0

یورکشایر تریر

یورکشایر تریر

یورکشایر تریر یکی از محبوب ترین نژاد های سگ می باشد. این سگ که از نظر اندازه کوچک است، همراهی جذاب و دوست داشتنی است.

به گزارش خوبو، یورکشایر تریر با محبت خود به صاحبش و ظاهر زیبا و سازگاری با زندگی آپارتمانی، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است. اگر بتوانید عشق، توجه، مراقبت و زمان زیادی برای بازی فراهم کنید، یک حیوان خانگی دوست داشتنی خواهید داشت که مانند سایه شما به شما می‌چسبد!

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر درباره یورکشایر تریر

یورکشایر تریر، ملقب به یورکی، با موی بلند ابریشمی یکی از زیباترین سگ ها است که مطمئناً هر جا که می‌رود توجه‌ها را به خود جلب می کند.

یورکشایر تریرها همانطور که از یک سگ همراه انتظار می رود نسبت به صاحبان خود مهربان هستند. آن‌ها گاهی اوقات به غریبه‌ها مشکوک هستند و با صداهای عجیب و غریب به مزاحمان پارس می‌کنند. با توجه به همسایگان خود، مهم است که از عصبانیت آن‌ها کم کنید و به آن‌ها آموزش دهید که چه موقع و چه زمانی پارس نکنند. آن‌ها همچنین می‌توانند نسبت به سگ‌های عجیب و غریب نیز پرخاشگر باشند.

آن‌ها نیاز به توجه و زمان زیادی با خانواده خود دارند. ساعت های طولانی تنها ماندن برای آن‌ها مناسب نیست. با این حال، این ایده خوبی نیست که بیش از حد از سگ خود محافظت کنید. آن ها خیلی سریع احساسات شما را درک می‌کنند و اگر اعمال شما نشان دهد که دنیا برای آن ها مکانی خطرناک است، ممکن است عصبی شوند.

تا زمانی که آن‌ها هر روز کمی تحرک داشته باشند (شاید یک جلسه بازی خوب در اتاق نشیمن یا یک پیاده روی خوب در اطراف خانه) یورکی ها سگ های آپارتمانی خوبی می‌شوند. مهم نیست که در چه خانه‌ای زندگی می‌کنند. آن‌ها با دیگر سگ ها و گربه های ساکن خانه کنار می‌آیند اما زمانی که با هم بزرگ شده باشند. اگر یک حیوان خانگی جدید به خانه بیاورید، یورکی ها ممکن است ممکن است بخواهند “مخالفت” خود را نشان دهند. اگر دعوا شروع شود، تریر خود را موظف می‌داند تا سر حد مرگ مبارزه کند. هنگامی که یک یورکی را با یک حیوان جدید آشنا می‌کنید، بسیار مراقب باشید.

نکات برجسته

یورکشایر تریرها سرما را دوست ندارند و مستعد سرما هستند. به خصوص اگر محیط مرطوب باشد یا در مناطق مرطوب باشند.

به دلیل اندازه کوچک، ساختار ظریف و شخصیت تریر، یورکشایر تریر به طور کلی برای خانواده‌هایی که کودکان نوپا یا کوچک دارند توصیه نمی شود.

برخی از یورکشایر تریرها با هر صدایی که می شنوند می توانند پارس می کنند. آموزش زودهنگام و مداوم می‌تواند کمک کند. اگر برای ارائه این آموزش صلاحیت ندارید، با یک مربی حرفه ای سگ مشورت کنید.

یورکشایر تریرها می توانند سیستم گوارشی ظریفی داشته باشند. اگر یورکی شما مشکلات دندانی یا لثه‌ای نیز داشته باشد، ممکن است مشکلات خوردن ایجاد شود و اگر سگ شما هنگام غذا خوردن یا بعد از غذا ناراحتی نشان می‌دهد، او را برای معاینه نزد دامپزشک ببرید.

یورکشایر تریرها فکر می کنند سگ های بزرگی هستند و اگر اجازه داده شود سعی می کنند با یک سگ بزرگ مبارزه کنند. مطمئن شوید که سگ خود را تحت کنترل داشته باشید. حتی بهتر از آن، سعی کنید یورکی خود را در سنین پایین با بردن او به کلاس های اجتماعی، اجتماعی کنید.

یورکی ها تمایل دارند که دندان‌های شیری خود را حفظ کنند، به خصوص دندان نیش. هنگامی که توله سگ شما حدوداً پنج ماهه شد، گاهی دندان‌های او را چک کنید. اگر متوجه شدید که یک دندان دائمی در تلاش است در بیاید اما دندان شیری هنوز وجود دارد، او را نزد دامپزشک ببرید. دندان‌های شیری باقی مانده می‌تواند باعث ایجاد ناموزونی دندان‌ها  شود که ممکن است در سال های بعد به پوسیدگی دندان‌ها منجر شود.

برای داشتن یک سگ سالم، هرگز از یک پرورش دهنده غیر مسئول، توله سگ نخرید.

تاریخچه یورکشایر تریر

تاریخچه یورکشایر تریر

در طول انقلاب صنعتی در انگلستان، کارگران اسکاتلندی برای کار در معادن زغال سنگ، کارخانه‌‌های نساجی و کارخانه‌‌های دیگر به یورکشایر آمدند و سگی را با خود آوردند که به نام Clydesdale Terrier یا Paisley Terrier شناخته می‌‌شد. این سگ‌ ها بسیار بزرگ‌ تر از یورکشایر تریر امروزی بودند. گمان می‌ رود که این سگ ها در درجه اول برای صید موش‌ها در کارخانه‌ها استفاده می‌‌شدند.

سگی به نام هادرسفیلد بن، متولد 1865، به یک سگ نمایشی محبوب تبدیل شد و به عنوان پدر یورکشایر تریر مدرن شناخته می‌شود. این نژاد این نام را در سال 1870 به خود اختصاص داد. زیرا بیشترین رشد آن‌ها در آن زمان بود.

یورکشایر تریرها برای اولین بار در سال 1874 در بریتیش کنل کلاب ثبت شدند. اولین باشگاه نژاد یورکشایر تریر در انگلستان در سال 1898 تشکیل شد.

اولین رکورد تولد یورکشایر تریر در ایالات متحده در سال 1872 بود. یورکشایر تریرها در اوایل سال 1878 توانستند در نمایشگاه‌های سگ شرکت کنند. در آن نمایش های اولیه، کلاس های یورکشایر تریر بر اساس وزن تقسیم می‌شدند (زیر 2 کیلوگرم و بالاتر از آن). در نهایت، غرفه داران در یک کلاس با میانگین بین 1.5 تا 3 کیلو توافق کردند.

طول عمر یورکشایر تریر

آن‌ها بین 13 تا 16 سال عمر می‌کنند.

اندازه یورکشایر تریر

اندازه یورکشایر تریر

یورکشایر تریر باید 20 تا 22 سانتی متر تا شانه قد داشته باشد. همچنین بیش از 3.5 کیلوگرم وزن نداشته باشد (2 تا 2.5 کیلوگرم ترجیح داده می‌شود).

یورکی‌ها از نظر اندازه یکسان نیستند. غیرعادی نیست که یک یورکی با وزن کمتر از 1.5 کیلوگرم، یکی با وزن 2.5 کیلوگرم و دیگری با وزن 5 تا 6 کیلوگرم باشد.

سگ هایی که کوچکتر از حد استاندارد هستند مستعد ابتلا به اختلالات ژنتیکی هستند و به طور کلی در معرض خطر بیشتری برای سلامتی قرار دارند.

شخصیت یورکشایر تریر

یورکشایر تریر باهوش و ترکیبی از اندازه بسیار کوچک و روحیه ماجراجو است. این نژاد طیفی از شخصیت‌ها را نشان می‌دهد. برخی از آن ها عاشق نوازش و متین هستند و چیزی جز دنبال کردن صاحب خود در طول روز نمی‌خواهند. برخی دیگر نیز فضول و برون گرا، هستند.

اگر او را لوس کردید، مراقب باشید. زمانی که آن ها توله سگ هستند، تمرین را شروع کنید. در این صورت شانس بسیار بهتری برای تربیت آن‌ها خواهید داشت تا اینکه به آنها اجازه دهید راه خود را ادامه دهند و سپس سعی کنید عادت‌های بد را اصلاح کنید.

مانند همه سگ‌ها، این نژاد در جوانی به اجتماعی شدن اولیه نیاز دارد. قرار گرفتن در معرض افراد مختلف، مناظر، صداها و تجربیات مختلف به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که یورکی شما یک سگ اجتماعی و خوب خواهد بود.

سلامت یورکشایر تریر

سلامت یورکشایر تریر

یورکی ها به طور کلی سالم هستند، اما مانند همه نژادها، مستعد ابتلا به برخی بیماری ها هستند.

لوکساسیون کشکک

این یک مشکل رایج در سگ های کوچک است. زمانی ایجاد می شود. کشکک دارای سه قسمت شامل استخوان ران، کشکک (کلاه زانو) و درشت نی (ساق پا) است که ممکن است به درستی کار نکند. این باعث لنگش پا یا راه رفتن غیر طبیعی سگ می شود. این یک بیماری است که در بدو تولد وجود دارد.

آتروفی پیشرونده شبکیه (PRA)

یک اختلال چشم. کوری ناشی از PRA یک فرآیند آهسته است که در نتیجه از بین رفتن گیرنده های نوری در پشت چشم ایجاد می‌شود.

شانت پورتوسیستمیک

شانت پورتوسیستمیک (PSS) یک جریان غیر طبیعی خون بین کبد و بدن است. علائم می‌تواند شامل ناهنجاری‌های عصبی رفتاری، بی اشتهایی، هیپوگلیسمی (قند خون پایین)، مشکلات متناوب گوارشی، مشکلات دستگاه ادراری، عدم تحمل دارو و توقف رشد باشد. علائم معمولاً قبل از دو سالگی ظاهر می‌شوند.

هیپوگلیسمی

مانند بسیاری از سگ‌های نژاد کوچک، یورکی‌ ها می‌ توانند در هنگام استرس، به خصوص زمانی که توله سگ هستند، دچار هیپوگلیسمی شوند. هیپوگلیسمی به دلیل قند خون پایین ایجاد می‌شود. برخی از علائم ممکن است شامل ضعف، گیجی، راه رفتن لرزان و دوره‌‌های تشنجی باشد.

مشکل نای

شایع ترین علامت مشکل نای، سرفه مزمن، خشک و شدید است.

عفونت چشم، دندان‌ها و مشکلات لثه نیز ممکن است رخ دهد.

نگهداری یورکشایر تریر

تحرک

نگهداری یورکشایر تریر

یورکشایر تریرها از پیاده روی با شما یا بازی در خارج از خانه لذت می برند. اما از آنجایی که در داخل خانه بسیار فعال هستند، تلاش زیادی برای تحرک آن‌ها لازم نیست.

آموزش

به طور کلی، یورکی ها پذیرای آموزش هستند. با این حال، آموزش خانگی آن‌ها ممکن است دشوار باشد. بهتر است از همان ابتدا به آن‌ها نشان دهید کجا باید بروند و برای انجام کارشان در مکان مناسب پاداش دهید. وقتی تلاش کنید، می‌‌توانید به یک یورکی بسیار آموزش‌ دیده برسید.

تعادل دما

آن ها قطعاً سگ خانگی هستند و گرما یا سرمای شدید را به خوبی تحمل نمی کنند. بسیاری از مردم یورکشایر تریرهای خود را با پد دستشویی آموزش می دهند تا زمانی که هوا خیلی گرم یا سرد است مجبور نباشند آن ها را به بیرون ببرند.

اسباب بازی

یورکی ها عاشق اسباب‌بازی‌های صدادار هستند. اما مهم است که هر چند روز یکبار اسباب‌بازی را چک کنید تا مطمئن شوید که آن‌ها را باز نکرده اند. همچنین از آوردن اسباب‌بازی‌هایی که برای آن ها پرتاب می کنید لذت می‌برند.

تغذیه یورکشایر تریر

تغذیه یورکشایر تریر

مقدار توصیه شده روزانه 1/2 تا 3/4 فنجان غذای خشک با کیفیت بالا است. این غذا به دو وعده تقسیم می‌شود.

اینکه سگ بالغ شما چقدر غذا می خورد به جثه، سن، هیکل، متابولیسم و ​​سطح فعالیت او بستگی دارد. سگ‌ ها نیز مانند انسان‌ ها متفاوت هستند و همه آن ها به یک مقدار غذا نیاز ندارند. یعنی یک سگ بسیار فعال بیشتر از یک سگ با فعالیت کمتر کالری نیاز دارد. کیفیت غذای سگی که خریداری می کنید نیز تفاوت ایجاد می کند. مراقب باشید که یورکی شما چاق نشود.

مراقبت یورکشایر تریر

مو و نظافت یورکشایر تریر

مو و نظافت یورکشایر تریر

موی یورکشایر تریر بلند، ابریشمی، کاملا صاف و بدون هیچ نشانه‌ای از موج است. آن‌ها مویی دارند که به زمین می‌رسد.

پوشش تیره و خرمایی به تدریج و معمولاً بعد از یک سالگی رشد می کند. توله سگ هایی که قبل از یک سالگی شروع به روشن شدن می کنند اغلب به جای رنگ تیره خاکستری می‌شوند.

مو در پایین گوش و روی پوزه کمی تیره تر است. رنگ برنزه روی سر از گوش فراتر نمی‌رود و هیچ موی سیاهی با رنگ برنزه مخلوط نمی شود.  یک واقعیت جالب این است که یورکی ها با افزایش سن روشن تر می‌شوند. تغییرات هورمونی نیز می‌تواند بر رنگ تأثیر بگذارد. ماده ها در گرما روشن تر می‌شوند و پس از پایان فصل دوباره تیره می‌شوند.

نظافت موی یک یورکشایر تریر مو بلند کمی سخت است. به خصوص اگر او یک موی “نرم” داشته باشد که به جای موی ابریشمی، به راحتی گره می خورد. حتی اگر موی او را کوتاه کرده اید، هر روز به آرامی موی یورکی خود را شانه بزنید تا از گره جلوگیری کنید و او را تمیز نگه دارید.

یورکی خود را هر هفته حمام کنید تا موی او زیبا و براق بماند. پس از خیس کردن مو و استفاده از شامپو، تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشتان خود را از داخل آن عبور دهید تا کثیفی از بین برود. نرم کننده را اعمال کنید، سپس کاملاً بشویید.

دندان

نژادهای کوچک مستعد مشکلات دندانی هستند و یورکی ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. معمولاً جرم زیادی روی دندان‌‌های آن‌ها تشکیل می‌‌شود و ممکن است در سنین پایین دندان‌های خود را از دست بدهند. بنابراین دندان‌‌هایشان را به طور مرتب مسواک بزنید و حداقل سالی یک بار برای تمیز کردن حرفه‌ ای توسط دامپزشک خود برنامه‌ ریزی کنید.

گوش

به عنوان بخشی از روند نظافت، گوش های سگ خود را به طور منظم بررسی کنید. به درون آن‌ها نگاه کنید و نباید بوی بدی بدهد. اگر به نظر می‌رسد که آن‌ها آلوده هستند (بوی بد، قرمزی یا ترشح قهوه ای دارند) از دامپزشک خود بخواهید آن‌ها را بررسی کند. اگر در مجرای گوش مو وجود دارد، آن را با انگشتان خود بیرون بیاورید یا از دامپزشک خود بخواهید این کار را برای شما انجام دهد.

ناخن

ناخن یورکشایر تریر

ناخن های سگ خود را بعد از هر حمام کوتاه کنید تا از شکستگی دردناک و سایر مشکلات جلوگیری کنید. اگر صدای آن‌ها را روی زمین بشنوید، خیلی بلند هستند. ناخن‌ های پای سگ دارای رگ‌ های خونی هستند. بنابراین اگر بیش از حد آن را کوتاه کنید، می‌ توانید خونریزی ایجاد کنید و ممکن است سگ شما دفعه بعد که ناخن‌ گیر بیرون می‌‌آید همکاری نکند. بنابراین، اگر در کوتاه کردن ناخن‌ های سگ تجربه ندارید، از یک دامپزشک بخواهید نکاتی را ارائه دهد.

در حین اصلاح، زخم، ضایعه پوستی یا علائم عفونت مانند قرمزی، حساسیت یا التهاب را روی پوست، بینی، دهان، چشم‌ها و پاها بررسی کنید. چشم ها باید شفاف و بدون قرمزی یا ترشح باشند. معاینه دقیق هفتگی به شما کمک می‌کند تا مشکلات سلامتی احتمالی را زود تشخیص دهید.

نگهداری با کودکان و سایر حیوانات خانگی

نگهداری یورکشایر تریر با کودکان و سایر حیوانات خانگی

یورکی ها به دلیل اندازه کوچکشان برای خانواده‌هایی با بچه های کوچک مناسب نیستند. اکثر پرورش دهندگان توله سگ را به افرادی که فرزندانشان کمتر از 5 یا 6 سال دارند نمی‌فروشند. برای کودکان بسیار آسان است که آن‌ها را رها یا لگد کنند یا خیلی محکم آن‌ها را نگه دارند.

یورکی ها می‌توانند به خوبی با حیوانات خانگی دیگر از جمله گربه‌ها کنار بیایند، اگر در سنین پایین با آن‌ها اجتماعی شوند. آن‌ها جسورانه به دنبال سگ‌های عجیب و غریب می‌ روند. با این حال، حتی سگ‌‌هایی که 10 برابر بیشتر از آن‌‌ها هستند ممکن است درگیر شوند.

لوازم مورد نیاز نگهداری یورکشایر تریر

در این قسمت به معرفی لوازم مورد نیاز نگهداری یورکشایر تریر می‌پردازیم.

تغذیه

غذای خشک سگ رویال کنین مدل Yorkshire Terrier Puppy 1

غذای خشک سگ رویال کنین یورکشایر تریر مدل Yorkshire Terrier Puppy 1

این محصول برای توله سگ‌های یورکشایر تریری که بین 2 تا 10 ماه سن دارند تهیه شده است و طراحی کروکت‌های آن به گونه‌ای است که با فک و آرواره های کوچک این سگ ها متناسب است و لذا خوردن و جویدن غذا را برای آن‌ها آسان‌تر می‌کند. ترکیب منحصربه‌فرد آنتی اکسیدان ها و ویتامین E موجب تقویت سیستم ایمنی بدن این سگ‌ها می‌شود.

پروتئین ها و پروبیوتیک های با قابلیت هضم بالا سبب می‌شود که عمل هضم و دفع به خوبی صورت گیرد و مدفوع آن ها بوی نامطبوع و بدی نداشته باشد. برای تقویت و حفظ سلامت پوست و موهای بلند و ابریشمی این سگ ها از اسیدهای چرب، امگا 3، امگا 6 و بیوتین استفاده شده است و ترکیب این غذای سگ رویال کنین به تنظیم فلور در روده کمک به‌سزایی می‌نماید و عطر و طعم لذیذ آن حتی سگ‌های بدغذا را نیز به خوردن تشویق می‌نماید.

غذای خشک سگ رویال کنین مدل yorkshire terrier adult

غذای خشک سگ رویال کنین یورکشایر تریر مدل yorkshire terrier adult

غذای سگ رویال کنین مدل Yorkshire با وزن 1/5 کیلوگرم، برای سگ های یورکشایر بالای 10 ماه و با توجه به تمام نیازهای تغذیه‌ای او در نظر گرفته شده است. این غذا از طریق فرمولاسیون سازگار با اسیدهای چرب امگا 3 (EPA و DHA) و امگا 6، به حفظ سلامت مو سگ شما کمک می‌کند.

رویال کنین سگ بزرگسال یورکشایر بی‌اشتهاترین سگ ها را به اشتها می‌آورد. بدغذا ترین سگ‌ها نیز در برابر این غذا نمی‌توانند مقاومت کنند. بهداشت دهان و دندان در انتخاب غذا برای سگ بزرگسال مهم است. این غذا از تشکیل جرم دندان به‌وسیله کلاتورهای کلسیم جلوگیری می‌کند.

غذای سگ بالغ مفید مدل MINI DOG ADULT

غذای سگ بالغ مفید مدل MINI DOG ADULT

غذای سگ مفید مدل MINI DOG ADULT یک غذای مناسب برای سگ‌های کوچک است. سگ‌های کوچک نسبت به سگ‌های بزرگ به انرژی بیشتری نیاز دارند و سریع‌تر به وزن کامل می‌رسند. همچنین طول عمر آن‌ها نیز بیشتر است. تغذیه سگ‌های کوچک با جیره بالانس شده با عناصر با کیفیت بالا و تازه یک استاندارد طلایی است. غذای خشک مفید غنی شده با ویتامین ها و مواد معدنی، به گونه ای فرموله شده است که نیاز های تغذیه سگ های کوچک و مخافظت از دستگاه گوراش یک رژیم غذایی سالم و کامل را فراهم می‌کند.

غذای سگ آدی مدل Beef_1000

غذای سگ آدی مدل Beef_1000

این محصول مناسب سگ های بالغ نژادهای کوچک بوده و با طعم بیف و سبزیجات است که دارای حداقل ۳۰ درصد پروتین است. این محصول دارای مجوز دامپزشکی و بهداشت است.

کنسرو غذای سگ و گربه رويال كنين مدل Recovery

کنسرو غذای سگ و گربه رويال كنين مدل Recovery

کنسرو سگ و گربه ریکاوری رویال کنین غذایی اختصاصی برای دوره نقاهت سگ و گربه است. این غذا موجب تسریع روند بهبودی و بازیابی سلامت حیوان بعد از جراحی می شود. با طعم لذیذ و استثنایی برای تحریک اشتهای حیوان است. این مکمل دارای آنتی اکسیدان و سرشار از ویتامین ها، پروتئین ها و مواد معدنی است.

قرص مکمل غذای سگ و گربه سوباشی مدل Vita Pet Beef Flavor

قرص مکمل غذای سگ و گربه سوباشی مدل Vita Pet Beef Flavor

قرص مکمل غذای سگ و گربه سوباشی با طعم گوشت تولید شده از جبلک اسپرولینا و کارلا می باشد. این محصول منبع غنی‌ای از پروتئین، آنتی اکسیدان، ترکیبات پری بیوتیک، آهن، امگا3، ویتامین ها و املاح معدنی است. مصرف این مکمل باعث افزایش انرژی، کاهش ریزش مو، کاهش روند پیری، بهبود عملکرد دستگاه گوارش و تنظیم وزن می‌شود. این محصول دارای مجوزهای لازم از سازمان دامپزشکی است.

شانه

شانه سگ و گربه مدل Cut pet کد 102

شانه سگ و گربه مدل Cut pet کد 102

از شانه کیوت پت می‌توان برای شانه روزانه حیوان خود بهره برد. همچنین در هنگام استحمام پت محبوب خود بدون هیچ دغدغه‌ای می‌توان از این شانه استفاده نمود. زیرا جنس آن به شکلی است که کاملا ضد آب است.

شانه گره باز کن سگ و گربه تائوتائوپتس مدل TT3

شانه گره باز کن سگ و گربه تائوتائوپتس مدل TT3

این شانه دارای دو طرف دندانه از جنس استیل با فاصله کم و متوسط، مخصوص باز کردن گره‌های موجود در موی بدن سگ و گربه است. در صورت استفاده روزانه باعث جلوگیری از ایجاد گره‌های مویی غیر قابل باز شدن خواهد شد.

دستکش شانه و ماساژ سگ و گربه تروتاچ مدل Five Finger

دستکش شانه و ماساژ سگ و گربه تروتاچ مدل Five Finger

این محصول دارای دندانه‌های پلاستیکی نرم بر روی دستکش جهت ماساژ و شانه زدن جمع کردن راحت مو و پرزهای روی بدن است. همچنین مناسب برای همه نژادهای سگ و گربه است.

شانه سگ و گربه ایفوریا مدل PG 00140

شانه سگ و گربه ایفوریا مدل PG 00140

این محصول به دلیل نزدیکی بسیار زیاد دندانه‌ها به یکدیگر در باز کردن گره‌ها و همچنین برداشتن جانوران موذی بسیار موثر است.

شانه سگ و گربه مدل  ضد شپش کد A27E

این شانه تمام استیل به صورت علمی جهت حذف شپش وتخم شپش سر طراحی شده است. جنس دندانه‌های فلزی این شانه استیل ضدزنگ است و در برابر تخم‌های شپش مقاومت از خود نشان می‌دهد و موجب کنده شدن تخم‌های شپش می‌گردد. شیارهای حلقوی درمقیاس میکرون این شانه دندانه ریز مانند ناخن عمل می کند وتخم های شپش را به تله می اندازد و بیرون می‌کشد. این شانه شپش کش یک روش مکانیکی و غیرشیمیایی و غیر سمی برای درمان قطعی شپش موی سر است.

قبل از استفاده از شانه موها را با شانه معمولی شانه کنید تا گره‌های مو باز شود. جهت حذف کامل تخم شپش و تخریب چرخه زندگی شپش از این شانه روزی یک بار استفاده شود. بعد از هربار استفاده شانه را با آب و صابون بشویید.

اسباب بازی

اسباب بازی سگ روت مدل دندانی کنفی تک گره کد S200

اسباب بازی سگ روت مدل دندانی کنفی تک گره کد S200

شما با خرید دندانی کنفی هم یک اسباب‌بازی محبوب و هم یک سرگرمی مناسب و یک وسیله برای تخلیه انرژی و درمان خارش لثه‌‌های سگ خود تهیه می‌‌نمایید. جنس این دندانی از کنف بسیار نرم و در عین حال مستحکم و مقاوم در برابر گازهای بی امان سگ دلبندتان است. پس با خیال راحت می‌توانید این محصول را خرید نمایید.

اسباب بازی سگ کد 016

اسباب بازی سگ کد 016

این مدل اسباب بازی سگ با یک توپ مدل تنیسی برای سگ‌ ها، تشویقی خوبی به شمار می‌‌ آید. حیوان خانگی با توپ این تاگ برای مدتی مشغول می‌شود. این اسباب بازی با جنس طناب کنفی، قابلیت شست‌وشو دارد. تاگ تنیسی فاقد ترکیبات مضر و حساسیت زا بوده و با داشتن رنگ‌‌بندی زیبا برای سگ جذاب است. مربی سگ می‌‌ تواند با استفاده از دسته آن، تاگ را تکان دهد و سگ را در کنار خود نگه دارد. اکثر سگ‌‌ها بسیار فعال و پر جنب و جوش هستند و نیاز به فعالیت‌‌هایی دارند که این انرژی را تخلیه کنند. صاحب سگ با پرتاب کردن این اسباب بازی، سگ را به تحرک تشویق می‌کند. پس برای حرکات آموزشی نیز مفید است.

اسباب بازی سگ و گربه مدل Bell

اسباب بازی سگ و گربه مدل Bell

این زنگ یک ابزار آموزشی مفید است. شما می‌توانید به سگ، گربه و دیگر حیوانات خود آموزش بدهید برای درخواست غذا، بیرون رفتن یا نیاز به دستشویی از زنگ آموزشی استفاده کنند. این وسیله آموزشی بهترین راه ارتباطی حیوان خانگیتان با شماست.

اسباب بازی سگ و گربه طرح استخوان مدل OKH-01

اسباب بازی سگ و گربه طرح استخوان مدل OKH-01

این محصول دارای طرح استخوان است و جنس آن از RUBBER (لاستیک سیلیکونی) بوده و جهت بازی توله سگ و سگ بالغ کاربرد دارد.

ظرف آب و غذا

ظرف غذای سگ و گربه مدل Ant Proof Bowl

ظرف غذای سگ و گربه مدل Ant Proof Bowl

طراحی منحصربه‌فرد این محصول به گونه ای است که لبه های آن روی زمین قرار نمی‌گیرد و از کف آن بالاتر است. این مورد منجر به ضد مورچه بودن این ظرف‌ها می‌شود. همچنین این ظرف دارای پلاستیک ضد لغزش در زیر ظرف است که از سرخوردن ظرف پیشگیری می‌کند.

ظرف غذای سگ و گربه مدل mor-9010

ظرف غذای سگ و گربه مدل mor-9010

این محصول به حیوان خانگی شما اجازه می دهد در ارتفاع راحتی غذا بخورد. این طرح یک روش طبیعی غذا خوردن و آشامیدن برای حیوانات خانگی است. مشکلات گردن را کاهش می دهد و باعث بهبود هضم غذا می شود. قسمت بیرونی چوب را می توان با یک پارچه مرطوب تمیز کرد. کاسه نیز قابل شست‌وشو است.

ظرف آب و غذا سگ و گربه مدل Toos_2

ظرف آب و غذا سگ و گربه مدل Toos_2

این محصول به صورت دوقلو بوده که دارای دو بخش جداگانه برای آب و غذا است. همچنین در برابر ضربه و گاز مقاوم است.

ظرف آب و غذای سگ و گربه دنیل کد T-03

ظرف آب و غذای سگ و گربه دنیل کد T-03

این محصول قابلیت نصب بطری آب را دارد (توسط فیکسچر). همچنین ساخته شده از مواد مقاوم و محکم است. زیر این ظرف دارای ترمز (استاپر) لاستیکی است که مانع از سر خوردن آن می‌شود.

ظرف غذای اتوماتیک سگ و گربه مدل cd8

ظرف غذای اتوماتیک سگ و گربه مدل cd8

دستگاه غذا‌‌دهنده اتوماتیک سگ و گربه (پت فیدر) وظیفه غذا دهی به سگ وگربه به مقدار قابل تعیین در ساعات مشخص را دارد. منظم بودن زمان و مقدار غذای حیوانات تاثیر به سزایی در سلامت و طول عمر آن‌ها دارد. شما می‌توانید در زمان مسافرت یا عدم حضور در منزل با یک بار پر کردن مخزن دستگاه با غذای خشک مخصوص و تنظیم برنامه دلخواه تا چندین روز یا هفته از غذا‌ دهی به حیوان خانگیتان اطمینان حاصل کنید. این دستگاه با برق شهری کار می‌ کند و در صورت قطع برق می‌ تواند بیش از 50 ساعت توسط باطری پشتیبان به عملکرد خود ادامه دهد.

در ساخت بدنه این دستگاه جهت استحکام از آهن، استیل و پلاستیک تجزیه‌ پذیر (قابل برگشت به طبیعت) استفاده شده است و جهت ایستایی مناسب (عدم واژگونی در مواجهه با سگهایی دارای جثه بزرگ) وزن 7 کیلوگرم در طراحی دستگاه لحاظ شده است. ظرف مخصوص غذا تمام استیل بوده و به راحتی قابل جداسازی و شست‌وشو است.

این دستگاه می‌ تواند غذای خشک سایز کوچک (0.5 سانتی متر مخصوص گربه و سگ های کوچک) تا غذای سایز درشت (1.5 سانتی متر مخصوص سگ های بزرگ) را غذادهی کند. مخزن بزرگ 8 لیتری این دستگاه می‌‌تواند برای روزهای زیادی غذای مورد نیاز (حتی برای سگ هایی با جثه بزرگ) را فراهم کند.

پد بهداشتی

پد بهداشتی سگ مستر پنگوئن مدل 6060

پد بهداشتی سگ مستر پنگوئن مدل 6060

این محصول مناسب نژادهای کوچک است و با دارا بودن چندین لایه بسیار جذب خوبی دارد و نم پس نمی‌دهد. همچنین دارای چسب ثابت کردن و مقدار زیادی پودر جاذب و بوگیر است.

پد بهداشتی سگ و گربه لوکا پد مدل t01

پد بهداشتی سگ و گربه لوکا پد مدل t01

پد آموزش ادرار و بهداشتی لوکا با اندازه 60 در 60 با خاصیت آنتی باکتریال و با جذب بسیار عالی با بهترین متریال و الیاف تهیه شده است. این محصول به علت جذب بالا مقرون به صرفه بوده و رطوبت را در خود جذب کرده و پس نمی‌دهد. میتوان جهت آموزش ادرار به سگ یا گربه از آن استفاده نمود.

پد بهداشتی سگ و گربه مدل 6078

پد بهداشتی سگ و گربه مدل 6078

پد زیرانداز دستشویی قابل شست‌وشو ویژه پت و حیوانات خانگی است. این محصول از جنس جیر مخمل مخصوص و با الیاف خاص لایه گذاری گردیده و با قابلیت شست‌وشو و خشک شدن سریع و قابلیت استفاده نامحدود در رنگ‌های متنوع و شاد است. رنگ‌بندی‌های در نظر گرفته شده جهت تولید محصولات رنگ‌بندی‌هایی است که در نظر حیوانات خانگی جلب توجه کرده و نگاه آنان را به محصول جذب نماید و به بهترین شکل ممکن امکان آموزش حیوان برای شناسایی محل دستشویی خود را امکانپذیر نماید. این محصول هیچ محدودیتی جهت تعداد استفاده ندارد و از عمر بسیار بالایی برخوردار است. این محصول ضد آب بوده و قابلیت جذب بسیار بالایی داشته و در هر نوبت استفاده قابلیت جذب یک لیتر مایعات را دارا است.

پد زیر انداز بهداشتی سگ آ دی کد 6060

پد زیر انداز بهداشتی سگ آ دی کد 6060

پد بهداشتی برند آدی سایز 60×60 مناسب برای آموزش دستشویی سگ‌های تمامی نژادها است. این زیرانداز بهداشتی دارای یک لایه نایلونی در قسمت زیرین بوده که از نفوذ رطوبت به زمین جلوگیری می‌کند. همچنین قدرت جذب رطوبت بسیار بالایی دارد و قابلیت انداختن بر روی تشک و تختخواب را نیز دارد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *