0

سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد یکی از محبوب ترین نژادهای سگ در دنیا است. این حیوان خانگی با تربیت صحیح به خوبی با بچه‌ها و اعضای خانواده کنار می‌آید.

به گزارش خوبو، قد سگ های ژرمن شپرد حداکثر به حدود 63 سانتی‌متر و وزن آن ها به حدود 95 پوند (41 کیلوگرم) می‌رسد.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

ویژگی های سگ ژرمن شپرد

ژرمن شپرد به عنوان یک نژاد، شخصیتی محافظ، وفادار و همراه دارد. آن‌ها از جمله محبوب‌ترین نژادهای سگ در ایالات متحده هستند. این محبوبیت تا حد زیادی به دلیل توانایی آن‌ها در تبدیل شدن به سگ‌های خانوادگی عالی است. ژرمن شپردها صاحبان خود را دوست دارند، اما می‌توانند در مورد افراد غریبه یا تازه وارد محتاط باشند و با توجه و مراقبت خانواده خود پیشرفت کنند.

تاریخچه سگ ژرمن شپرد

تاریخچه سگ ژرمن شپرد

اجداد سگ های ژرمن شپرد برای صدها سال هم خدمتگزار و هم همراه انسان‌ها بودند. سگ‌های ژرمن شپرد که امروزه می‌‌شناسیم، از سگ‌‌های چوپان قدیمی و مزرعه سرچشمه گرفته‌اند. آن‌ها برای اولین بار در سال 1899 در آلمان معرفی شدند. کاپیتان ماکس فون استفانیتز با شروع این نژاد شناخته می‌‌شود.

در طول جنگ های جهانی اول و دوم، کلمه “ژرمن” حذف شد و از این نژاد به عنوان سگ چوپان یا آلزاس یاد می‌شد. علاقه جهانی به این نژاد در اوایل دهه 1900 افزایش یافت و ژرمن شپرد در سال 1908 توسط American Kennel Club (AKC) به رسمیت شناخته شد.

در دوران مدرن، ژرمن شپرد یکی از محبوب‌ترین نژادهای سگ است که در حال حاضر در فهرست‌های AKC رتبه دوم را دارد.

خلق و خوی سگ ژرمن شپرد

با رفتار شجاعانه، باهوش و ملایم آن ها، جای تعجب نیست که ژرمن شپرد تا این حد محبوب است. این سگ مشتاق خوشحال کردن و یادگیری سریع است. در حالی که آن‌ها می‌توانند سگ های وحشی نیز باشند. ژرمن شپردهایی که جلسات آموزشی و اطاعت مداوم دارند، در تمام زندگی همراهان وفادار صاحبان خود خواهند بود.

اگرچه ژرمن شپردها برای کار پرورش یافته‌اند و مشتاق انجام وظایف هستند، تا زمانی که صاحبان بتوانند زمان خود را به آموزش مداوم اطاعت و روزانه یک ساعت یا بیشتر به تحرک اختصاص دهند، برای سگ‌های خانوادگی عالی هستند. این نژاد اهل تنبلی روی کاناپه نیست و برای شاد بودن به فعالیت منظم نیاز دارد.

ژرمن شپرد ها سگ های بازیگوشی هستند که از گذراندن زمان با کیفیت زیاد با صاحب خود لذت می برند. در واقع، ژرمن شپردها، سگ‌هایی هستند که به ندرت اجازه می دهند صاحبان خود را از دید خارج کنند. به همین دلیل، قرار نیست این سگ ها برای مدت طولانی تنها بمانند. زیرا اضطراب جدایی آن‌ها در صورت تنها ماندن برای مدت طولانی می‌تواند مخرب باشد.

اجتماعی شدن

مانند هر نژاد دیگری، مهم است که ژرمن شپرد خود را از سنین جوانی به درستی اجتماعی کنید. AKC می‌گوید یک ژرمن شپرد که به خوبی تربیت شده باشد، صبور و مهربان خواهد بود. اگرچه ژرمن شپردها کاملاً تهاجمی نیستند، اما طبیعتاً از صاحب خود بسیار محافظت می کنند. تمایلات نگهبانی، از آن ها سگ های نگهبان طبیعی می‌سازد که از قلمرو خود محافظت می کنند و شما را از متجاوزان آگاه می‌کنند. ژرمن شپردها به ملایمت با کودکان و سایر حیوانات خانگی (حتی گربه ها!) معروف هستند، به خصوص زمانی که در زمان توله سگی معرفی می‌شوند. مهم است که به کودکان نحوه تعامل صحیح با سگ ها را آموزش دهیم. کشیدن دم یا نیشگون گرفتن دردناک گوش همیشه باید منع شود، حتی اگر به نظر می رسد که سگ شما آن را تحمل می کند.

مراقبت از سگ ژرمن شپرد

سگ‌های ژرمن شپرد به مراقبت، آموزش و توجه مناسبی نیاز دارند. اما این سگ‌ها با سال‌ها وفاداری و عشق به شما پاداش خواهند داد. آن‌ها برای خانواده ها از همه نوع مناسب هستند، اما توله سگ به عنوان حیوان خانگی بهتر آموزش می‌بیند. زیرا زمان کافی برای آموزش و سازگاری با زندگی با صاحبان خود را دارند.

تحرک

تحرک سگ ژرمن شپرد

با توجه به سطح انرژی بالای این نژاد، ورزش منظم فراوان ضروری است. ژرمن شپرد شما احتمالاً بیش از آنچه فکر می‌کنید به تحرک نیاز دارد، پس پیاده روی روزانه کافی نیست. اگر اهل دویدن هستید، یک ژرمن شپرد می‌تواند همراه خوبی برای دویدن باشد. سگ شما نیاز به دویدن، بازی و کاوش دارد تا از نا امیدی، بی حوصلگی و افسردگی جلوگیری کند. سگی که بی‌حوصله است ممکن است دچار مشکلاتی مانند پارس کردن، کندن و جویدن شود.

سگ های ژرمن شپرد در خانه‌ای که در آن یک حیاط حصارکشی برای بازی وجود دارد به جای یک آپارتمان، وضعیت بهتری دارند. با این حال، مهم‌ترین مساله این است که سگ شما توجه زیادی داشته باشد و بیشتر روز را تنها نماند.

نظافت

ژرمن شپردها دارای موهای درشت، با طول متوسط، همراه ​​با پوشش های زیرین ضخیم هستند. موهای آن‌ها باید هر چند روز یکبار شانه شود تا با میزان ریزش نسبتاً زیاد آن ها مبارزه شود. با این حال، باید آماده باشید که موهای سگ را روی لباس و مبلمان خود داشته باشید. خوشبختانه، موی ژرمن شپرد در برابر خاک و کثیفی مقاومت می‌کند، بنابراین نیازی نیست سگ خود را بیش از یک بار در ماه حمام کنید. در واقع، حمام کردن بیش از حد باعث از بین رفتن روغن‌هایی می شود که پوشش او را سالم نگه می دارند.

نظافت سگ ژرمن شپرد

به خاطر داشته باشید که ناخن‌ های سگ خود را کوتاه کنید تا به راحتی راه برود. همچنین باید با مسواک زدن چند بار در هفته به سگ خود کمک کنید تا بهداشت دهان و دندان خود را حفظ کند. این سگ ها دوست دارند بجوند و آرواره های قدرتمندی دارند، بنابراین اسباب بازی های جویدنی بادوام را در دسترس داشته باشید.

آموزش

ژرمن شپردها با آموزش مناسب و اجتماعی شدن می توانند همراهان بسیار خوب و محافظ خانواده باشند. این نژاد یک نژاد ایده آل برای خانواده های فعال است. هوش و رفتار محافظتی این نژاد می تواند آن را برای خانواده های دارای فرزند انتخاب خوبی کند (به شرطی که سگ به درستی آموزش داده شود).

ژرمن شپردها اگر به درستی آموزش نبینند گاهی مضطرب یا حتی پرخاشگر می شوند. این سگ ها به طور ایده آل برای انجام یک وظیفه آموزش داده می شوند و به آن افتخار می کنند. هوش و تمایل این نژاد به کار باید آموزش را نسبتاً آسان کند. اجتماعی شدن مناسب نیز ضروری است تا مطمئن شوید که ژرمن شپرد شما هنگام ملاقات با افراد یا حیوانات جدید و دیدن محیط های جدید دچار استرس یا ترس نمی شود. آن ها معمولاً از افراد جدید دوری می کنند و ممکن است به آن ها مشکوک باشند.

علاوه بر این، ژرمن شپردها ممکن است تمایل به تعقیب گربه ها و سایر حیوانات خانگی کوچک داشته باشند و ممکن است برای یک خانواده چند حیوان خانگی مناسب نباشند، مگر اینکه با هم بزرگ شوند. آن ها همچنین ممکن است با سگ های عجیب و غریب، به خصوص همجنس، کنار نیایند که ممکن است هنگام بازدید از پارک سگ ها مشکل ساز شود.

مشکلات رایج سلامتی سگ ژرمن شپرد

مشکلات رایج سلامتی سگ ژرمن شپرد

پرورش دهندگان مسئول تلاش می کنند تا بالاترین استانداردهای نژادی را حفظ کنند. سگ‌های ژرمن شپرد که با این استانداردها پرورش می‌‌یابند، کمتر احتمال دارد که مشکلات سلامتی را به ارث ببرند. با این حال، برخی از مشکلات سلامت ارثی ممکن است در این نژاد رخ دهد. موارد زیر برخی از شرایط است که باید از آن ها آگاه بود:

  • دیسپلازی هیپ
  • دیسپلازی آرنج
  • هیگرومای آرنج
  • اتساع معده-ولولوس
  • میلوپاتی دژنراتیو

رژیم غذایی و تغذیه سگ ژرمن شپرد

ژرمن شپرد شما به دو وعده غذایی در روز با حداکثر دو فنجان غذای خشک سگ نیاز دارد. اما این به اندازه، سطح فعالیت، سن و عوامل دیگر سگ بستگی دارد. آنها مستعد نفخ و پیچ خوردگی احتمالی معده هستند. بنابراین بهتر است از دادن یک وعده غذایی بزرگ در روز و خوردن آن توسط سگ خودداری کنید. مطمئن شوید که سگ شما دائماً به آب تمیز و تازه دسترسی دارد.

وزن سگ خود را کنترل کنید و به مشکلات اضافه وزن رسیدگی کنید. زیرا چاقی طول عمر سگ شما را کوتاه می کند. همچنین می‌ توانید با دامپزشک خود در مورد نیازهای تغذیه‌ ای سگ صحبت کنید تا توصیه‌هایی برای برنامه‌ های تغذیه و انواع غذای سگ در طول زندگی سگ خود دریافت کنید.

لوازم مورد نیاز نگهداری سگ ژرمن شپرد

در این قسمت به معرفی لوازم مورد نیاز نگهداری سگ ژرمن شپرد می‌پردازیم.

غذا

غذای خشک سگ مفید مدل Supportive Food

غذای خشک سگ مفید مدل Supportive Food

غذای خشک سگ مفید مدل Supportive Food تهیه شده از گوشت تازه، ماهی، آرد غلات، برنج و سبزیجات معطر یک غذای کامل مخصوص سگ‌ها است. این محصول به درمان بیماری هایی مانند پوکی استخوان و نرمی استخوان کمک می‌نماید. همچنین سرشار از ویتامین ها، مواد معدنی و مواد غضروف ساز است.

غذای خشک توله سگ رویال کنین مدل سگ ژرمن شپرد

غذای خشک توله سگ رویال کنین مدل سگ ژرمن شپرد

این محصول مخصوص توله سگ‌های نژاد ژرمن شپهرد است و دارای شکلی منحنی منحصربه‌فرد مخصوص پوزه آن‌ها است. این غذا حاوی مجموعه‌ ای از آنتی‌ اکسیدان‌ها و ویتامین E و همچنین دارای پروتئین و پروبیوتیک جهت هضم آسان است.

غذای خشک سگ بوناسیبو مدل Form

غذای خشک سگ بوناسیبو مدل Form

غذای فرم سگ بالغ بوناسیبو با طعم مناسب برای سگ‌های مسن (سنیور) 9 سال به بالا یا سگ‌های دارای اضافه وزن است. این غذا به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای روزانه سگ را تامین می‌کند. این محصول به دلیل داشتن فرمول غیر لبنی (هایپوآلرژیک)، برای سگ های دارای آلرژی و حساسیت غذایی بسیار مناسب است. فرمول منحصربه‌فرد فنومایند که از عصاره طبیعی انگور فرانسوی و بلوبری کانادایی تهیه شده است عامل برتری این غذا نسبت به سایر غذاهای موجود در بازار شده است.

این محصول به یاد گیری سگ کمک شایانی می کند. مغز را تقویت میکند و از آلزایمر جلوگیری می‌کند. ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و عصاره های گیاهی از سلامتی سگ شما در هنگام کاهش وزن پشتیبانی می‌کند. غلات مغذی موجود در این غذا به سگ شما کمک می کند تا ضمن تامین انرژی مورد نیاز و بدون آسیب عضلانی باعث کاهش وزن یا حفظ وزن ایده آل شود. افزودن منابع طبیعی از گلوکوزامین و کندرویتین به این غذا باعث می‌شود سلامت مفاصل و غضروف ها تا حدود زیادی تضمین شود.

حاوی امگا 3 و 6 برای داشتن پوست و موی سالم و براق، همچنین افزودن پریبیوتیک ها از سیستم ایمنی آن ها پشتیبانی می کند. مصرف مداوم این غذا مانع از تشکیل جرم و پلاک دندان می شود. این محصول مناسب برای انواع نژادها مناسب است. اما هنگام خرید برای نژادهای کوچک به اندازه دانه‌ها دقت بفرمایید.

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent Probiotic

غذای خشک سگ نوتری پت مدل Adult 21Percent Probiotic

این محصول مناسب برای سگ های بالغ دارای 21% پروتئین حاوی گوشت مرغ، گوشت قرمز، پودر استخوان، پودر تخم مرغ، فیبر، ویتامین‌ها و املاح معدنی و دارای مجوز از سازمان دامپزشکی است.

غذای خشک سگ کنل کد 534

غذای خشک سگ کنل کد 534

غذای سگ کنل با طعم مرغ، مناسب برای تمامی نژادهای بالغ کوچک، متوسط و بزرگ است. این محصول با ترکیبی متعادل و بالانس شده از پروتئین‌ها، چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها تمامی نیازهای روزانه سگ ها را تامین می‌کند. کنل منبع کامل و غنی از اسیدهای چرب امگا 3 و 6 است که به داشتن پوست سالم و مو براق کمک می‌کند.

افزودن برنج بالدو به عنوان منبع غنی از فیبر باعث می‌شود قابلیت هضم به شکل قابل توجهی بالا برود که حاصل آن مدفوع سفت و کم حجم است. افزودن کندروآیتین به این غذا به عنوان منبع گلوکوزامین مفاصل و استخوان‌های سالم را برای سگ ها به ارمغان آورده است. دندان‌های سالم و بدون جرم و پلاک نتیجه افزودن کلسیم و فسفر است که وظیفه آن ها محافظت از دندان‌ها است. ویتامین و مواد معدنی عالی سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و آن ها را در برابر بیماری مقاوم می‌کند.

غذای خشک سگ جوسرا مدل JUNIOR KIDS

غذای خشک سگ جوسرا مدل JUNIOR KIDS

Josera Kids مناسب برای توله سگ از هفته هشتم زندگی است. این محصول در طول این مرحله مهم، از رشد مناسب پشتیبانی می‌کند. مواد طبیعی این غذای خشک سگ به طور خاص برای تأمین نیاز سگ های نژاد متوسط و بزرگ با ساختار بدنی بزرگ طراحی شده است. نسبت مطلوب کلسیم و فسفر، مقدار زیادی ویتامین C، منگنز و مس به حمایت از رشد سالم اسکلت و همچنین اطمینان از استحکام استخوان ها و سلامت مفاصل کمک می‌کند.

محتوای متعادل پروتئین و چربی به ایجاد توده عضلانی مناسب کمک می کند. در حالی که با ال-کارنیتین ترکیب می‌شود تا از اضافه وزن سگ شما جلوگیری کند. Josera Kids همچنین دارای تورین و ال کارنیتین است که برای اطمینان از عملکرد سالم قلب در فرمول این غذا اضافه شده است. از آنجا که این غذای خشک سگ برای سگ هایی کاملاً بزرگ نیز مناسب است، می توان آن را در بزرگسالی بدون نیاز به تغییر نوع غذا نیز استفاده کرد. Josera Kids فاقد هرگونه رنگ مصنوعی، رایحه و مواد نگهدارنده است. همچنین از مواد اصلاح شده ژنتیکی نیز استفاده نشده است.

قلاده

قلاده سگ و گربه کد 1003p

قلاده سگ و گربه کد 1003p

این ابزار جمع شونده اتوماتیک 5 متری دارای دو عدد دکمه است. یک دکمه جهت قفل کردن مقدار باز شدن بند آن است و دکمه دوم برای آزاد سازی بند است. استفاده از این محصول باعث آزاد تر شدن سگ یا گربه برای گشت و گذار و بازی کردن می‌شود. همچنین امکان جمع شدن اتوماتیک آن، راحتی قابل توجهی را برای صاحب سگ یا گربه به ارمغان می‌آورد. این وسیله به طول 5 متر و بند بسیار محکم و در عین حال سبک برای انواع سگ ها قابل استفاده است.

قلاده سگ گربه کد 4191R سایز

قلاده سگ گربه کد 4191R سایز

قلاده بدنی و بند نگهدارنده یک متری مناسب گربه‌‌ها و سگ‌‌های کوچک است. دارای جنس بسیار لطیف که در تماس با بدن حیوان خشنی نداشته باشد و حیوان احساس راحتی کند.

قلاده سگ و گربه مسترکاپالو مدل OCHI04B1

قلاده سگ و گربه مسترکاپالو مدل OCHI04B1

قلاده سگ و گربه مسترکاپالو از چرم درجه یک گاومیش تهیه شده و توسط بهترین هنرمندان صنعت‌چرم ایران دوخته شده است. این قلاده سبک و مقاوم، دارای دستمال گردن قابل شست‌وشو است.

قلاده سگ ضد کک و کنه آدامز مدل 66

قلاده سگ ضد کک و کنه آدامز مدل 66

این محصول کاملا بدون بو است و هیچ گونه چربی بر روی پوست حیوان ایجاد نمی‌کند. طول آن 65 سانتی‌متر (26 اینچ) بوده و برای سگ هایی با سایزهای متفاوت، قابل تنظیم است. با استفاده از این محصول کک و کنه‌ها از بین رفته و یک محافظت طولانی مدت برای کل بدن سگ در مقابل این موجودات، ایجاد می‌شود. قلاده ضد کک و کنه آدامز به منظور دفع انواع حشرات موذی برای سگ های بالای 3 ماه قابل استفاده است.

با بستن قلاده آدامز دور گردن حیوان، کک و کنه قبل از آن که به سر برسند، نابود می‌شوند چرا که در تولید این محصول از عصاره مارگوسا استفاده شده است که محافظت طبیعی در برابر این موجودات به وجود می‌آورد. توجه داشته باشید که قلاده را خیلی سفت نبندید. به خصوص برای حیواناتی که در حال رشد هستند بهتر است 2 انگشت آزادی در نظر بگیرید. در صورتی که میزان آلودگی شدید باشد، هر 8 هفته باید قلاده سگ تعویض شود.

قلاده سگ مدل G01

قلاده سگ مدل G01

در تولید این قلاده به دلیل استفاده از چرم طبیعی حساسیت در حیوانات خانگی بوجود نمی آورد و باعث راحتی بیشتر حیوان شما می شود. استفاده از چرم طبیعی در کنار یراق آلات با کیفیت استحکام این قلاده را دوچندان کرده است.

پد بهداشتی

پد آموزش ادرار سگ راما مدل ps500

پد آموزش ادرار سگ راما مدل ps500

این محصول با ابعاد 60×90 و جذب عالی است. این پد تولید ایران و تحت لیسانس کشور کره جنوبی است.

پد بهداشتی حیوانات خانگی مدل نانو

پد بهداشتی حیوانات خانگی مدل نانو

با استفاده از پد بهداشتی نانو هر مرتبه که پد مورد استفاده حیوان خانگی قرار گرفت، می‌‌‌توانید با استفاده از ماشین لباسشویی یا به صورت دستی پد را شسته و مجدد استفاده نمایید.

پد بهداشتی سگ آدی کد 6060

پد بهداشتی سگ آدی کد 6060

پد بهداشتی برند آدی سایز 60×60 مناسب برای آموزش دستشویی سگ‌‎های تمامی نژادها است. این پد بهداشتی دارای یک لایه نایلونی در قسمت زیرین بوده که از نفوذ رطوبت به زمین جلوگیری می‌‌‌کند. همچنین قدرت جذب رطوبت بسیار بالایی دارد و قابلیت پهن کردن بر روی تشک و تختخواب را نیز دارد.

پد زیر انداز بهداشتی سگ جیم داگ

پد زیر انداز بهداشتی سگ جیم داگ

پد بهداشتی سگ جیم داگ با قابلیت جذب بالا و رایحه لوندر (اسطوخودوس) بسیار نرم و در ابعاد 60 در 40 سانتی‌متر و بسته 20 عددی است. این محصول کاملا بهداشتی و بسیار با کیفیت بوده و استفاده از آن نیز آسان است.

اسباب بازی

اسباب بازی سگ روت مدل دندانی کنفی تک گره کد S200

اسباب بازی سگ ژرمن شپرد روت مدل دندانی کنفی تک گره کد S200

شما با خرید دندانی کنفی هم یک اسباب بازی محبوب هم یک سرگرمی مناسب و یک وسیله برای تخلیه انرژی و درمان خارش لثه‌های سگ خود تهیه می‌نمایید. جنس این دندانی از کنف بسیار نرم و در عین حال مستحکم و مقاوم در برابر گاز های بی امان سگ دلبندتان است. پس با خیال راحت می توانید این محصول را خرید نمایید.

اسباب بازی سگ کد 016

اسباب بازی سگ ژرمن شپرد کد 016

این مدل اسباب بازی سگ با یک توپ مدل تنیسی برای سگ‌ها، تشویقی خوبی به شمار می‌‌آید. حیوان خانگی با توپ این تاگ برای مدتی مشغول می‌شود. این اسباب بازی با جنس طناب کنفی، قابلیت شست‌وشو دارد. تاگ تنیسی فاقد ترکیبات مضر و حساسیت زا بوده و با داشتن رنگ‌بندی زیبا برای سگ جذاب است. مربی سگ می‌‌تواند با استفاده از دسته آن، تاگ را تکان دهد و سگ را در کنار خود نگه دارد. اکثر سگ‌‌ها بسیار فعال و پر جنب و جوش هستند و نیاز به فعالیت‌هایی دارند که این انرژی را تخلیه کنند. صاحب سگ با پرتاب کردن این اسباب بازی، سگ را به تحرک تشویق می‌کند. پس برای حرکات آموزشی نیز مفید است.

اسباب بازی سگ مدل GOODBITE

اسباب بازی سگ ژرمن شپرد مدل GOODBITE

اسباب بازی مدل گودبایت محصول کشور ایتالیا است. این اسباب بازی باعث استحکام دندان‌ها و افزایش بهداشت دهان و دندان می‌شود. گودبایت از مواد طبیعی غیر سمی تهیه می‌شود. در نتیجه در صورت بلعیده شدن خطری برای دوست چهارپای شما ندارد. استخوان گودبایت دارای طعم های متنوع و مناسب برای کلیه سنین از توله تا سگ بالغ است.

اسباب بازی سگ و گربه مدل Bell

اسباب بازی سگ و گربه مدل Bell

این زنگ یک ابزار آموزشی مفید است. این محصول برای تربیت، تشویق و ایجاد راه ارتباطی حیوان دلبندتان با شما طراحی شده است. شما می‌توانید به سگ، گربه و دیگر حیوانات خود آموزش بدهید برای درخواست غذا، بیرون رفتن یا نیاز به دستشویی از زنگ آموزشی استفاده کنند. این وسیله آموزشی بهترین راه ارتباطی حیوان خانگیتان با شماست.

شانه

دستکش شانه و ماساژ سگ و گربه مدل MAD10

دستکش شانه و ماساژ سگ و گربه مدل MAD10

دستکش ماساژ و جمع کننده موی گربه و سگ MAD بیش از 175 سیلیکون برای مراقبت از انواع مو دارد. این ابزار مثل برس‌های فلزی خشن نیست. با استفاده از آن نظافت خانه شما از موهای سگ و گربه‌تان به حداقل می‌رسد. طراحی پنج انگشت در دستکش ماساژ به شما این اجازه را می‌دهد تا به موهای مخفی سگ و گربه‌ها دسترسی پیدا کنید. برای موهای بلند، کوتاه و فرفری مناسب می باشد. موها به دستکش می چسبند و به سادگی از آن جدا می شوند.

شانه سگ و گربه مدل Cut Pet کد 105

شانه سگ و گربه مدل Cut Pet کد 105

از شانه کیوت پت می‌توانید برای شانه روزانه حیوان خود بهره ببرید. همچنین در هنگام استحمام پت محبوب خود بدون هیچ دغدغه‌ای از این شانه استفاده کنید. زیرا جنس آن به شکلی است که کاملا ضد آب است.

شانه سگ و گربه مدل  ضد شپش کد A27E

شانه سگ و گربه مدل  ضد شپش کد A27E

استفاده از شامپوها و لوسیون های ضد شپش فقط شپش‌های زنده را از بین می‌برد. تخم‌های شپش محکم به سطح مو می‌چسبند وبه آسانی از سطح مو جدا نمی‌شوند. این شانه تمام استیل به صورت علمی جهت حذف شپش و تخم شپش سر طراحی شده است. جنس دندانه‌های فلزی این شانه مخصوص شپش، استیل ضدزنگ است. همچنین دربرابر تخم‌های شپش مقاومت از خود نشان می‌دهد و موجب کنده شدن تخم های شپش می‌گردد. شیارهای حلقوی در مقیاس میکرون این شانه دندانه ریز مانند ناخن عمل می‌کند و تخم‌های شپش را به تله می‌اندازد و بیرون می‌کشد. این شانه شپش کش یک روش مکانیکی و غیرشیمیایی و غیر سمی برای درمان قطعی شپش موی سر است.

شانه سگ و گربه کد 551

شانه سگ و گربه کد 551

این شانه با داشتن سرشانه‌های منعطف و در ارتفاع‌های مختلف باعث می شود هیچگونه آسیبی به پت شما وارد نیاید. همچنین موها را به راحتی شانه کشیده و صاف می‌کند. این برس ضد آب بوده و در استحمام پت نیز می‌توانید از آن به راحتی استفاده نمایید. فرم طراحی این شانه بسیار خوش دست است و موقع برس کشیدن به علت سرشانه‌های منعطف پت شما احساس راحتی می‌کند و به همین علت دیگر ترسی از شانه کشیده شدن نخواهد داشت. یکی از بهترین مزایای این شانه خاصیت گره باز کنی آن است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *