0

ارز دیجیتال ویکشن Viction (VIC) چیست؟

ارز دیجیتال ویکشن

ارز دیجیتال ویکشن Viction که قبلاً TomoChain نام داشت، یک بلاکچین لایه 1 مردم محور است که تراکنش‌های بدون گاز و امنیت افزایش یافته را ارائه می‌دهد تا Web3 را برای همه آسان و ایمن کند.

Viction که با تمرکز بر تجربه کاربر طراحی شده است، تراکنش‌های بدون گاز، سرعت، امنیت و مقیاس‌پذیری را در اولویت قرار می‌دهد تا به ایجاد دنیایی امن‌تر و بازتر کمک کند.

Viction با شبکه‌ای از 150 مسترنود که از اجماع اثبات سهام (PoS) استفاده می‌کنند، مقیاس‌پذیری و پایداری آن را به نمایش می‌گذارد. از تکنیک های پیشرفته ای مانند اعتبار سنجی مضاعف، قرارداد هوشمند قرارداد و تصادفی سازی مناسب برای افزایش امنیت و نهایی شدن زنجیره استفاده می کند. ویکشن Viction از تمام قراردادهای هوشمند سازگار با EVM، پروتکل‌ها و انتقال توکن زنجیره‌ای اتمی پشتیبانی می‌کند.

ویکشن استاندارد توکن TRC25 را معرفی می‌کند و با حذف نیاز به هزینه گاز در حین استفاده، عملیات توکن را ساده می‌کند. این نوآوری به کاربران اجازه می‌دهد تا اقدامات مرتبط با توکن را بدون توکن‌های بومی انجام دهند، زیرا هزینه‌های شبکه را می‌توان با استفاده از خود توکن پرداخت کرد، و این امر باعث می‌شود مخاطبان وسیع‌تری بدون دردسر هزینه‌های گاز، دنیای Web3 را در آغوش بگیرند.

Viction توسط ماموریتی برای ایجاد یک پلتفرم غیرمتمرکز هدایت می‌شود که بشریت را قادر می‌سازد تا بدون محدودیت ارتباط برقرار کند، همکاری کند و ایجاد کند و دنیایی را متصور شود که در آن شفافیت، دسترسی و رشد شکوفا شود. Viction با شرکای مختلفی از جمله Layer-Zero، Pyth، MoonPay، CoinGecko و غیره همکاری می کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *