفی تولید شده توسط Treasures و همچنین نیروی کار کاراکترهای پروکسی Legion انجام می‌شود.

TreasureDAO چیست؟

TreasureDAO بر کل اکوسیستم Treasure نظارت دارد و توسط سهامداران $MAGIC اداره می‌شود. هدف DAO وارد کردن متاورس‌های غیرمتمرکز جدید است. اعضای TreasureDAO حق رای دادن در مورد موضوعات متعددی را دارند. این بازار برای ادامه حمایت از رشد کل اکوسیستم Treasure بودجه اضافی را در اختیار DAO قرار می‌دهد. DAO از $MAGIC برای مواردی مانند توسعه رقبای غیرمتمرکز برای پلتفرم‌های NFT موجود استفاده می‌کند و ساخت رقبای غیرمتمرکز برای محصولات NFT موجود را آغاز می‌کند و از درآمد برای شروع پروژه‌های جدید و ادامه رشد پروژه‌های قدیمی‌تر استفاده می‌کند.

Treasure marketplace چیست؟

بازار Treasure تنها بازار NFT با ترافیک بالا کاملاً غیرمتمرکز است و متعلق به TreasureDAO است. Treasure Marketplace در حال حاضر دارای NFTهای Treasure ،Legions ،Life و Smol Brains است. برای خرید NFT در Treasure، باید مقداری توکن مجیک MAGIC $ در کیف پول خود داشته باشید.

ایده بازار Treasure در ابتدا این بود که بستری برای پروژه‌هایی فراهم کند که دارای یکپارچگی عمیق با TreasureDAO و به طور خاص با $MAGIC هستند. بازار از تمام فروش‌ها پنج درصد کمیسیون دریافت می‌کند که به TreasureDAO برای کمک به تأمین مالی پروژه‌های جدید و سایر تصمیمات DAO برمی‌گردد. با این حال، پس از راه‌اندازی بازار Treasure ،Treasure متوجه تقاضای زیادی برای یک بازار غیرمتمرکز و با کیفیت NFT در لایه 2 اتریوم شد که امکان طیف گسترده‌ای از مجموعه‌های NFT، نه فقط پروژه‌های متاورس را فراهم می‌کرد. به همین دلیل است که تیم تصمیم گرفت بازار Trove NFT را بسازد که هنوز در مرحله توسعه است.

تیم توسعه‌دهنده ترژر کیست؟

اگرچه توسعه Treasure در گرو همکاری و تعامل گسترده کاربران بوده است، اما برخی نفرات نقش مهمی در ایجاد آن داشته‌اند. از میان آن‌ها می‌‌توان به جان پتن (John Patten) اشاره کرد که یکی از هم‌بنیان‌گذاران پروژه و مشاور اصلی آن است. دیگر هم‌بنیان‌گذار ترژر فردی است که با نام گارپ (Gaarp) شناخته می‌شود. او مشاور رشد و طراح توکنومیکس پروژه است. ترژر دائو در اواخر سال ۲۰۲۱، Treasure موفق به جذب سرمایه ۳ میلیون دلاری شد. این دور جذب سرمایه که توسط صندوق 1kx رهبری می‌شد، شرکت‌کنندگانی همچون گیلد معروف Merit Circle، Ready Player DAO و Blackpool داشت.

کیف پول‌های توکن مجیک

ارز دیجیتال مجیک را می‌توانید در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

نحوه خرید توکن مجیک

توکن مجیک را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *